Yves Rocher

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HBrigi, Módosítva: 2019. július 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

A bio mezőgazdaságból származó marokkói argánolajat hagyományosan tápláló hatóanyagaiért használják. Az YR új tusfürdőjét ezzel a sárgás olajjal gazdagították, amely gyengéd, habos- tejes formulájának köszönhetően selymes, puha fátyolként borítja be a bőrét. Az eredmény: tiszta és bársonyos bőr, isteni illat.

simbenz

2019. szeptember 28.

Először furcsának találtam az állagát, de mára a kedvenc tusfürdőm lett! Annyira finom, mézes, krémes, hidratált tőle a bőröm, maga a kényeztetés! Tényleg nem gyártják már?? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Pampilla

2019. augusztus 15.

Az illata annyira nem fogott meg,vagyis hamar rá lehet unni. De amúgy jól tisztít,nem kell krémezni utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Lillus96

2019. június 7.

Ez igazi spa élményt nyújt, olyan bársonyos és finom illatú. Viszont kissé drága, kedvezménnyel szoktam vásárolni, bár szerintem nincs is olyan aki anélkül vásárolna ebben az üzletben... az Yves Rocher marketinge rendesen ki van találva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

VBogi1206

2019. május 22.

Az egyik kedvenc tusfürdőm lett. Nagyon megszerettem az illatát, és a bőrömet is nagyon puhává varázsolja. Az állaga egy picit a mézre emlékeztet, de egyáltalán nem ragad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Whosthatfitgirl

2019. május 17.

Nagyon tetszik az illata, kellemes vele fürdeni, de a borsos árát nem èri meg. Semmivel sem különb, mint más tusfürdők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

EszterS05

2019. május 7.

Imádtam! Sokáig tartogattam, mire kipróbáltam. Egy hosszabb nap után viszont nagyon megéri ezzel tusolni, mert fantasztikus illata van és eszméletlenül puha lett a bőröm. Ha egy kényeztető fürdésre vágyom, tuti ezt fogom választani újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Aniko19870805

2019. április 14.

Kár, hogy csak 5 csillagot lehet adni! Mindenkori szerelem. Ilyen illatot előtte sosem éreztem, és varázslatba ejtett. Nőies, édes, érzéki, kissé mézre emlékeztető.
A tusfürdő olaj azínű, amikor vízzel érintkezik tejessé válik. Hidratál, az illata tartós.
Csak azt sajnálom, hogy kicsi kiszerelésben van, és, hogy nincs ilyen illatú parfümje az YR-nak. Örök kedvenc! Sokszor újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

karaibrahimgil

2019. február 23.

Nagyon tetszik, mézes-argánolajos (tartós) illatú olajtusfürdő. Télen kiválóan hidratálja a bőrömet. Egyedül az eredeti árát sokallom, de tényleg nagyon tápláló, ezért szívesen visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

MuitoBrancaMaisBonita

2019. február 19.

Ha nagyon hosszú napom volt, vagy csak lazítani szeretnék, gyertyafényes, halk zenés relaxálós zuhanyzásokat rendezek néha (tudom, fura, de nincs kádam és annyira nem is szeretek kádban fürdeni a mínuszos vérnyomásommal) és ilyenkor elengedhetetlen. A lelkem mellett a bőrömhöz is kedves. Évek óta kérem karácsonyra, vagy én veszek, de olyan nincs, hogy ne legyen belőle itthon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Leoka

2019. január 24.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Rajtam is mézesnek hat:).
Kislányom atópiás, így vannak alkalmak, amikor minden be kell vetni a viszketés megszűntetésére. Tudtuk használni, nem csípte nem irritálta, ami sokszor már eredmény. Általában tartok itthon belőle, hogy tudjuk váltogatni neki a tusfürdőket. Az egész család szereti az illatát. A nagy wow azért nincs meg, egy kellemes termék borsos áron....
Eredeti áron nem venném meg, akció keretében szoktam beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Rajtam is mézesnek hat:).
Eredeti áron nem venném meg, akció keretében szoktam beszerezni.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Színezék. Narancssárga.