Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ziza, Módosítva: 2014. július 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

"Élvezze a tengeri szelek frissítő illatát saját fürdőszobájában! A Sampon-tusfürdő gyors és hatékony megoldást kínál a mindennapokban."

Bőrgyógyászatilag tesztelt összetétel.

umpalumpa

2014. október 24.

Amikor a férjem hagyja, hogy kozmetikumot válasszak neki, akkor örülök, mert nem az lesz, hogy lekap valamit a polcról és azt fogja használni én meg fintorgok, h mi ez a fura szag :D
Ennek az illatnak a parfümjét vettük meg először, mikor összejött a sok-sok pontból egy ajándékra-való, később beszereztem ezt is. Az alapján értékelem,ahogy rám hatott. Az illat nekem tényleg vízközelre emlékeztet, friss, ici-picit édes, növényes, fás és valami biztonságérzetem lesz tőle. Ezen kívül ha ezzel fürdött a kedves, rögtön hívtam az ágyba, de nem aludni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 24.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin