Yves Rocher

Ár:   550 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisa2112, az összetevőket feltöltötte: ylexe, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

julia1122

2017. január 4.

Kellemes vanília illata van, de radírozó hatása nem a legjobb (sokkal jobb a márka barackmagos radírja), csak kesztyűvel/pamaccsal együtt használva alkalmas arra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

ksfrani

2017. január 3.

Az illata finom, bár én vaníliamániás vagyok, így nem is csoda. Tartósan érzem is zuhanyzás után. Fürdőkesztyűvel használva szépen radíroz, nélküle sajnos nemigen, és a szemcséi sem szívódnak fel egészen. De kesztyűvel remek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Monitesztel

2016. december 20.

Nagyon szerettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 20.

Nagyon szerettem!

kalavirag

2016. november 3.

Kár, hogy eltűntek a boltok polcairól, igazán kellemes ez az illata és a hámlasztó hatásával is meg voltam elégedve, sokkal de sokkal jobb mint a mostani új kollekció.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
kulturmosoly

2016. szeptember 12.

Nagyon kellemes az illata, és fürdés után pár óráig érzem is a bőrömön. Jól habzik, nem szárítja a bőrt, de elég folyós az állaga. Radírozó hatása valóban kevés, sima tusfürdőként használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Dorine

2016. február 6.

Karácsonyra kaptam belőle egy tubussal. Végülis, nem csalódtam. Az illata meglehetősen erős, nem szárít, a radírozó hatást viszont nem igazán éreztem. Inkább használok külön radírt és tusfürdőt. Nem rossz, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

Kinga79

2016. január 11.

Finom illatú, nem szárít. Viszont radírozni sem radíroz egy ici picit sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

Finom illatú, nem szárít. Viszont radírozni sem radíroz egy ici picit sem.

bélám

2015. november 27.

Internetes rendelés során jutottam hozzá, így nem tudtam előre megszaglászni. Számomra nagyon émelyítő szaga van. Aki nem szereti az édes, erőteljes illatokat, annak semmiképpen nem ajánlom. Sok is kell belőle, mert a radírozó hatása elhanyagolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

fairynorah

2015. október 28.

hátháthát....Az üzletben nem tudtam megszagolni,mert le volt fóliázva, így vakon megvettem.
Az illata számomra zavaró....nem szívesen használom, túl mű, picit kesernyés az én orromnak (a párom persze imádja-kis pudingnak hív :'D). Zuhanyzás után még sokáig érezni a bőrön, ekkor már elviselem magamon. A pici krémes tusfürdőik szerintem jobban hidratálnak.Ez sem szárít egyébként. Elhasználom, de újra valószínüleg nem veszem.
(és én vmi 700 Ft-ért vettem)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

(és én vmi 700 Ft-ért vettem)

briw

2015. október 18.

Sokat vívódtam,hogy melyiket válasszam, és nem bántam meg hogy a gyümölcsösök helyett végül ezt vettem meg. Elég intenzív,édes vanília illata van,ami szerintem nem mindenkinek jön be, de én imádom! Annyira nem radíroz,mint vártam,de jó puha lesz a bőröm utána,és nagyon sokáig megmarad a vanília illat is. Nem használom napi szinten,csak hetente 1-2x, így azért egy darabig elég lesz. Nem kell belőle sok,mert jól habzik és egyáltalán nem szárít. Biztos újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Narancssárga.