Yves Rocher

Ár:   990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. április 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Könnyű habjának köszönhetően a bio aloe verával gazdagított tusfürdő kíméletesen tisztítja bőrét, és finom illatot hagy maga után. Növényi eredetű összetevők: bio aloe vera, Parabén-, és mesterséges színezőanyagtól mentes.

Kiszerelés: 200 ml

wildrose

2019. június 1.

Nagyon kellemes illatú, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít és nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 1.

mykiki

2018. november 26.

Nagyon finom gyöngyvirág illata van, ami sokáig meg is marad. Eddig más kozmetikumban nem találtam meg ezt az illatot.
Árához képest sajnos gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Árához képest sajnos gyorsan fogy.

Pocok96

2018. február 25.

Tavasz illata van! Nagyon szeretem, nekem nem okozott semmilyen problémát. Én meleg szívvel ajánlom mindenkinek, aki szereti a gyöngyvirágot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

ZiAn

2016. május 2.

Mint egy átalgos tusfürdő.... én is többet vártam tőle.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

Mint egy átalgos tusfürdő.... én is többet vártam tőle.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
vzsm02

2015. november 2.

Hááát, nem vagyok oda érte..... sokkal jobbat vártam:(, nem tartós, nem hidratál...kár

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

Pampilla

2015. október 5.

Lehetne intenzívebb az illata,és furcsa,de nekem soha semmi nem szokta kiszárítani a bőröm,most pedig azt érzem hogy húzódik és viszket. Pedig annyira szeretném szeretni.... Ráadásul elég sokat kell nyomni belőle a szivacsra,hogy tisztességesen habozzon...nagy kár,pedig finom a gyöngyvirág illata,de sajnos alig érezni....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 5.

Bebek

2015. július 10.

Jól habzik, nem szárít.
Imádom a gyöngyvirág illatot, van is a kertben egy csomó.
De ez... ha szimatolok zuhanyzás közben, mint egy vadászkutya, akkor lehet nagyon-nagyon enyhén érezni valamicske gyöngyvirág illatot. Bőrön nekem egyáltalán nem marad meg, ahogy lemosom a habot, már nem lehet érezni az illatát.
És 990 Ft a 2 dl -ért elég húzós, főleg ezek után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

Jól habzik, nem szárít.
Imádom a gyöngyvirág illatot, van is a kertben egy csomó.
És 990 Ft a 2 dl -ért elég húzós, főleg ezek után...

eszternemeth96

2015. május 18.

Ugyanolyan jó, mint a többi Yves Rocher tusfürdő: nem szárít, hidratál, nem csípi a bőrt és fantasztikusan finom illata van:))
Talán ez a fajta tovább megtartja az illatot zuhanyzás után, mint a tobbi, viszont elég hamar fogy, nagyon folyik, ezért kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 18.

Macska'87

2015. január 22.

Annyira szeretem!! Egyszerűen mennyei igazi tavaszi gyöngyvirágillata van. A többi virágutánzat tusfürdő elbújhat mögötte. A többi virágillatot ebből a fajtából még nem próbáltam, de ez valóban az amit ígér . És imádom a kis flakonját is :D Maximális pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

lumiukko

2015. január 19.

Szeretem a gyöngyvirág illatot, de valahogy tusfürdőben nem tudtam elképzelni. Ajándékba adták, és azt kell mondjam, meglehetősen jó! Nagyon folyékony, de nem kell belőle túl sok egyszerre, kevésbé habzó fajta, ez engem alapvetően nem zavar. Nagyon jól hidratál! Komolyan, nem csak puha, hanem hidratált is a bőröm a használata után, pedig elég száraz tud lenni alapból. Az illata is isteni, és egy ideig a bőrön is érezni. Kedvet kaptam a többi illatot is megszaglászni ebből a termékcsaládból!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid