Yves Rocher

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rild, Módosítva: 2017. július 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A virágzó cseresznyefák frissességének illatával

Ár: 4000 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Próbált , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Ár: 1500 , Eladó: Zsanc
Állapot: 100/40 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: előre utalást követően postázom, személyes átvétel is lehetséges
pantyus

2019. november 25.

Kellemes illat, szeretem már többször újravettem. Inkább testpermetként használom, mert nem tartós az illata, de felfrissít. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Madison27

2019. szeptember 23.

Legkedvesebb parfümöm, nagyon finom édeskés illata van, akcióban jó árban megvehető, sokáig elég. Az illata lehetne kicsit tartósabb, de ezt is meg tudom bocsájtani neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

boglarka88849

2019. augusztus 4.

Tényleg nem tartós az illata, de cserébe nagyon finom. Nekem nőies érzésem lesz tőle. Szerintem féláron egyszer érdemes beruházni rá, mert nem mindennapi illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

b5bea

2019. július 31.

Igazi tavasz illat, de most nyáron is kellemes volt használni. Nem parfüm, így nem is vetekedhet azok tartósságával. Ilyen melegben kifejezetten jól esik napközben is magamra fújkálni. Én pontosan ezt vártam tőle, szerintem csodás testpermet! Féláron pedig igenis jó vétel. (3490ft) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

BRebi

2019. július 6.

Nagyon finom az illata, azonban ez hamar el is száll. Parfümnek biztosan nem nevezném, az árához képest túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 6.

vkata96

2019. május 11.

Még régebben vettem, de csak most fogyott el, igazából csak tartaléknak használtam. Kellemes illata van, de parfümnek nem mondanám, inkább egy jobb minőségű testpermetnek, és a tartóssága se az igazi. Mindezek fényében és a kiszerelése ellenére is szerintem túl van árazva. Akciósan rendben van, az orgonásat még amúgy kipróbálnám, de azt se mindennapi használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

Qwerty

2019. május 6.

Ez remek, örülök, hogy megtaláltam, mindenkinek ezt veszem ajándékba, akit szagolnom kell. A cseresznyevirág illata ugyanis számomra nem létezik. Ez az illat-vakfoltom. Töményen belenyomva az orromba sem érzem, de a virágzó fát is teljesen hiába szagolgatom, számomra szagtalan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 6.

Aniko19870805

2019. április 14.

Hidegebb, kora tavaszi reggeleken sokszor ehhez nyúlok. Imádom az illatás, könnyed, nőies. Rajtam nem elég tartós, de szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

sara1980

2019. március 13.

Szerintem ez egy nagyon jó termék! Kellemes és hosszantartó az illata. Egész nap körülleng, imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

000BETTINA000

2019. március 11.

Imádom ezt az illatot! Könnyed, természetes, tavaszias. Egyetlen hátránya, hogy nem túl tartós, de cserébe legalább nagy kiszerelés, így nyugodtan fújjkodhatom naponta többször is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)