Yves Rocher

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rild, Módosítva: 2017. július 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A virágzó cseresznyefák frissességének illatával

Ár: 4500 , Eladó: galagonyaaa
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen a Széna tér kötelében vagy foxpostt
Ár: 4.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
vkata96

2019. május 11.

Még régebben vettem, de csak most fogyott el, igazából csak tartaléknak használtam. Kellemes illata van, de parfümnek nem mondanám, inkább egy jobb minőségű testpermetnek, és a tartóssága se az igazi. Mindezek fényében és a kiszerelése ellenére is szerintem túl van árazva. Akciósan rendben van, az orgonásat még amúgy kipróbálnám, de azt se mindennapi használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

Qwerty

2019. május 6.

Ez remek, örülök, hogy megtaláltam, mindenkinek ezt veszem ajándékba, akit szagolnom kell. A cseresznyevirág illata ugyanis számomra nem létezik. Ez az illat-vakfoltom. Töményen belenyomva az orromba sem érzem, de a virágzó fát is teljesen hiába szagolgatom, számomra szagtalan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 6.

Aniko19870805

2019. április 14.

Hidegebb, kora tavaszi reggeleken sokszor ehhez nyúlok. Imádom az illatás, könnyed, nőies. Rajtam nem elég tartós, de szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

sara1980

2019. március 13.

Szerintem ez egy nagyon jó termék! Kellemes és hosszantartó az illata. Egész nap körülleng, imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

000BETTINA000

2019. március 11.

Imádom ezt az illatot! Könnyed, természetes, tavaszias. Egyetlen hátránya, hogy nem túl tartós, de cserébe legalább nagy kiszerelés, így nyugodtan fújjkodhatom naponta többször is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Niphredil

2019. január 17.

Tavaly rendeltem vakon, csupán a leírásokra hagyatkozva és sikerült nem mellé nyúlni. :) Nagyon kellemes, üde, kicsit édeskés, de mégis friss, kissé fanyarkás, teás leszáradású illat harmónia. A rózsás változattal szemben ez elég tartós rajtam és külön örülök, hogy nem túlságosan erős, mégis érezhető, kiváló tavaszi-nyári kísérő. Ha a ruhámra fújom, még másnap is érezhető, foltot még sosem hagyott. Virágos jellege ellenére sem a darazsak, sem a méhek nem néztek céltáblának. :D Aki szolid, kellemes, mégis különleges illatot szeretne, annak ajánlom. Ez az egyébként szerintem szép és letisztult üveg még félig teli van, pedig egész nyártól, ősz közepéig fújkáltam magamra, napi 5-6 fújást is akár. Leárazva jól megéri, teljes áron meg úgyse veszek ilyesmit. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

snowflakes

2019. január 12.

Valóban tiszta cseresznyevirág illata van, de számomra túl erős, édeskés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Valóban tiszta cseresznyevirág illata van, de számomra túl erős, édeskés.

Krin003

2019. január 4.

Előbb a testápoló testvérét kaptam ajándékba, és nagyon-nagyon megtetszett az illata. Elfogyott, és mivel nem használok túl sok testápolót, helyette az EDT-t vettem meg, ha már úgy is az illat volt a lényeg, ami valóban egy szerelem első szaglásra. DE! Ezt még EDT-nek nevezni is nagyon merész. A buszmegállóig nem ér ki az ember, és már az az érzése, elfelejtette befújni magát. Soha nem látott módon illan el, sajnos. Pedig tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Tercsi

2018. november 12.

Nekem nem vált be. Erős, kissé orfacsaró, hamar meg lehet unni. Viszonylag drága, rettentő hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

LxndrHrvth

2018. november 10.

Finom, nem tolakodó illat, tény, hogy egész nap lehet fújni, de ettől nem lesznek rosszul a környezetünkben lévők és nem fogunk kondenz csíkot sem húzni :) én sajnos meguntam, nem jellegzetes. Van egy üveggel eladó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)