Yves Rocher

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bobekecske, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Bio aloe vera géllel és növényi glicerinnel gazdagított tusfürdő,  friss zöld tea illattal, növényi összetevőkkel.

Könnyű habjának köszönhetően gyengéd a bőrhöz.

Niki0215

2019. augusztus 22.

Ajándékba kaptam, nagyon tetszik az illata, friss, teás, tisztaságillat......Nagyon kellemes az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

bernadettu

2019. június 27.

Egy vásárlás alkalmával kaptam ajándékba, sajnos az illata egyáltalán nem hasonlít a testpermetére.
Nem vettem észre, hogy szárítana, de csak egyszer-egyszer használtam.
Átlagos tusfürdő, nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Nem vettem észre, hogy szárítana, de csak egyszer-egyszer használtam.
Átlagos tusfürdő, nem lett kedvenc.

bekefiedina

2019. június 19.

Nagyon kellemes és friss illat, enyhén szárít. Kellemes az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Nagyon kellemes és friss illat, enyhén szárít. Kellemes az állaga.

Lilium

2019. június 6.

Kellemes kis nyári tusfürdő. Picit felfrissítő, tulajdonképpen szerethető. Ajándékba kaptam még karácsonyra, de nem tudtam volna elképzelni, hogy akkor használjam. Sajnos zuhanyzás után nem érezni, ez kicsit elszomorító, én magamtól nem venném meg, de a cseresznyevirágos párjának szuper illata van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

Koliboli

2019. május 24.

nagyon kellemes friss , reggeli tusoláshoz ideális tusfürdő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

nagyon kellemes friss , reggeli tusoláshoz ideális tusfürdő.

evasimonyi

2019. február 14.

nagyon szeretem!
egyetlen problemam, hogy az yves rocher nem cruelty free/vegan. ha az lenne, csak az o termekeiket vennem!
ajandekba kaptam, fantasztikus az illata, nyarra tokeletes, parfummel egyutt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

nagyon szeretem!
ajandekba kaptam, fantasztikus az illata, nyarra tokeletes, parfummel egyutt.

valkayszaszi

2018. december 20.

A mikukás hozta a parfümjével együtt, így még csak két hete van használatban. Az illata kicsit műanyag hatású, de nagyon kellemesen megmarad utána. Mintha egy picit azért szárítaná a bőrömet. Nagyon sűrű az állaga, jól habzik, jó kis cucc. Valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Mochi

2018. október 22.

Ajándékba kaptam, edt társával együtt, de magamtól az ára miatt nem vettem volna meg.
Rögtön beleszerettem az illatába, jól habzik, nem szárított, emlékeim szerint megmaradt a bőrömön az illata. Imádtam tavasszal és nyáron, de hűvösebb időben kiráz a hideg tőle ha ilyet kéne használnom, ami azért fura mert a parfümjét meg inkább őszi-téli időszakban szeretem használni.
Utólag megnézve az összetevői is egészen jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Utólag megnézve az összetevői is egészen jók.

exhocmomento

2018. augusztus 22.

A savanyú illatok kedvelőinek real addiktív kis anyag. :) Friss, energizáló, kirobbanó illat - még parfüm formájában is szívesen viselném magamon. Sűrű, géles formula, ezáltal elég sokáig elég egy tubus. Engem nem szárít, de az biztos, hogy nem is hidratál, ez nem az a műfaj. Az eredeti ára tényleg szemtelen, de az Yves Rocher előnye, hogy sokszor vannak akár 40%-os kedvezmények is, olyankor megéri beszerezni. :)
Nagyon hasonlít a verbénás tesójára, arról ugyanez a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Nagyon hasonlít a verbénás tesójára, arról ugyanez a véleményem.

rtteszvesz

2018. július 11.

Képeslapos jaándék volt. Nekem teszett az illata, szívesen használtam. MOndjuk teljes áron nem venném meg semmiképpen, de így jó volt kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Antioxidánsok: BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid