Yves Rocher

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pcksz, Módosítva: 2016. február 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Fedezze fel ebben a könnyed és kellemesen habzó tusfürdőben a Verbéna citromos frissességét! Színezék- és parabénmentes termék. Újrahasznosítható csomagolás.

Dhewilgirl

2019. július 24.

Nagyon finom illatú, jól habzó, jól tisztító tusfürdő. Kellemes, friss illata van, inkább ellazító, mint élénkítő hatású. Sokáig elég, mivel nagyon kevés is elég belőle a kellő habzás eléréséhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

csankaa

2019. május 20.

Friss, tiszta, kellemes illata van, élmény vele a zuhanyzás. Akcióban vettem, de eredeti áron nem venném meg, ahhoz túl kevés van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Zildi

2019. május 15.

Nagyon tetszett az illata, ajándékba kaptam. Pár hétig csak ezt használtam, és azt vettem észre hogy borzasztóan ki van száradva a bőröm, majd iszonyatosan elkezdett viszketni is. Aztán rájöttem hogy ez a ludas, ahogy abbahagytam javult a helyzet, de kellett két hét míg helyre tudtam hozni a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

fomnaba

2019. március 1.

Nagyon megtetszett az illata. Próbáltam a loccitane verbánáját, szörnyű volt, de ez nagyon jó. Friss, tavaszi ébresztő reggelekre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

exhocmomento

2018. augusztus 23.

Úh, úgy látom ez egy rétegillat. Mert én például rajongtam érte. Friss, energizáló, citrusos, kirobbanó aromaként éltem meg - még parfüm formájában is szívesen viselném magamon. Sűrű, géles formula, ezáltal sokáig elég egy tubus. Engem nem szárított, de az biztos, hogy nem is hidratál, ez nem az a műfaj. Az eredeti ára tényleg szemtelen, de az Yves Rocher előnye, hogy sokszor vannak akár 40%-os kedvezmények is, olyankor megéri beszerezni. :)
Szerintem nagyon hasonlít a zöld teás tesójára, csak pár fokkal fanyarabb, mint az.
- 1 csillag, mert van pár nagyon nem barátságos összetevője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

- 1 csillag, mert van pár nagyon nem barátságos összetevője.

NyMirjam

2018. január 19.

50ml kiszerelésben kaptam,de jó is,mert én illatvilágomnak nagyon nem jön be...citrom illatot egyáltalán nem érzem csak valami iszonyú kellemetlen szagot. 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

kati94

2017. március 31.

Ajándékba kaptam, nagyon szeretem az illatát, ez a reggeli ébresztő tusfürdőm. Nem szárít, jó az állaga is. Az árát elnézve magamnak viszont nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

monita333

2016. augusztus 14.

Én nagyon szerettem, isteni az illata, viszont az árához képest elég kevés mennyiség van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

dorcus89

2016. augusztus 9.

Kellemes az illata, jól habzik, nekem nyárra tökéletes. Viszont nagyon gyorsan fogy, túl folyós, könnyű túlönteni. Ajándékba kaptam vásárlás mellé, de normál áron nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

MNNiko

2016. július 12.

Az illata nagyon szuper! Nekem kicsit zsíros bőröm van, így a szárító hatásnál nem vagyok mérvadó (bár még engem is szárított kicsit). Nagyon jól habzik és nyáron kellemes ezzel az illattal indítani a napot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid