Yves Rocher

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. március 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

"A vanília sejtelmes illata citrusos jegyekkel kiegészítve hozza el a csillagfényes éjszaka élményét, melyet a bergamott, jázmin és cédrus illatjegyei tesznek még élvezetesebbé."

beachvibes

2020. november 17.

UPDATE: Még mindig imádom, és elképesztően tartós a többi Yves Rocher edt-hez képest! Reggel fújok magamra hármat és még este is érzem. A hatóköre nem óriási, nyilván nem egy csíkhúzós illat, de közelebbről érződik. Én már betáraztam egy második üveggel is, féltve őrzöm mindkettőt. Viszont annak aki nem tud már hozzájutni ajánlom Salvatore Ferragamo - Amo Ferragamo illatát, rajtam 95%-ban ugyanaz a két illat. :)

Egyszerűen imádom, ez az illat egy kis csoda. Vaníliás, de nagyon finoman, különlegesen. Édeskés, emellett halványan ott vannak benne a citrusok is és egy enyhe virágos-gyümölcsös-púderes jegy. Van egy kis szappanos-tusfürdős beütése is. Őszi, téli illat a melegsége és édessége miatt, de másik évszakban is helyt áll, én tegnap próbáltam ki és még így tavaszi időben is nagyon szerethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 17.

persephone

2020. augusztus 17.

Ezt az illatot nekem találták ki, egyszerűen imádom! Ahhoz képest, hogy edt, sokáig meg is marad. Meghasad a szívem, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Pampilla

2020. július 7.

Azt gondoltam,csak hűvösebb időben lehet jó,de rácáfolt,nagyon finom nyári délutánra,nyárestére is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 7.

clevergirl

2020. január 27.

Hűűű ez az illat! Timy jóvoltából végre birtokolhatom! Télre kerestem egy egyszerűbb vaníliás illatot,ami megfizethető és az összetevői is jók. Külföldi oldalakat is nézegettem,de itt a krémmánián bukkantam rá.Szuper választás volt! Mikor megérkezett izgalommal bonzottam ki. A csomagolása elképesztően terszetős,minőségi! Nagyon jól utal a benne levő illatra. S akkor a parfümről: kifújáskor enyhén valóban alkoholos volt,de pár másodperc alatt el is illant, s átvette helyét a bergamott és citrus, ami szépen pár perc után fincsi vaníliába ment át. Ééés itt nem áll meg a dolog! A vanília elkezd mélyülni 15 perc elteltével s kiegészül fini karamella és minimális füstösséggel. Igazi téli parfi! Szerintem hódító is,mert rajtam nagyon bájossá alakul. A férjemnek is tetszik. 😊 Tartóssága 4-5 óra,ami rajtam nagy szó! Szilázsa közepes,akinek kell az meg fogja érezni.😉 Nagyon örülök,hogy az enyém s sajnálom,hogy már a boltban nem lehet kapni. 10*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Lepke28

2020. január 21.

Nagyon kellemes,édes téli illat. Rajtam elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Nagyon kellemes,édes téli illat. Rajtam elég tartós is.

ChinchillaLover

2019. december 9.

Tömény édes vanília illat, de abszolút nem tartós, egyből elillan. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Tömény édes vanília illat, de abszolút nem tartós, egyből elillan. :(

dori96

2019. november 19.

Nagyon jó illata van. A tartóssága valóban nem az igazi, de rosszabbra számítottam a korábbi vélemények alapján.
Sokáig elég lesz, örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Sokáig elég lesz, örülök, hogy megvettem.

elvanui

2019. május 27.

Még valamikor az ősszel vettem. Akkor nem is nagyon gondolkodtam el rajta, hogy miért, nekem ha valami finom vaníliás, az jön haza, legyen az bármi és bárkitől. Vanília parfümből meg pláne sosem lehet túl sok itthon:). Most jöttem csak rá, hogy igazából nagyon hasonló az L-hez tényleg. Sekélyesebb és szintetikusabb, de az érzés ott van benne... Persze a narancshéjas jegy nélkül. Fűszerek és kicsit odakapott vanília. Finom, de nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Kodi

2019. február 11.

Sokan fogják visszatenni, mert a marketing nem egyeztetett az alkotókkal. Nincs semmi a fejillatban, ami felhívná magára a figyelmet. Sőt, szörnyűséges, rettenet művaníliaként indul, mely végül viselhető, szintetikus vanilincukorrá szelídül. Miután leszáradt, vágyódást éreztem a régi Bourbon vanília parfümjük után, az is egyszerű volt, de még így is jobb volt mint ez. Megbocsáthatatlan kezdő félidő után is 1:0 a Bourbonjuk javára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

vivimese

2018. december 4.

Én eddig a bourbon vaníliát használtam, de sajnos mikor elfogyott, az üzletben ár nem találtam. Helyette viszont megakadt a szemem ezen. A csomagolás nagyon szép, elegáns, az illat pedig csodás. egy fújás bőven elég nekem belőle egész napra, úgyhogy nagyon sokáig elég lesz nekem ez a mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane