Yves Rocher

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. november 3.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

"A vanília sejtelmes illatát már zuhanyzás közben is élvezheti!"

• Édes mandulaolajjal
  • Vaníliakivonat az illatban
  • Több mint 97% természetes eredetű összetevőt tartalmaz
  • Újrahasznosítható tubus, mely újrahasznosítható műanyagot tartalmaz
  • Ásványi olajmentes, parabénmentes

Ár: 500 , Eladó: ChinchillaLover
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Eger, Budapest, fizetés: Megbeszélés kérdése
HyperBunny

2019. október 31.

Ez tavaly télen nagy kedvencem volt, így, hogy bejött a hideg, épp eszembe jutott, hogy újra kellene venni.
Meleg, édes, nem túl erős illat és tényleg selymes állag, ami víz hatására kissé felhabzik. Sajnos az illata nem marad meg sokáig, de legalább nem tolakodó művanília, mint a legtöbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

erasm98

2019. október 30.

Ajándékba kaptam, imádom használni, csoáds illata van, annyira, h nem bírtam ki, megnyaltam a kezem (don't judge me). -És amúgy annyira nem is parfümizű-
Viszont nem a legtartósabb az illata, és az ára sem tetszik, én biztos nem adnék ki ennyit érte, szóval emiatt 4*

UI.: mondjuk azt még hozzátenném, hogy olyan karácsonyi hangulat fogott el miközben használtam és olyan jókedvem lett tőle, hogy megfontolandó, hogy újravevős lesz-e (Nem baj, míg kiürül az üveg, addig reptetem az érveket ellene és mellette:)) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 30.

ChinchillaLover

2019. szeptember 2.

Kellemes, meleg vanília illat, de hamar elillan... :( alig alig habzik fel, elég rossz a tisztítóereje, sok kell belőle. Én előtte átmosom magam mással, aztán ezzel is átdörzsölöm magam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

anyujobbantudja

2019. április 6.

Imádtam, újravettem. Felkenve az olajos állag habossá válik de nem zavaróan. Az illata erős, én szerettem. Segített a bőrömnek hidratáltabb maradni zuhanyzás után, igazi ünnepi illatú tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Alexy

2019. március 7.

2 pontot kap mert nagyon finom az illata, és az olajosság miatt nem szárítja a bőrömet. Igazából egészen finom puha lesz tőle, és az illat is sokáig megmarad, viszont utána legszívesebben lezuhanyoznék újra... egyáltalán nem érzem magam tisztának tőle, pedig ez a legfontosabb dolga egy tusfürdőnek. Az illata és a jótékony hatása miatt inkább úgy használom mint egy zuhanyzás közbeni testápolót, így el fog fogyni szépen lassan. De biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

PaNel95

2019. február 7.

Az illata nagyon finom, fürdés közben kicsit karamellizált illata van rajtam, nagyon kellemes!
Nem kell belőle sok, és a nedves bőrrel érintkezve rögtön fehér habot képez. Könnyen leöblíthető, utána puha a bőr. Az illata nem marad meg, de szerintem ez egy tusfürdőtől nem is várható el, arra ott van a parfüm.
Viszont én egy kicsit olajosabb állagra számítottam ennél, mert attól, hogy ez egy olaj, nem másabb az érzés, mintha csak egy sima hidratáló tusfürdővel fürödtem volna. De egynek nem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Bonjourbeauty

2019. február 3.

Nagy kedvencem télre. Isteni édes és erős illata van ami rajtam meg is marad pár órán át. Nagyon sűrű és krémes, mivel olajos remekül hidratálja a bőrömet, testápolózni sem szoktam utána. Számomra tökéletes, igazi spa élmény ezzel fürdeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Cosette

2019. január 14.

Nem mondom, hogy a márka legjobb terméke. Alapvetően több bajom is van vele. Első sorban az, hogy nagyon "vékony", ebből kifolyólag sok kell belőle, ha rendesen használná az ember. Sajnos az Yves Rocher tusfördők legjobb tulajdonsága se érvényesül benne, vagyis nem szedi le a dezodort, de még minimális szinten se. Sajnos úgy sejtem, hogy nem is tisztít annyira erősen, mint a megszokott tusik. Az illata nagyon finom és bár fürdés után nem annyira tartós, a tipikus Yves Rocer-es utóillatba valami meleg és édeskés illat is belevegyül. Használata után puha a bőröm, nem igényeli a testápolót. Szerencsére se a zuhanyban, se a fürdőkádban nem okozott olajos lerakódást. Mivel a tisztitó erejével nem vagyok megelégedve, valószínűleg inkább reggeli zuhanyzásra használom el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Noncs

2019. január 12.

Az illata nagyon tetszett, bár lehetett volna picit erősebb is. Sajnos nagyon gyorsan elfogyott és különösebben nem is hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Wee

2018. december 29.

Nagyon jól oldódik olaj tulajdonsága ellenére.
Az illata jo, de sajnos nem tartós, kár hogy csak tusfürdő formában volt kapható.
Hamar elfogy, nekem sokat kellett belőle nyomni.
Ajándékba kaptam, de néztem magamnak már korábban is. Ennyi pénzért, annyira nem jó deal.
Nem hidratál, mint ahogy ezt a címkén olvasottak után vártam.
Egyszer vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Nagyon jól oldódik olaj tulajdonsága ellenére.
Hamar elfogy, nekem sokat kellett belőle nyomni.
Nem hidratál, mint ahogy ezt a címkén olvasottak után vártam.
Egyszer vevős.

Színező anyag. (Piros)