Yves Rocher

Ár:   890 Ft és 1190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2018. február 19.

Ár:   890 Ft és 1190 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2016-os limitált karácsonyi kiadás

Élvezze a zuhany alatt a Vörös áfonya és mandula különleges, ellenállhatatlan illatát!
Bio mezőgazdaságból származó búzavirágvízben gazdag textúrája gyengéden tisztítja, és finoman illatozóvá varázsolja bőrét.

Ann86

2019. január 4.

Szerettem, de az illatát a felénél kezdtem megunni. Valószínűleg egy 200 ml-es flakon elég lett volna, de a 400 ml-es volt akcióban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

lafarie

2018. január 26.

Ajándékba kaptam, amúgy már nem veszek illatos tusfürdőket. Pár alkalommal használtam, nem volt különösen jó, se rossz. Az illata viszont annyira nem tetszett, hogy kézmosónak használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

reszter

2017. október 30.

Nagyon szerettem volna, ha működik, de sajnos nekem nagyon kiszárította a bőrömet, pedig nagyon tetszett az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

sasut

2017. szeptember 29.

Szuper minőség, mint a legtöbb Yves Rocher termék. Ajándékba kaptam, bár nem vagyok a karácsonyi illatok híve. Ezen ez a tusfürdő sem változtatott, de ez csak személyes probléma :) Ezért nem pontozom le,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

mliptak

2017. augusztus 23.

Nem szárított, nem irritált, szépen habzott, eleinte az illata is tetszett, de aztán valahogy nagyon édes lett, azt meg annyira nem szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

GD13

2017. július 17.

Karácsonyra kaptam, az illata kellemes gyümölcsös de nem valami tartós

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Karácsonyra kaptam, az illata kellemes gyümölcsös de nem valami tartós

ivor

2017. június 15.

Szép csomagolás, jól néz ki a termék, de ezen felül semmi különöset nem nyújtott, sajnos még az llata sem volt túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 15.

szabozsani94

2017. április 28.

Kellemes illat, minőségi termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Kellemes illat, minőségi termék.

Pampilla

2017. április 10.

YR minőség,ez kétségtelen,az illata semmi különös,inkább téli,bár én most használom,mert Karácsony óta csak most került rá a sor,egyéb más tusfürdők mellet. Nem szárít,jól habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 10.

oliviag

2017. március 27.

Igazat adok egy előttem szólónak, tényleg málnaszörp illata van, egyáltalán nem karácsonyos illatú, nekem egyébként tetszik. Ebből a termékcsaládból (radír, kézkrém, testápoló) a tusfürdő talán ami a legjobb. Elég erős illata van, karácsonyra kaptam, újravenni biztos nem fogom, nem ad semmilyen pluszt az illata mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid