Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2016. március 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

alvingirl

2013. május 2.

Érdekes, hogy kipróbáltam már majdnem az összes Yves Rocher dezodort, de ez valahogy nem vált be annyira, mint a többi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

kangamama0.0

2013. április 1.

Hosszú ideje bevált márkát váltottam le vele, de valószínűleg vissza fogok térni hozzá. (Tudni kell hozzá, hogy nem vagyok különösebben izzadós és ha izzadok, annak sem szokott szaga lenni.) Az illata elsőre kellemesen frissnek tűnt, de utána pár perccel egy kicsit szúrós, izzadtságszagra emlékezetető illatot véltem felfedezni magamon, pedig ilyet korábban egyik golyós deónál sem tapasztaltam. Izzadásgátló hatás nyilvánvalóan van, lehet, hogy kicsit szokni kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

zsenya

2013. március 15.

az illata miatt vettem meg, nem számítottam rá, hogy használni is fog vmit, de kellemesen csalódtam. edzés előtt nyilván nem ezt választom, de egy átlag rohangálós napon nálam remekül teljesít :) ráadásul én szinte rögtön fel tudok öltözni utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

ST

2013. február 2.

Ezt használom jó ideje már. Hosszas próbálgatás után találtam rá. Általában a kíméletesebbeknek a hatása nem volt megfelelő számomra. Ez az összetevői ellenére nem irritál, és a hatásfoka is egész jó. A fekete ruháknál valóban gondot okoz, de legalább a fehéreket nem sárgítja be :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

Nellus

2012. július 25.

Az biztos, hogy nem lehet a használata után rögtön beleugrani a ruhába, bár én még olyannal nem is igazán találkoztam, aminél nem kellett volna várni. Viszont nagyon szeretem az illatát és nálam a funkcióját is elég jól ellátja. Na jó, a 40 fokban azért többször előkerült... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

Széncinke

2011. augusztus 29.

Az előttem szólónak teljesen igaza van abban, hogy nehezen szívódik be. Én sajnos hamar szagos leszek, úgyhogy sok dezodort kipróbáltam már, a legtökéletesebbet még mindig keresem, de ez egy meleg, túrázós napon is jól teljesített nálam, elég jó hatású. Azért egy olyan cégtől, ami a reklámjaiban a természetességet, a növényi összetevőket hangsúlyozza, több zöld pöttyös összetevőt várnék el...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

GeoNautic

2011. augusztus 10.

Amikor a tusfürdőt vettem ebből a szériából, belekívánkozott a kosaramba, úgyhogy tettem vele egy próbát. Ilyenkor valahogy mindig elfelejtem, hogy nincs szabad másfél órám a reggeli tusolás és az öltözködés között azt várva, hogy majdcsak beszívódik a golyós dezodor, és azért használok évek óta krémdeót, hogy rögtön húzhassam is magamra a ruhám. Gondoltam, akkor majd az esti fürdés után használom, de egyszerűen nem bírom kivárni, míg megszárad. Ezért aztán nem tudom, mennyire hatásos, mindenesetre az illata jó, és ha valakinek ez elég, akkor - neki - biztos megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract