Yves Saint Laurent

Ár:   16 019 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 21.

Ár:   16 019 Ft
Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   parfümériák

Ötszínű gazdagon pigmentált szemhéjárnyaló. Matt és fényes színekben.

Ár: 4000 , Eladó: Rejetke
Állapot: A képen látható állapotban , Helyszín: Lajosmizse, fizetés: Banki átutalással, postai úton, csomagautomaták
Új Yves Saint Laurent _ YSL Make-Up 3- Brushes Kit - sminkecset szett 3-ecsettel
Ár: 6500 ft + regisztrált postadíj , Eladó: ZaFi
Állapot: ÚJ, Helyszín: Komárom-Esztergom, fizetés: előre utalás OTP számlára
Erina

2016. június 10.

Update: Sminkalap nélkül is kipróbáltam, és nagyon nagyon tartós így is szinte egész nap. Csak késő délután kell kicsit utána igazítani. Abszolút megérte :)

Egyszerűen fantasztikus 😃 imádom! Örülök hogy végre sikerült beszereznem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Egyszerűen fantasztikus 😃 imádom! Örülök hogy végre sikerült beszereznem.

ZitaNagy

2016. február 20.

Nagyon elegáns, szép színek, jó pigmentáltság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Nagyon elegáns, szép színek, jó pigmentáltság.

Vestara

2015. május 14.

Jól kombinálható, különleges színárnyalatok, legszívesebben az összeset felvásárolnám!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

marcipanfelho

2013. augusztus 12.

Nekem a kék van meg (azt hiszem 5-ös a száma). Tényleg nem olcsó, de szerintem szépek a színei és pigmentáltak is. Valahányszor csinálok egy kék sminket vagy egy olyat, amiben van kék akkor használom, mivel van benne egészen világos kék, élénk kék és sötétkék is. :) Én szeretem ezt a palettát, de magamtól nem venném meg, mert nagyon drága. Ajándékba kaptam én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

rosa.love

2013. január 23.

A lila és kék paletta van meg, ajándékba kaptam. A színek nem különlegesek-hogy őszinte legyek, nekem maga a színpaletta túl harsány, a lila túl püspöklila, a kék túl türkiz. Ehhez képest csak közepesen pigmentáltak, építeni kell, hogy valahogy kinézzen. Nem mondom, hogy nem lenne szerethető-de valahogy nem az én világom. Ennyi pénzt ezért a hatásért eszembe sem jutna kiadni magamtól...a termékcsalád többi árnyalatát nem ismerem, de javaslom, csak akkor vegyétek meg, ha valami nagyon különleges színekbe botlotok, mert amúgy szinte bármelyik drogériás márka is kínál színben és hatásban is ezzel megegyező szemhéjpúdereket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 23.

annanoszvai

2012. november 7.

Anyukámat rávettem, hogy szerezze be magának a lila palettát, mert a benne lévő színek nagyon mennek az ő színeihez :D Tartós, közepesen pigmentált, de építhető... és nagyon szép a csomagolása!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 7.

szambi

2012. október 31.

Nekem a limitált 2012-es tavaszi kiadás van meg ebből, amiben a sárga, lila, rózsaszín, kék és zöld színek vannak csillámokkal. Ne tudjátok meg mit össze nem sírt a szám érte, míg meg nem kaparintottam.

Nos nagyon örülök a mai napig, hogy megszereztem, de nem vagyok 100%-ig elégedett. A színek a dobozban jól pigmentáltnak tűnnek, de felkenve már nem azok, kell alá világos alapozó, hogy látszódjon, főleg a sárga meg a rózsaszín alá. Ami nagyon idegesít, hogy felvitelkor a kis csillámok szerte szét hullanak az arcomra, ott figyelnek mindenhol és nem tudom ám csak úgy huss, leimádkozni őket, szóval ott helyben is maradnak estig szemben a szememre felkent festékkel, ami sajnos nap közepére csíkokban összeáll. Alap nélkül ez előbb megtörténik.

Összességében használható, és fogom is használni, de a fenti nehézségek miatt csak közepesre tudom értékelni. Ettől függetlenül lehet majd megint elcsábulok, mert a barack/barna duó egyszerűen gyönyörű, és ilyen szép színeket máshol még nem láttam, pedig igyekszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Réti_D_smink

2012. június 2.

Nagyon jók és nagyon drágák :-) Ha valaki teheti vegye meg, mert tényleg örök élet meg egy nap, de a piacon lehet olcsóbban is kapni ugyan ilyen vagy hasonló jó minőséget. Én jobban szeretem a kisebb kiszereléseket, mert gyorsan változik a divat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 2.

karina

2012. május 13.

az első a midnight garden volt, aztán annyira megtetszett, hogy az indian pinket is megvettem, minden eddig leírtat csak megerősíteni tudok, újat mondani nem nagyon :) egyébként nem sok palettát veszek meg, általában nem igazán érzem egyformán kihasználhatónak az összes (vagy legalább a legtöbb) színt, ez kivétel, minden ami kell semmi ami nem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

cinnamon

2012. május 5.

Nekem is a kék paletta van, nagyon szeretem. Különlegesek a színek, jól pigmentáltak, alap nélkül is elég jól lehet velük dolgozni. A megszokott YSL minőség, elegancia:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.