Yves Saint Laurent

Ár:   20 320-29 130 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2019. február 22.

Ár:   20 320-29 130 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

Virágos-fás-pézsmás illatkategória.

Ár: 10.000 Ft + pk , Eladó: wallflower87
Állapot: 50 ml/kép szerint, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes/posta
Yves Saint Laurent Elle EDP fújós eladó
Ár: 2500 Ft / 4800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml parfümszóróban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki vagy Shopmark), fizetés: Utánvéttel nem küldök semmit! Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

AKiss

2022. január 25.

Amióta létezik, nagyon tetszik. Most már mást használok, de bármikor szívesen kapnék ilyet ajándékba : D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 25.

Tiffany00

2020. december 10.

Egyszerűen imádom! Nagyon finom az illata ( na és persze ez az üveg is!!) Én ez mellet a virágos illat mellet érzek púderes illatot is ami nagyon tetszik. Mivel itt Magyarországon már rég nincs ausztriába vettem de biztos hogyha ki fogy újra vásárolom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 10.

Greti78

2020. június 21.

Abszolút nőies, kifinomult illat, nálam luxuskategória, inkább alkalomra. Rengetegen megdicsérték rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

Bonnieoo7

2020. február 13.

Nagy kedvencem tavasszal, nyáron és kora ősszel! Tartós, elegáns illat, az üvege is praktikus és tetszetős számomra. Amikor ezt viseltem, gyakran megjegyezték, hogy milyen kellemes illatom van! Luxus illat, bár sajnos nincs mostanság belőle nekem a polcon...ugyanis nem az olcsó árkategóriát képviselteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

Angelless

2019. december 12.

Egy krémmániástól vettem egy keveset kipróbálásra, Lillától, amit ezúton is köszönök szépen.
Dior Midnight Poisonje az egyik kedvenc parfümöm, csak sajnos ugye már nem gyártják. Interneten találni pár ahhoz hasonló illatot felsorolva, az Elle is köztük volt.
Imádnivaló ez a szúrós illat, ami egy mágikus virágossággal keveredik!
Tehát amely illatösszetevők az én bőrömön legjobban kijönnek rajta, az a rózsabors és a bazsarózsa, lecsengés után az ámbrás-pacsulis illat lesz hangsúlyos.

Egyetlen problémám vele: se a szillázsa, se a tartóssága nem megfelelő számomra. Én a Poisonhöz meg a No. 5-hez vagyok szokva, amiket este úgy kell levakarni magamról; tehát ez egy negatívum. Nem akarom elhozni a parfümjeimet munkába, hogy amikor már nem érzem, fújkáljam magamra.

Viszont tényleg nagyon nőies, a páromnak is tetszett, ő is különlegesnek érezte és nagyon felemelő a Midnight Poisonhöz hasonló illatot érezni. Szeretném, ha egész nap körbelengne ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Imádnivaló ez a szúrós illat, ami egy mágikus virágossággal keveredik!

Terkabarka

2019. június 19.

Juj de szeretem! Friss, extrán nőies, szexi illat. Nagyon karakteres, így érthető az is, ha sokaknak nem jön be.
Egy időben csak ezt használtam, mondhatni a védjegyem volt. A férfiak körülöttem kivétel nélkül imádták, sok bókot kaptam, hogy milyen jó illatom van.
Igazi illatcsíkot húz maga után, rajtam nagyon tartós, télen ha parfümöt akartam váltani, akkor sálmosással kezdtem, mert ruhába meg szinte egy örökkévalóságra beivódik (sokszor még mosás után is érezni)
A karakteressége miatt egy ideje háttérbe szorult, már hangulat kell hozzá, hogy újra elővegyem, meg sajnos a férjem azon kevés kivételek egyike, akinek viszont nem jön be (az erőssége miatt). Még egy 100 ml-es üveg fele megvan, most már nagyon lassan fogy
Az emlékek miatt, meg mert bízom benne, hogy újra rákattanok, mindenképp megérdemli az 5 csillagot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Balsamico

2019. március 26.

Életem illata, életem parfümje. Az Illat. Egy kicsi illatmintával indult a történtet. Ott hívogatott a kirakatban. Cseppenként fogyott az üvegcse, mint egy becses kincset úgy őrizgettem és kivételes alkalmakkor tettem magamra s aztán sikerült első 30 ml-es kiszerelésben hozzájutnom. Kezemben tartottam az illatmenyország egy darabkáját. Ha jól számolom kb. 5-6 üveggel használtam el az évek során, ez az illat vált a védjegyemmé. Ez a parfüm számomra a tökéletes kreáció, ami én vagyok, kívül-belül. Mindkét nemtől elismerések és bókok csokrát gyűjtöttem be és fogom is, ez bizonyos. Nem azt mondom, hogy ez az illat tesz valakit nővé, de a nőiséghez hozzátesz. Izgalmas és érzéki, nőies és könnyed, benne van mélység és magasság egy nüansznyi titokzatosságal, kezdettől a végéig. Még több órányi viselés után is volt, hogy ugyan a halvány emlékét érezte rajtam az, aki odahajolt, de az a kis illatfoszlány is olyan hatással volt az illetőre: atyaég, mi ez ami rajtad van? :-) Az utolsó előtti üveg amikor már csak pislákolt teljesen kétségbe estem, vajon honnan szerzek be újat, mivel az illatot úgy tudtam megszüntették. Hála a Krémmánia oldalának, akkor egy leányzótól sikerült szereznem egy 100ml-es kiszerelést. Előtte már teljes elkeseredettségemben mindenféle alternatívát végigzongoráztam. Illatjegyek alapján próbáltam hasonló illatot vadászni, vártam, hogy YSL előáll valami szebbel, jobbal, ami nekem tetszeni fog. Azt kell mondjam, hogy nem sikerült eddig - számomra - überelni ezt az illatot. Hálás vagyok az illatkreátornak, hogy megalkotta ezt a csodát és bízom benne, még sokáig tudom viselni magam és mások örömére. :-) :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

karaibrahimgil

2018. augusztus 27.

"Bókokra vágysz? Szeretnéd, hogy a férfiak eksztatikusan nyöszörögjenek, amikor a közelükbe mész? Fel akarod hívni magadra a figyelmet? Akkor viseld ezt..." Ez a Fragranticán olvasható vélemény volt az, ami visszaidézett egy kicsit a 9 évvel ezelőtti bulis, egyetemista időszakomból. Akkoriban még nem engedhettem meg magamnak a drágább parfümöket, ezért mintákat gyűjtöttem. Az Elle edp-ből is volt egy: tömény, pacsulis, "felnőtt" illatnak éreztem. Emiatt este hordtam, amikor szórakozni mentem. És valóban akadtak udvarlók. Talán a férjemet is akkor ismertem meg, amikor ezt viseltem. ☺
Aztán megláttam a Krémmánián egy példányt, és nosztalgiázva lecsaptam rá. A mai önmagamhoz közelebb áll az illat, hűvös, esős időben szeretem magamon. Sajnos nem annyira tartós, kb. 4-5 órát bír ki. A Fragranticán egyébként a szintén 2007-ben piacra dobott, de már nem kapható Dior Midnight Poisonhoz hasonlítják. Sajnos nincs összehasonlítási alapom, mindenesetre megörültem, hogy az Elle az enyém lehet.
Ezért is lepett meg annyira, hogy a férjem manapság a kevésbé fajsúlyos illatokat (pl. Armani Because It's You) jobban dicséri rajtam. Habár ha belegondolok, hogy én a fenti ausztrál kommentelőhöz hasonlóan akkor érzek, ha egy férfi a Boss Bottled Nightját viseli, amit a párom semleges illatnak tart...
Egy biztos: furcsa dolog a kémia. És az ízlésünk is változik. De ebben a parfümben tényleg van valami plusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

VargaViktoria

2018. június 22.

Nekem Ő a favorit. Mindig van nálam. Ha esetleg kipróbálok más parfümöt, akkor is veszek belőle. Már 8 éve használom. <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Lina6

2018. április 28.

Tömény pacsuli. Ahogy nem szerettem régen, villámgyorsan túladtam az üveges verzión, annyira kedvelem mostanság. Nagyon tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.