Yves Saint Laurent

Ár:   24 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 28.

Ár:   24 000 Ft
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Összetevők: pacsuli, mandarin, geránium, vetiver, citrom, levendula, cédrus, narancs, vanília, zsálya, tonka bab, kasmírfa, narancs virág, zöld alma

Yves Saint Laurent La Nuit De L'homme Eau Électrique 100/50 ml
Ár: 9300.-+p , Eladó: eletszinei
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: utalás után foxpost, postán maradó
Ulhan

2017. július 8.

Én nagyon szeretem ezt a parfümöt. Jelenleg ez a kedvenc illatom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Én nagyon szeretem ezt a parfümöt. Jelenleg ez a kedvenc illatom.

Lapo

2017. június 13.

Az üvege alapján egy könnyedebb, akár sportosabb illatnak gondoltam elsőre.. egyáltalán nem az.. ez egy kőkemény édes buli/randi illat, de azok között sem egy egyedülálló alkotás. Vanília és tonkabab minden mennyiségben, én fahéjat is bőven érzek benne, pedig nincs az összetevői között.
Soha nem fogom megvásárolni.. ez egy újabb (megszámoltam.. 5. változata) "LA Nuit de L'Homme" változat a semmiért.. kár érte.. ha kapnék egyet, biztosan elfújkálnám.. de azt hiszem nem ezt a kategóriát keresik az emberek, mikor 15-20 ezer Ft-ot szánnak egy JÓ parfümre..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Isoeugenol
Színezékek: CI 60730, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090

Színezék. Lila színű.