Yves Saint Laurent

Ár:   20 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, az összetevőket feltöltötte: Bogcsika, Módosítva: 2012. szeptember 12.

Ár:   20 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád fás-fűszeres

Összetétel Kardamom, levendula, cédrus, bergamot, vetiver, kömény

Yves Saint Laurent La Nuit de l'Homme EDT 5ml / 10ml
Ár: 1600 Ft / 2600 Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 5ml / 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után posta / foxpost
Ár: 1500 Ft, 2500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

piroslili

2021. augusztus 17.

Uh, fantasztikus férfi illat!
Tudom, hogy a férfiak maguknak kell illatot választaniuk, de én nem bánnám, ha ezt többen használnák, mert nagyon szexi, férfias és maszkulin llat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Uh, fantasztikus férfi illat!

karesz55

2021. augusztus 17.

Még régebben vettem belőle egyet vakon, a jó vélemények miatt, de nem jött be. 1-2 évet biztos csak állt a polcon, úgy hogy hozzá se nyúltam. Alapból nem jönnek be valamiért a YSL illatai így gondoltam nem tartom meg ezt se fölöslegesen. Csak polc dísz volt.. Aztán valamiért nem rég újra megszaglásztam, és most megfogott és nagyon bejön. A nyitánya édes, de idővel megérkeznek a citrusos jegyek, amitől szépen visszalazul az egész illat és egy nagyon jól hordható illata van. Örülök, hogy nem adtam el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Luna1024

2020. december 14.

Nőként teljesen a rabja vagyok ennek az illatnak! :) Tavaly Karácsony előtt a Westend egyik parfümériájában nézelődtem, ajándékot kerestem a barátomnak. Parfümmániásként rengeteg női/uniszex illatot próbáltam már, férfi illatokat illetően azonban a tudásom a nullával egyenlő. Nem is olvastam utána a legnépszerűbb illatoknak, mert nem szerettem volna, hogy bármi befolyásoljon. Úgy gondoltam, majd a saját orromra hagyatkozom. Szóval egymás után próbálgattam a parfümöket, míg végül a kezembe akadt ez az illat.
"Szerelem első szippantásra" kategória! :) Annyira finoman fűszeres, icipicit gyógynövényes, enyhén édeskés, egyedi illat, sose éreztem még ehhez hasonlót! Utálom a levendulát, parfümökben is, de itt valahogy nem zavar, sőt. Valóban sokszor érezni a városban, és én mindig felkapom rá a fejemet. De én úgy gondolom, a népszerűségnek oka van.
Egyszer-kétszer próbáltam magamon is, mert éreztem benne némi uniszex jelleget, de sajnos az én női bőrömön túl "szappanos" hatású lett, elvesztette a varázsát, így meghagyom inkább a férfiaknak. A barátomon viszont zseniális, rajta életre kel: mély, telt és addiktív. Édesebb is, mint rajtam, de ez nekem pozitívum.
Az egyetlen, amit hátrányként tudok hozni ellene, az a tartóssága, az ugyanis elég gyatra... Lehet, hogy a régi verzió e téren jobb volt, én az újat próbáltam. Tőlem mindenesetre megkapja az 5 csillagot, mert az általam eddig próbált (nem túl sok) férfi illatból ez a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

Rannek111

2020. szeptember 27.

Még egy parfümériában ajánlották ezt elsőre. Egész nap a teszt csíkot szagolgattam annyira megfogott az illata. TÖKÉLETES. Nem tud az ember belekötni. Sajnos én nem hordom és nem is veszem, mert ahogy említettem is, valószínűleg mindenkinek ezt ajánlotta elsőre a kis csaj a parfümériába, meg ezt fújkodták ki a legtöbben. Szóval nekem ez tucatillat, pedig nagyon tetszik, de nem akarok senkinek se az exére hasonlítani :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

nicolette88

2020. január 23.

A férjem egy ideje ezt a parfümöt használja, és nagyon jó. Mindkettőnknek tetszik. Kellemes hétköznapi illat, viszont nem tucatillat, van benne egy csavar. Hiába EDT, a tartóssága nagyon szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 23.

Adam0108

2019. december 27.

Elég virágos illat ..érdekes mégis teljesen férfias . A hatósugara nem valami nagy ,tartóssága kb 4..5óra utána teljesen bőrközeli. Elég nagy körülötte a hype ,elvileg a hölgyek odavannak érte . Erről nemtudok nyilatkozni ..én szeretem az édes illatokat ,ez a leszáradás után minimálisan az , a nyitás nemtetszik de 1óra után mégis valamiért megfog ,érdekes számomra . Valamiért nemtudom
Hova tenni ,mégis a kollekciómban van :) nem egy top5 de a 6.nak elmegy .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Hova tenni ,mégis a kollekciómban van :) nem egy top5 de a 6.nak elmegy .

SPARXS

2019. január 19.

Kardamon bomba egy kis levendulával! Sajnos a parfüm átment néhány újrakeverésen, így veszített régi fényéből. A jelenleg kapható változatok állítólag, gyengébbek és a tartósságuk is jóval rövidebb! Az eredeti verzió nagyon intenzív és hosszan tartó illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

dnl

2018. december 3.

A mániám kezdetén oda meg vissza voltam ettől az illattól, időt és pénzt nem sajnálva vásároltam magamnak 2db vintage verziót, de túladtam rajtuk, mert kiábrándultam belőle. Amikor a L'oreal 2007 végén megvette az YSL-t, onnantól kezdve meghalt a brand. Közönséges, édes, "new-age" parfümök láttak napvilágot megfelelve az elvárásoknak.
Aki az idősebb generáció tagja, az emlékezhet még Tom Ford regnálására az YSL-nél (2000-es évek eleje..), és a két remekművére melyet M7-nek és Rive Gauche-nak neveznek..
Ezek a parfümök, flankerek csőnacis kissrácoknak valók.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Ezek a parfümök, flankerek csőnacis kissrácoknak valók.

fannc22

2018. október 8.

Páromnak szerettem volna valami finom illatot, így nagyon sok pardümöt végigszaglásztam. Végül erre esett a választásom, imádnivalóan fűszeres. Egy igazi férfi illata, pont a páromhoz illő. Fűszeres, bújós, szexi dög, érzéki...
Azt hiszem ezzel nem lehet mellélőni...🙄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Azt hiszem ezzel nem lehet mellélőni...🙄

beresregina95930

2018. augusztus 26.

Na ez azért HŰ meg a HA.
Ahogy előttem is írták, tudni kell viselni.
Szerintem ez tipikus az az illat amivel egy nőt le lehet venni a lábáról. 👌🏽(női orral szagolva)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Na ez azért HŰ meg a HA.
Ahogy előttem is írták, tudni kell viselni.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citral, Citronellol

Részletesebb információ a smartskincare-en.