Best of Beauty 2019

Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: schrenk D, az összetevőket feltöltötte: mannusi, Módosítva: 2012. július 28.

Lelőhely:   parfümériák
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Olajmentes. SPF10 fényvédő faktorral.

Sugariana

2013. április 26.

A boltban kipróbáltam és annyira megtetszett a selymes állaga, ugyanezt a púdert is használtam és azt gondoltam biztosan hasonló lesz. Mikor elkezdtem használni kb 1 óra után úgy kifényesedett az arcom, mintha futottam volna 5 kört. Nem ismertem magamra. Bementem egy benzinkútra és lemostam az összes sminkem a mosdóban. Semmilyen fedése nincs, ez inkább egy színes krém vagy ilyesmi. Teljesen átlátszó és még jobban kiadja a bőrhibáimat. Lehet, hogy ez csak nekem van így mert elég zsíros a bőröm. De ezt zsíros bőrre gyártották szóval nem értem. Ebben a csodálatos dobozban egy használhatatlan termék rejlik. Ha valakit esetleg érdekel eladom 3-4 ezerért. Az ára 12 ezer volt . Lehet, hogy másnak nem így reagál a bőrén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

jibjab

2013. március 22.

Én csak az üzletben próbáltam többször, mert ellenállhatatlan a textúrája. Én is azt tapasztaltam, hogy kiemeli a száraz részeket és beleül a pórusokba. A fedése abban a fényben nem tűnt túl jónak, de az üzletből kilépve, nappali fénynél megfelelő volt. Sajnos nekem a T-vonalban pár óra alatt kifényesedett, de ez így sem rossz eredmény, mert sok ilyen alapozó nem bírja eddig akinek ez a rész nem túl zsíros, annak jó lehet és annak, akinek nem túl egyenetlen a bőrfelszíne és nincs sok elfedni valója jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

mannusi

2012. július 26.

Olaj mentes alapozó. A probléma vele az, hogy nem túl erős a fedése, inkább egy színezett hidratáló erősségű. A nagyon száraz területeket persze kiemeli, de szerintem amúgy sem ajánlott a száraz bőrüeknek. Viszont fantasztikus a textúrája. Olyan habszerű, de annál sűrűbb és nagyon jól lehet vele dolgozni. A fedése szép egyenletes lesz (de nem erős!). Az illata nagyon kellemes. A matt hatása stabilan tartja magát órákig. Nem szárította ki a vízhiányos, érzékeny bőröm és nem irritálta. (Vékony rétegben teszem fel.) Bár azt gondolom, hogy hidegebb időben már sokkal több problémám lenne vele. Zsírosabb bőrűeknek, akik nem vágynak erős fedésre, ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.