Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 18900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: HankyPanky, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. augusztus 7.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 18900 Ft

Az 1977-es Opium újratervezett változata az IFRA szabályainak megfelelően.

Megjelenés: 2009

Illatjegyei,

Fejjegyek: bergamott, mandarin, gyöngyvirág

Szívjegyek: szegfű, jázmin, mirha,

Alapjegyek: pacsuli, opoponax, ámbra, vanília

Ár: 18900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 15000 , Eladó: harsanyiagnes20
Állapot: Próbafújt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előre utalás esetén posta illetve foxpost vagy személyesen Debrecenbe vehető át
Üvegében vagy fújósban Yves Saint Laurent Opium EDP (2009)
Ár: 2.200 Ft +posta / 5 ml fújós , Eladó: Mango36
Állapot: 15 ml van az üvegben, Helyszín: --, fizetés: postával küldöm

floracska6

2020. október 28.

Van pár illat amit imádok de magamon soha nem tudnám elkepzelni. Na nekem az Opium az egyik ilyen, többször elgondolkodtam már hogy beszerezzem de örülök hogy nem tettem mert mindig pár nap után besokallok ettől az erős orientális illattól. Nehéz emiatt értékelnem mert a parfüm maga nagyon egyedi és tartos is, legyen 4 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

vamgirl19

2020. október 26.

A férfi verziójába szerettem bele először, a párom viselte ezt a parfümöt, mikor először nálam aludt és hetekig nem akartam kimosni a párnahuzatot, mert olyan sokáig illatozott tőle :) Alig vártam, hogy a női verziót kipróbáljam, és azóta is ez a kedvenc. Fontosabb alkalmakkor csak ebből fújok egy picit a csuklómra, picit a fülem mögé és egész nap érződik ez a csodás illat. Az édeskés, fás, fűszeres illatokat szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Lupiluuu

2020. június 11.

Számomra ez az illat a tipikus régi -retró eleganciát idézi. Ez nem én vagyok...hatarozottan kell hozzá a kor és a stílus. Ez az illat elnyom minden mást,ezért óvatosan kell vele bánni. Nagyon kierződik a szegfű,ami nekem már túl sok ezzel a füstös szappanos kombinációval.
Aki oda van a klasszikus illatokért ,de szintén ezt már túlzásnak tartja és valami moderbebbet keres,akkor ajánlom kipróbálni Tom Ford Shanghai Lily-ét....benne van az Opium klasszikus eleganciája,megis a Lily magában hordozza a modern ,mai trendnek megfelelő elemeit. Számomra a Lily sokkal szebben harmonizál és nem olyan agresszív, mégis a kettő úgy van megalkotva, mintha "testverek" lennének.
Nagyon sok a vélemény ,ahányan rajonganak érte annyian utáljak ....
Magamon,ahogy azt mar említettem nem tudnám elképzelni, de ha mason megerezném ,akkor nem azt mondanám ,hogy öreges,hanem azt ,hogy ízlésesen kifinomult 😊
Szóval ,csak azért mert nem az en ízlésem es nem vagyok hozza elég erett,ezert nem pontozom le ....jár neki a 4* mivel egyedi illatnak számít és manapság ritkán " születnek " hozzá hasonló illatok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Nagyon sok a vélemény ,ahányan rajonganak érte annyian utáljak ....

kicsimira

2019. december 28.

20 èves korom környèkèn jött velem szembe egy reptèren.azóta hű társam jóban rosszban. Imádom a folyamatosan változó füstölő illatát. Sajnálom, h módosítani kellett :( , de mèg így sem tudom elkèpezlni, hogy ne legyen itthon, ne nyúlhassak èrte bármikor :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

szucsnecsilla

2019. november 19.

Nekem a spray desodor változata van meg, tisztára hasonlít egy fahéjas füstölő illatára. Nagyon fűszeres, még Givenchy Ange ou Demonjára is hajaz. Nagyon tartós, nosztalgiázva gondoltam vissza a nyolcvanas évekre. De azért nem lesz szerelem, nekem túl füstös, intenzív. A négy csillag dukál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 19.

Pöti

2019. július 19.

Azt hiszem ez az az illat, ami nekem már örökre megmarad. Ha nem is napi használatban, de muszáj, hogy ott legyen a szekrényben, hogy segítsen, amikor kevésnek érzem az erőmet ahhoz, hogy túléljek. Örökké anyu jut majd róla eszembe, annak ellenére, hogy ő valójában nem is használta. Az ő illata a J'adore, de amíg az csak sebeket tép fel, addig az Opium védelmezve ölel körbe...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

nyuszo

2019. június 24.

BRUTÁL!!!
Kifújás után kb. 1 órával teljesen kidomborodik a szegfű, és meglehetősen retro jelleget ad az illatnak...
Nehézbombázó a javából, de ha már ebből a kategóriából kell választani, én mindenképpen a Shalimar-nál maradok, ami sokkal szebben szárad a bőrömön. Púderesen, lágyan és semmiképpen sem ódivatú, hiába hogy sokkal régebbi...
Úgyhogy, Shalimar-Opium 1-0
Azért halkan megjegyzem, hogy a rózsaszín üveges, narancsvirágos-füstös Opium Legere-ből van egy üvegcsével....mert az nem lehet, hogy a nagy klasszikus valamilyen formában ne lapuljon a szekrényemben...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 24.

BRUTÁL!!!
Úgyhogy, Shalimar-Opium 1-0

Esseni78

2019. április 15.

Érzéki, meleg, buja, igazi erotikus illat,Hosszan tartó hatása egész napra nagyon jó érzést biztosít.Imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Zsuzska1979

2018. október 28.

Nekem ez a parfüm az egyik nagy szerelem. Az utóbbi időben hűtlen lettem hozzá, de most újra megvettem, és még mindig imádom. Mikor befújom magam, egy pillanatra nincs jó illata, majd fokozatosan megjelenik a szegfűszeg, és a fahéj illata. Aztán meg a többi. A nap folyamán állandóan változik, jelennek meg összetevők. Van hogy szaglászok mi ez az illat, aztán rájövök, hogy az én parfümöm, csak most kicsit más az illata mint pár órája. 😁 Nagyon tartós, még a nap végén is érezni. Sokan azt mondják nagymamás, de én nem tartom annak. Imádom az orientális illatokat, és szerintem az Opium egy remekmű ebben a kategóriában. Nőies, meleg illat, amit nem tudok megunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

Nina1205

2018. október 19.

Minden alkalommal, mikor drogériába megyek, muszáj beleszippantanom egyet ebbe és a Bvlgari Omniába, de mindig rá kell jönnöm, hogy ehhez bizony kell még 20, sőt inkább 30 év, mire ez jól fog nekem állni, de akkor aztán nagyon. Odavagyok a nőies, mégis eszméletlen karakán határozottságáért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.