Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 18900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: HankyPanky, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. augusztus 7.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 18900 Ft

Az 1977-es Opium újratervezett változata az IFRA szabályainak megfelelően.

Megjelenés: 2009

Illatjegyei,

Fejjegyek: bergamott, mandarin, gyöngyvirág

Szívjegyek: szegfű, jázmin, mirha,

Alapjegyek: pacsuli, opoponax, ámbra, vanília

Ár: 18900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 12000 Ft, plusz postaköltség , Eladó: kristinakroes
Állapot: kb 90%, a képen látható mennyiség, Helyszín: Szeged, fizetés: banki utalást követően postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 1700 ft postaval , Eladó: Lina6
Állapot: 10/8 ml, Helyszín: Salgotarjan, fizetés: Banki utalással
Pöti

2019. július 19.

Azt hiszem ez az az illat, ami nekem már örökre megmarad. Ha nem is napi használatban, de muszáj, hogy ott legyen a szekrényben, hogy segítsen, amikor kevésnek érzem az erőmet ahhoz, hogy túléljek. Örökké anyu jut majd róla eszembe, annak ellenére, hogy ő valójában nem is használta. Az ő illata a J'adore, de amíg az csak sebeket tép fel, addig az Opium védelmezve ölel körbe...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

nyuszo

2019. június 24.

BRUTÁL!!!
Kifújás után kb. 1 órával teljesen kidomborodik a szegfű, és meglehetősen retro jelleget ad az illatnak...
Nehézbombázó a javából, de ha már ebből a kategóriából kell választani, én mindenképpen a Shalimar-nál maradok, ami sokkal szebben szárad a bőrömön. Púderesen, lágyan és semmiképpen sem ódivatú, hiába hogy sokkal régebbi...
Úgyhogy, Shalimar-Opium 1-0
Azért halkan megjegyzem, hogy a rózsaszín üveges, narancsvirágos-füstös Opium Legere-ből van egy üvegcsével....mert az nem lehet, hogy a nagy klasszikus valamilyen formában ne lapuljon a szekrényemben...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 24.

BRUTÁL!!!
Úgyhogy, Shalimar-Opium 1-0

Esseni78

2019. április 15.

Érzéki, meleg, buja, igazi erotikus illat,Hosszan tartó hatása egész napra nagyon jó érzést biztosít.Imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Zsuzska1979

2018. október 28.

Nekem ez a parfüm az egyik nagy szerelem. Az utóbbi időben hűtlen lettem hozzá, de most újra megvettem, és még mindig imádom. Mikor befújom magam, egy pillanatra nincs jó illata, majd fokozatosan megjelenik a szegfűszeg, és a fahéj illata. Aztán meg a többi. A nap folyamán állandóan változik, jelennek meg összetevők. Van hogy szaglászok mi ez az illat, aztán rájövök, hogy az én parfümöm, csak most kicsit más az illata mint pár órája. 😁 Nagyon tartós, még a nap végén is érezni. Sokan azt mondják nagymamás, de én nem tartom annak. Imádom az orientális illatokat, és szerintem az Opium egy remekmű ebben a kategóriában. Nőies, meleg illat, amit nem tudok megunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

Nina1205

2018. október 19.

Minden alkalommal, mikor drogériába megyek, muszáj beleszippantanom egyet ebbe és a Bvlgari Omniába, de mindig rá kell jönnöm, hogy ehhez bizony kell még 20, sőt inkább 30 év, mire ez jól fog nekem állni, de akkor aztán nagyon. Odavagyok a nőies, mégis eszméletlen karakán határozottságáért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Parfuwoman

2018. augusztus 26.

Ó, jaj... Én nagyon bírom az erős illatokat, szeretem és használom is őket, na de ez... Lehet, hogy a mirha az oka, mert Valentino Myrrh assolutójától is rosszul lettem, de ennyire, mint az Opiumtól, még soha semmitől. Egész délután hányingerem volt, aznap több illatot nem is tudtam magamon elviselni, teljesen felháborodott a gyomrom tőle. Pedig tisztelem én a nagy "öregeket"(parfümökre értem), de ezt , illetve a Chanel nr. 5 -et, se 5 , se 45 év múlva nem tudnám elviselni magamon. Én még soha ilyen tüneteket nem produkáltam parfümtől, mint tőle. Mivel klasszikus, 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Milva07

2018. július 21.

"Vidd, ami kell. Kevés elég.
A tűz, a föld, a víz, az ég.
Aki ismeri önmagát,
útvesztőből is égre lát….

Update.:
Bár a nyár nem az Ópium ideje (kivéve, ha népirtás a cél vele..), de elő kellett, hogy vegyem. Az Élet megrágott és kiköpött, nagyon-nagyon messziről tértem vissza az élők és egészségesek világába. És igen, boldogan, semmivel nem törődve fújtam magamra ezt a CSODÁT. A "balzsamot" a testnek megkaptam az orvosoktól, a szívnek a családomtól, a léleknek meg az Ópiumtól....Mert igenis ez az illat gyógyít, bánatot könnyít és megacéloz. Olyan erősnek és rettenthetetlennek érzem tőle magam, mint talán még soha. Most ez kell. Az érzés, hogy élek, itt vagyok és semmi, de semmi ezen nem fog tudni változtatni. Köszönöm, ha elolvassátok....

Eljött megint az Opium ideje: csodás beburkolózni a meleg, balzsamos illatba. Körülölel, melenget,nem hagyja elfeledni, hogy NŐ vagyok, akinek kell egy kis pompa, egy kis csábító illat, az érzés, hogy ha akar, tessen....Ha akar, mert ez az illat hatalmat ad a nők kezébe, a babonázás illatát. A kiszemelt férfi úgy gabalyodhat bele a láthatatlan illathálóba, hogy mire észbe kap, már nincs menekvés....De minek is menekülne, puha,buja illat várja, ahol maradni kell, maradni érdemes. Mert ha ezt az illatot érzi, megérkeztek. Ketten: A FÉRFI és A NŐ !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 21.

"Vidd, ami kell. Kevés elég.
A tűz, a föld, a víz, az ég.
Aki ismeri önmagát,
útvesztőből is égre lát….

Update.:

Forsolya

2018. május 18.

Szerelem volt elsőre!
Nem hiányozhat a polcomról. Ha különleges alkalomra készülök, Opium, ha egy hétköznapi napomat szeretném feldobni, Opium.
Ez egy igazi műalkotás! Szerintem ez is művészet egy kis üvegben. A.parfümök királynője!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

Szerelem volt elsőre!

Lina6

2018. április 28.

Szeretem. Nem zavar hogy van aki nyanyásnak tartja. Mások véleménye amúgy sem érdekel. Különlegesebb, mint a mai egy kaptafára készülő cukros löttyök. Füstös, mély illat. Néha sok nekem... Csak hűvösebb időben tudom elképzelni. Tartóssága nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

Beebeee

2018. március 8.

Nekem ő az Anya illata. Meleg, édes, gondoskodó, finoman ölelő, ugyanakkor karakán és szigorú. Anyukám használja fiatal kora óta, csak ezt, semmi mást. Mindig jó kedvre derülök, ha megérzem az illatát. Elég sűrűn csentem belőle kislányként, tiniként is, de sosem volt az én illatom. Nem csoda, azért ehhez kell egy halom tapasztalat. Nem kor, hanem igazi nőies kiállás. Én még nem értem meg rá mostanra sem, de biztos vagyok benne, hogy lesz ez még az én illatom is. Nagyon jó minőségű az új változat is egyébként. Tény, hogy jobb volt a régi, de ezt szerencsére nem sikerült nekik teljesen elbarmolni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.