Yves Saint Laurent

Ár:   $48   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2016. április 14.

Ár:   $48
Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   parfümériák

Hosszantartó púder a természetes és ragyogó bőrért. Lehelet könnyű formula, amely felszívja a felesleges zsírt a bőrről, miközben fokozza a bőr természetes ragyogását.

scorpionqueen

2018. március 22.

Annyi ideig szenvedtem ezzel a púderrel, nem akartam feladni, nem akartam elhinni sem, hogy ennyire nem tudunk mit kezdeni egymással. Próbáltam dustingolásra, tömör ecsettel nyomásra, Beauty Blenderrel, tényleg nem volt már olyan eszköz és módszer, amit ne vetettem volna be és mégsem tudott olyat nyújtani, hogy elhasználjam. Végül száműztem a többi olyan termék közé, amikkel gond ugyan nincs, csak valamiért mégsem szerettem meg őket. Ez a "mattítva ragyogás" bullshit nagyon nem megy neki sem, mint egyetlen terméknek sem, amelyik azt ígéri, hogy majd ő tudja, hogy hol kell mattítani, de ahol fény kellene, majd oda fényt is tesz. Persze. Meg esetleg még le is kontúroz menetközben. Arra jó volt, hogy az alapozót fixálja és száraz, sima felületet biztosítson a pirosítónak és a por highlighternek, de ezt szerintem kb. bármi tudja.
Kivitel: ujjlenyomat mágnes ultra fényes kompakt. Nagyon szép, nagyon elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

Kivitel: ujjlenyomat mágnes ultra fényes kompakt. Nagyon szép, nagyon elegáns.

bekobetti

2016. november 10.

Maga a luxus, nem találtam még nála jobbat. Szépen mattít, jól tart az erősen zsíros T vonalamon is. A csomagolás is gyönyörű, öröm elővenni és használni. Az ára elég húzós, de hát a minőséget meg kell fizetni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.