Yves Saint Laurent

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: florcsiii, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 19.

Ár:   11 990 Ft
Kiszerelés:   2,2 g
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Egy extra vékony csomagolásba zárt matt ajakrúzs, mely egész nap kényelmes viseletet biztosít magasfokú precizitással.

16 árnyalatban kapható

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Slim Matte Lipstick - 21
Ár: 3.500 Ft , Eladó: Plusskutya
Állapot: keveset használt, Helyszín: Budapest, 1117, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy BÁRMIVEL tudom postázni.
Ár: 9000 Ft , Eladó: Gabinyo21
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Pomelo

2023. március 28.

Különlegesen pigmentált és tartós, emellett nagyon kellemes viselet. Korall árnyalatban van meg, csodaszép a színe. Nekem a helyén marad és lassan, szépen kopik. Az egyetlen hátránya az alakja, ami miatt nagyon nehéz pontosan felvenni - megkövetlek benneteket, mert nehezen hittem el, bíztam a tervezőben és a kézügyességemben, de ez tényleg kihívás... nem lehetetlen, de macera.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 28.

Theodora

2022. október 30.

Több is van belőle, szeretem, de vannak fenntartásaim. Értem, hogy szép design, de a formával nagyon nehéz dolgozni, ezért szinte mindig ecsettel viszem fel. Elég gyorsan kopik, de nem csúnyán. A színek jók, különlegesek és gazdagon pigmentáltak. Összeségében jó rúzs, de ennyi pénzért lehetne kicsit tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 30.

eszter01

2022. április 1.

3 árnyalatom van ebből a rúzsból, mindet valamilyen akció keretében szereztem, mindig van rájuk valami kedvezmény, így nem érdemes teljes áron beszerezni.

-09: hideg sötétebb piros
-21: klasszikus piros
-22: igazán sötét, bordó szín

Mindig használok alá ceruzát és úgy evést ivást egész jól bírja, de nyomot hagy mindenen. Lehet a színei vagy a finish miatt de nagyon különlegesen mutatnak mindig és igazából ezért is szeretem őket, nem a tartósságuk miatt. A színekben is van eltérés a 22-es sokkal krémesebb, mint a másik kettő így jobban is kenődik.
Erős illata van és viszonylag kevés van benne, de elfogult vagyok a márkával kapcsolatban 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 1.

-09: hideg sötétebb piros
-21: klasszikus piros
-22: igazán sötét, bordó szín

Ercsus

2022. január 3.

A 12-es Nu Incongru árnyalat van meg nekem, ami egy “piszkosabb” hidegebb tónusú rózsaszín színű rúzs.
Eleinte picit nehezebb volt vele dolgozni a kialakítása miatt, de azóta teljesen megbarátkoztam vele. Nagyon szép színe van egy rétegben is, de építhető is. A csomagolása pedig gyönyörű!
Egy negatívumot tudok felhozni ellene, hogy picit gyorsan fogyik, de ettől függetlenül imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 3.

despoina

2020. október 18.

Én a 07-es számú rúzst vásároltam meg: ez egy “piszkos” rózsaszín/ téglás árnyalat ami nagyon szép és építhető.
Pro: Gazdagon pigmentált rúzs aminek köszönhetően egy húzással is tökéletes eredményt kapunk. Minden időjárási körülmény mellett használható mert 100% matte, nem tapad, nem hagy nyomot, nem csúszik el a melegben és a párában, tehát a legszélsőségesebb 9 B szélben is teljes biztonságban érezhetjük magunkat (nem hagy nyomot sálon, hajszálon, bármilyen jellegű anyagon amit az arcunkba fúj a szél). Érzésre olyan mintha nem is lenne semmi az ajkakon, maximálisan a legmodernebb technológiával készített rúzs. A csomagolása pille könnyű és valóban vékony igy bárhova magunkkal vihetjük. Randira, esti vacsorához a legmegfelelőbb választás. Több rétegben extra pigmentált, minimálisan kopik és órákon át fennmarad igazítás nélkül evés és ivás után is. Ha már randi akkor egy LBD, bőrdzseki, tűsarkú és ez a rúzs tökéletes párost alkot.
Kontra: Magas árához képest borzalmas kevés mennyiséget kapunk 2,2 gr. ami egy normális rúzs 60%, és hihetelen gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

bvbv

2020. október 14.

16-os, nekem igazi őszi szín! Nagyon jo minőség, szép fedés. Sajnos nem túl tartós, még szájceruzával használva is lecsúszik, emiatt csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

maryszab

2019. január 29.

Nagyon ráindultam erre a rúzsra, annyira szép a külleme, és a kéz-swatchokon is annyira szépek a színek, hogy nem bírtam ellenállni. A 09-es Red Enigma tulajdonosa vagyok, mélyebb, koszosabb vörös szín. A pigmentáltsága extrém jó (egy húzással beterít), a finishe iszonyat szép, illata isteni, itt jön a viszont.... én aláalapozok és kontúrozok is az egész számon, de mászik. Ivást még tűri, evést nem, muszáj újrarakni az egészet utána (mondjuk legalább nem csúnyán kopik, de kopik sajnos). A kialakítása miatt nem mindig sikerül szépen felvinnem a széleket, kicsit bajlódok vele mindig, főleg a szájsarkakban, mert ugye iszonyatosan fog első húzásra is és nehéz korrigálni. Nem fogok több színt venni belőle, mert az árához képest problémás kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

florcsiii

2019. január 11.

1,12,21-es árnyalat nagyon boldog tulajdonosa vagyok. Az 1-es a megszokott YSL piros, a 21-es egy sötétebb, de hidegtónusú piros, a 12-es pedig egy koszos rószaszín. Mindhárom tökéletes minőségű, az egyik legjobb szilárd matt rúzsom, mind tartósság, mind pigmentáltság tekintetében. Az alakjuk annyira nem tetszik, bár biztos én vagyok a béna, mert néha tökéletes vonalakat tudok vele húzni, néha meg kb. az orromig rúzsos vagyok. A külleme is igényes, extra vékony arany tárolóban és egy matt fekete kupakkal van lezárva. Igazából vennék még belőle, de a kollekcióból több árnyalat már nem tetszik. Ha nagyon muszály lenne valami negatívat felhoznom, az talán az lenne, hogy extrém gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Hidratálók: Butylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.