Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anna.laura, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Lelőhely:   parfümériák

Satírozó fejjel és hegyezővel.

Yves Saint Laurent Tartós Szemceruza 02
Ár: 6000 , Eladó: mirtillmajoros
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Akárhogyan
laanyka

2015. szeptember 2.

Nagyon nem szeretem ez a ceruzát,bár lehet h csak mert rossz színt választottam..egy nagyon különleges zöld árnyalatot vettem ami az üzletben hirtelen nagyon megtetszett, de amikor később használtam akkor a fénytől függően vagy nem is látszott vagy túl világos volt..kár érte :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Emolliensek: Cetyl Dimethicone, C30-45 Alkyl Methicone, Caprylic / Capric Triglyceride
Szilikonok: Cetyl Dimethicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Ferric Ferrocyanide, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.