Yves Saint Laurent

Ár:   15 800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2018. március 19.

Ár:   15 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Természetes hatású, közepes fedésű alapozó/színezett hidratáló SPF23 fényvédelemmel.

Az első Cream-to-Water állagú textúra a teljes, harmatos ragyogás eléréséhez egy lépésben. Természetes, közepes fedés, hosszan tartó hidratálás, tükörfénymentes felvitel.

12 árnyalatban elérhető

Ár: 10000 ft+ pk , Eladó: Adrika91
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Személyes átvétel Békéscsabán vagy utalás után postázom.
Ár: 11000 , Eladó: caty
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: Előre utalás

Sherka

2019. március 14.

Mindig is a "matt oldalon" álltam, mániám volt, hogy egy csillogó felület se legyen az arcomon. Alkalmanként hajlamos vagyok izzadni T-zónában (állandó késések, örökös rohanások..). Ez a krém teljesen a feje tetejére állította a sminkszokásaimat. Nagyon könnyű textúrájú, nagyon minimális mennyiség viszonylag nagy felületre elegendő, kézzel viszem fel az arcomra hidratáló krém után, kvázi második hidratálókrémként. Nehezen szoktam ébredni, de ha arra gondolok, hogy ezt használhatom, könnyebben/gyorsabban megy a felkelés. :))) Az egész sminkes téma alles zusammen 15 percet vesz igénybe, köszönhetően annak is, hogy szépen elterül, nem kell igazgatni vagy odafigyelni miközben felviszem + fontos, hogy ecset, blender felejtő!!! Nagyobb bőrhibákat természetesen nem fed el, viszont az apróbbakat igen, gyönyörűen egységesíti a bőrfelszínt. Eljutottam oda, hogy a setting púdert (YSL transculent HD) csak a T-zónába viszem fel, ami nálam eddig elképzelhetetlen volt. A nevével ellentétben nem kell tartani attól, hogy diszkógömb feje lenne az ember lányának, pont olyan, mint amire rámondod, hogy ok ez asszem dewy, fiatalos, egészséges, üde, sugárzónak érzed magad tőle. Kiegyensúlyozottabbá tesz a gondoloat, hogy egy vakolat nélkül is szépnek érzem magam. Lehet, hogy húzós az ára (15.500 M.-ben és D.-ban, Notinónál 13 körül van), viszont 2 hónapja minden nap használom, és alig fogyott belőle, szerintem 4-5 hónapot simán kibír, holott azért meg szokott szaladni a kezem a régi vakolatos múlt miatt. :) Zsíros bőrűeknek azért nem ajánlanám, viszont kombináltaknál működhet setting/finishing púder segítségével, száraz bőrűeknek pedig maga lehet az álom! :) Nap végére picit már lehet h jobban csillog, de valahogy ez engem már nem zavar, kis púder megoldja, szerintem belefér egy tinted moisturizernél. Egy pici negatívuma van, hogy az orrom hegyén csak azért se akar megmaradni, bár valószínűleg nem az Ő hibája, mert ez nálam általános, korrektorral szoktam "csalni". :)

UD: második flakon fogyasztásánál jöttem rá (jobb későn, mint soha), hogy bizony a mennyiségen múlik minden. Diszkógömb hatás tud keletkezni, ha túl sokat viszünk fel, így a kevesebb néha több elv érvényesül, másfél pumpa bőven elég, ez az ideális mennyiség. A termék maga még mindig zseniális, amíg forgalomban van biztos, hogy nem cserélem le, ugyanazt gondolom mint eddig, csak jól kell tudni használni: enyhén masszírozgatni a bőrbe, csakúgy mint egy hidratálókrémet, ez a legjobb módja (ecsettel próbálva: ki lehet próbálni, de az egész elveszti a lényegét, blender pedig túl sokat szív be).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

VelvetTeddy91

2018. december 10.

Így télre nekem tökéletesen megfelel, megéri az árát. Pont elég a fedése, hidratál, és a finishe valami álomszép, természete hatású. Mellesleg még az illata is jó. Én beauty blenderrel viszem fel az arcomra, nagyon jól működik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract