Yves Saint Laurent

Ár:   15 800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2018. március 19.

Ár:   15 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Természetes hatású, közepes fedésű alapozó/színezett hidratáló SPF23 fényvédelemmel.

Az első Cream-to-Water állagú textúra a teljes, harmatos ragyogás eléréséhez egy lépésben. Természetes, közepes fedés, hosszan tartó hidratálás, tükörfénymentes felvitel.

12 árnyalatban elérhető

sarria

2021. szeptember 23.

Kellemes illatú, szépen eldolgozható alapozó, a fedése alacsony/közepes. Építeni nem próbáltam. Valahogy kevesebb is kell belőle mint más alapozókból, olyan üde kinézetet varázsol, nem gyűrődik, nem hagy foltot, nem mancsol. Szeretem termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Kamea

2021. március 26.

Ez szerintem egy, a közepesnél enyhébb fedésű színezett hidratálókrém, amit úgy gondolom, hogy lehet építeni és így elérhető vele a közepes fedés. Azt nyújtja, amire vágyok: egységes, bőrfényű természetes megjelenést. Egész napos kényelmes, könnyed viselet.
Az alapozókrém a márkára jellemző magasfényű arany dobozkába van csomagolva. A tubus aranyszínnel ötvözött megjelenése is nagyon elegáns. Jó ránézni a polcon. Én a B20 árnyalatot választottam és tökéletes lett, de az enyhe fedéséből kifolyólag a színválasztást illetően azért kisebb a teher a vállunkon. Kinyomva inkább krémes, mint folyós állagot kapunk. Nekem még az egy pumpányi mennyiség is szinte soknak bizonyult. Egyetértek ugyanis @Sherka –val, hogy ennek a terméknek a mennyiség az egyik rákfenéje, a felvitel módja pedig a másik. Nekem is a kézzel történő felvitel vált be a leginkább. Ilyenkor arcprimert nem, hanem a Bobbi Brown báziskrémet kenem alá, de olyan is van, hogy a kettőt összekeverve használom. Az én száraz, érett bőröm elbírja ezt. Majd pedig alaposan bemasszírozom, betapogatom az arcbőrbe, mint egy hidratálókrémet. Van abban ugyanis valami spirituális, ahogyan ez a krém a bőr melegével érintkezik. Amikor végeztem, a nagyítós tükrömmel szoktam az arcomat végigvizslatni, hogy a krém nem áll-e meg a pórusok tetején. Ha igen, akkor azon a területen még rádolgozok. Újabban - befejező lépésként – az Artdeco shimmer púderével szoktam rajta végigmenni. Ez lefixálja, de nem veszi el azt a természetes bőrfényű eredményt, ami éppen a cél. A bőröm olyan, mintha nem is lenne rajta semmi, aztán pedig mégis. Rossz szokásom, hogy napközben időnként az arcomhoz szoktam nyúlkálni. Ilyenkor elégedetten konstatálom, hogy az arcom selymes és sima tapintású.
Ha egy termék beváltja a hozzá fűzött reményeinket, akkor egy idő után az árára már nem is emlékszünk, hiszen a minőség mindig ott van velünk. Ezt egyébként nem én, hanem Gucci találta ki, én csak egyetértek vele. Tehát ez a termék mindenképpen megérdemli tőlem a maximális pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 26.

Belle91

2021. január 13.

Nagyon nehezen találok jó alapozót, pedig szerintem nincsenek nagy igényeim. Nem szeretnék túl sok fedést, éppen csak színkiegyenlítést, ne szárítson és ne emelje ki a szárazságot, a finise pedig lehetőleg legyen természetesen fényes... majdnem, mintha nem is lenne rajtam semmi. Már itt is problémákba ütközöm, de az elég világos bőröm végképp megnehezíti a dolgomat. Valójában ez az egyetlen alapozó/színezett hidratáló, ami mindezt tudja. A sokadik tubust használom belőle (B10-es árnyalat.), és bár nem olcsó, most már arra jutottam, hogy minden más csak pénzkidobás, mert úgyis ehhez fogok visszatérni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Era800

2020. november 2.

Nekem tul vizes a bőr hibakat nem fedi el vartam h megszaradjon kicsit rajtam de nem akar puderrel se tenyleg azoknak jo akik csillogo hatast akarnak en sajna melle nyultam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

ZANNAH

2020. november 1.

Most próbaterméket használok , amire azt tudom Írni hogy ez az Én alapozóm ,tökéletes az igényeimhez és a bőrömnek .Ezt fogom megvenni ,ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 1.

Sherka

2019. március 14.

Mindig is a "matt oldalon" álltam, mániám volt, hogy egy csillogó felület se legyen az arcomon. Alkalmanként hajlamos vagyok izzadni T-zónában (állandó késések, örökös rohanások..). Ez a krém teljesen a feje tetejére állította a sminkszokásaimat. Nagyon könnyű textúrájú, nagyon minimális mennyiség viszonylag nagy felületre elegendő, kézzel viszem fel az arcomra hidratáló krém után, kvázi második hidratálókrémként. Nehezen szoktam ébredni, de ha arra gondolok, hogy ezt használhatom, könnyebben/gyorsabban megy a felkelés. :))) Az egész sminkes téma alles zusammen 15 percet vesz igénybe, köszönhetően annak is, hogy szépen elterül, nem kell igazgatni vagy odafigyelni miközben felviszem + fontos, hogy ecset, blender felejtő!!! Nagyobb bőrhibákat természetesen nem fed el, viszont az apróbbakat igen, gyönyörűen egységesíti a bőrfelszínt. Eljutottam oda, hogy a setting púdert (YSL transculent HD) csak a T-zónába viszem fel, ami nálam eddig elképzelhetetlen volt. A nevével ellentétben nem kell tartani attól, hogy diszkógömb feje lenne az ember lányának, pont olyan, mint amire rámondod, hogy ok ez asszem dewy, fiatalos, egészséges, üde, sugárzónak érzed magad tőle. Kiegyensúlyozottabbá tesz a gondoloat, hogy egy vakolat nélkül is szépnek érzem magam. Lehet, hogy húzós az ára (15.500 M.-ben és D.-ban, Notinónál 13 körül van), viszont 2 hónapja minden nap használom, és alig fogyott belőle, szerintem 4-5 hónapot simán kibír, holott azért meg szokott szaladni a kezem a régi vakolatos múlt miatt. :) Zsíros bőrűeknek azért nem ajánlanám, viszont kombináltaknál működhet setting/finishing púder segítségével, száraz bőrűeknek pedig maga lehet az álom! :) Nap végére picit már lehet h jobban csillog, de valahogy ez engem már nem zavar, kis púder megoldja, szerintem belefér egy tinted moisturizernél. Egy pici negatívuma van, hogy az orrom hegyén csak azért se akar megmaradni, bár valószínűleg nem az Ő hibája, mert ez nálam általános, korrektorral szoktam "csalni". :)

UD: második flakon fogyasztásánál jöttem rá (jobb későn, mint soha), hogy bizony a mennyiségen múlik minden. Diszkógömb hatás tud keletkezni, ha túl sokat viszünk fel, így a kevesebb néha több elv érvényesül, másfél pumpa bőven elég, ez az ideális mennyiség. A termék maga még mindig zseniális, amíg forgalomban van biztos, hogy nem cserélem le, ugyanazt gondolom mint eddig, csak jól kell tudni használni: enyhén masszírozgatni a bőrbe, csakúgy mint egy hidratálókrémet, ez a legjobb módja (ecsettel próbálva: ki lehet próbálni, de az egész elveszti a lényegét, blender pedig túl sokat szív be).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

VelvetTeddy91

2018. december 10.

Így télre nekem tökéletesen megfelel, megéri az árát. Pont elég a fedése, hidratál, és a finishe valami álomszép, természete hatású. Mellesleg még az illata is jó. Én beauty blenderrel viszem fel az arcomra, nagyon jól működik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.