Yves Saint Laurent

Ár:   13 490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vestara, Módosítva: 2015. május 26.

Ár:   13 490 Ft
Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   parfümériák

Izar

2018. december 22.

Egy hete használom, és bár a vásárlás előtt voltak fenntartásaim, de szerencsére nem lett igazam, mindent hoz, amit ígér. :-)

1.) Ha nem teszek fel sminket csak ezt simítom rá a bőrömre, akkor is látszik a hatása: olyan, mintha elmosná a bőrhibáimat, feltöltené a kisebb pórusaimat. (Sajnos a nagyobbakkal ő sem tud mit kezdeni, de ez nem az ő hibája, mert némelyik holdkráterhez hasonló...)

2.) Alapozó alá kenve segít megtartani az alapozót (Shiseido Synchro Skin Lasting Foundation - Golden 2) és így is érvényesül a kiegyenlítő hatása. Sokkal szebben mutat rajta az alapozóm és nem ül bele a pórusaimba. valamint természetesebb is és nem látszik rajta annyira, hogy alapozó van rajtam. (Tipp: én még a MAC Strobe Cream Goldlite árnyalatából keverek az alapozómhoz egy kisebb borsónyit, és ezzel még természetesebb az egész.)

3.) Napközben, ha kifényesedik az arcom, csak felitatom a felesleges zsírt egy kis blotting papírral, és aztán az ujjammal beütögetem a T-zónámra ezt a krémet/balzsamot: Olyan, mintha átmentem volna az arcomon valami fotó retusáló filterrel, annyira szépen felfrissíti az egészet ismét.

Állagra valóban nem krém, inkább egy keményebb balzsam, de nem nehéz felvenni ujjal és igazán kevés kell belőle.

Illatot nem vélek felfedezni.

A kompakt gyönyörű, de a fekete szütyő szerintem felesleges, mert elég nehéz beleszuszakolni a kompaktot, a mellékelt szivaccsal még nem próbáltam dolgozni, de ahogy én használom a terméket, nincs is rá igényem. (Plusz, moshatom folyton, és akkor sem bízom benne, hogy tiszta... kinek kell ez?)

Ez az első high-end primerem, és le a kalappal, a magasabb árkategória itt tényleg minőséget jelent. Ha nem veszem újra, az csak azért lesz, mert imádok új dolgokat kipróbálni, de stabil, megbízható kis termék ez, és amíg el nem fogy, alapdarab lesz nálam, mivel jelentős a különbség a vele és a nélküle készített sminkjeim közt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.

Illatot nem vélek felfedezni.

DNM

2018. november 26.

Magát a terméket nem tudom használni, nagyon eltömíti a pórusokat és nem áll meg rajta a smink. Így aztán tükörként tartom a táskámban, arra tökéletes, jó ránézni, igazi luxus élményt ad. Ezért pontozom fel...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

noriri

2018. május 30.

Az egyik legcsinosabb lakója a sminkasztalomnak. Én úgy érzem, hogy a szépsége a legjobb tulajdonsága, személy szerint nem érzem elengedhetetlennek a sminkeléshez. Először primerként próbáltam, de úgy nem vált be, így elkezdtem alapozó felé használni. Egyelőre egyetlen ecsettel sem sikerült még felvinni olyan szilárdan tartja magát a kompaktban, így ujjal használom. Nekem ezzel nincs problémám, de tudom, hogy sokan nem tartanák elég higiénikusnak. Alapozó felé ad egy kis mattítást, és az orrom körül tovább bírja valamivel az alapozó. Így tulajdonképpen a fixáló púdert váltja ki az esetemben. Nem egy alapdarab, nem hiányozna, ha nem lenne, de azt sem lehet elmondani, hogy haszontalan és valójában haragudni sem lehet rá.

Szerk: Végül a Real Techniques bold metals lapos kontúrecsetjével sikerült felvennem, ez az ecset elég sűrűnek bizonyult. Azt kell, hogy mondjam hogy így már klasszisokkal jobb. Lényegében mindent tud, amit egy jó púder csak száraz, poros hatás nélkül, amit a száraz bőrre applikált púder néha tud produkálni. Én egészen megbarátkoztam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Boriskajuliska

2018. március 7.

Új kedvenc született! Sokadik rétegként (pontosan a hatodik) az alapozó előtt az újaimmal viszem fel. Szemmel láthatóan szebb a smink, simább a bőrfelszín. Smink korrigálására még nem próbáltam. Ez gyakorlatilag egy szilárd primer a legjobb tulajdonságokkal. Drágának drága, de még így is egy újra vevős darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 7.

Guppi

2017. július 7.

Impulzusvásárlás: ON. De egyáltalán nem bántam meg. Sőt! Gyönyörű, üdènek tűnik tőle a bőröm. Smink alá, primernek használom (mert ugye lehet fölè is, mattítani-tartósítani). Mèg az alapozóm is szebben mutat tőle. A csomagolás meg olyan igazi tündèrhercegnős. *-*
Elèg kevès kell belőle, úgyhogy biztos sokáig elèg lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Elèg kevès kell belőle, úgyhogy biztos sokáig elèg lesz.

Vestara

2015. május 17.

Sosem szerettem púderezni az amúgy is száraz bőrömet, és végre itt a megoldás, ez a cuki rózsaszín balzsam gyönyörű csomagolásban. Nem használom az egész arcomra, csak oda viszem fel finom, tapogató mozdulatokkal, ahol szükség van rá. Egy kis szivacs jár hozzá applikátorként, amit nekem nincs szívem összekoszolni... és még belegondolni is rossz, hogy milyen nehéz lehet kimosni. Na meg amúgy sem fér bele a kompaktba, hanem egy külön kis bársony szütyőben lehet tárolni - hogy ez kinek pozitívum, kinek negatívum, azt mindenki döntse el maga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Hidratálók: Caprylyl Glycol