Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GlamourAndStyle, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Lelőhely:   parfümériák

scorpionqueen

2016. március 17.

Update 3 hónap használat után: Rendben, tegyük hozzá, hogy nem mindennapos használat, viszont levegőzött rendesen. Az állaga javult, a sz@r szintről sikerült feljutnunk a szimplán rosszra. Kimostam a kefét és a guta ütögetett közben. Annyi festék volt rátapadva, olyan vastagon, nem is látszott alatta, hogy milyen kifejezetten hosszú szálai vannak- Ahogyan az sem, hogy csavart. Azt hittem, hogy egy kb. másfél milliméteres szálakból álló szimpla kefe, annyi festék ült rajta, hogy ennyi látszott. Ezzel sikerült letaszítania a legrosszabb spirál trónjáról a Guerlain Maxi Lasht. Lehet, hogy újabb 3 hónap után jobb lenne, de egyrészt nem kockáztatok, másrészt egy YSL spirált nem azért vesz az ember, hogy hónapokig levegőztesse, amíg végre vállalható eredményt lehet vele elérni.

Az üzletben a tesztert kipróbálva tátva maradt a szám, mert olyan lett a végeredmény, mintha műszempillát tettem volna fel. Eszméletlenül hosszú, dús, ívelt, szénfekete pillasor. Azonnal jött is velem haza, három hete használom. A bontása viszont hozta a mostanában sajnos rendszeresen felmerülő problémát: gusztustalanul sok festéket vesz fel, csomókban áll a kefén, nem is látszanak a tüskék. Ügyes húzás volt a gyártóktól, hogy megnövelték a tubus nyílását, fogy rendesen. Le szoktam szedni a felesleget, de nonszensz, hogy naponta kb. egyheti festéket szedek le ahhoz, hogy használni lehessen. Hiába tisztességes mennyiség, így szerintem a 3 hónapot nem fogom kihúzni vele. Viszont az eredmény nagyon rendben van: ha szinte teljesen leszedem a festéket és úgy megyek kétszer át a szempillákon, hozza az ívelt, dús, koromfekete végeredményt, gyönyörű tényleg. Nem maszatolódik, nem pereg. Türelmet erőltetek magamra, mert itt is és máshol is ezt olvastam róla, hogy be fog állni az állaga. Nagyon remélem, hogy tényleg így lesz, mert utálom azt, hogy le kell szedegetni egy csomó festéket felvitel előtt. Plusz felbosszant, hogy ilyen szemét módon akarják növelni az eladást. Ez nem fogkrém, hogy mindegy, ha többet használunk belőle. Undorító lesz a végeredmény, ha nem távolítjuk el a többletet. Nem sűrűn sminkelőknek egyáltalán nem ajánlanám, rendszeresen sminkelők közül is csak a türelmesebbje próbálkozzon vele szerintem.
Rohadtul elegem van a szempillaspirálokból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 17.

Rohadtul elegem van a szempillaspirálokból.

juditkaa70

2015. december 9.

Nagy reményeket fűztem hozzá,végülis a volumennel nincsen gondom. Viszont nagyon sok festéket szív magába,és nagyon hamar elfogy. Ezért levonok 2 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 9.

Max

2015. augusztus 8.

Röviden: kuka! Az Shocking szempillaspirál kétszer sokkolt: először az ára (10.500 Ft), majd az első használat során. Borzalmas csomós szempillákat lehet vele festeni. Rengeteg festéket vesz fel a kefe, amit nem lehet lehúzni róla. Nagyon erős parfüm illata van, amit egész nap érzek magamon. Még nem volt ilyen erős illatú szempillaspirálom. Pár óra elteltével erősen el kezdett peregni a szempillámról, a nap végére pedig borzalmasan néztem ki. Ha tudom, hogy ennyire rossz minőségű, akkor nem vettem volna meg. Az eladó szerint ez most a legjobb szempillaspirál. Legszívesebben visszavinném neki és az árát is visszakérném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Heidi13

2014. február 4.

Sok sok év próbálgatás és keresgélés után, végre rátaláltam erre!!!( Nem találtam eddig olyan spirált ami ennél jobb lenne számomra, beleértek mindent Dior, Bourjois, Loreal, Clinique, Artdeco, Chanel)Egyszerűen tökéletes.Ennyi pénzért végre tényleg valami jót kap az ember.Szuper a fedése, nem csomózódik, drámai és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

xixi

2013. december 7.

Egy leheletnyi réteg óvatos felvitelével, amihez egy szempillafésűnek is asszisztálnia kellett, egy szép fekete és hosszú, ámde vaskos és csomós szempillasort sikerült belőle kihozni. A felvitel után 10 perccel a pergés is megkezdődött... kuka.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 7.

GlamourAndStyle

2013. szeptember 17.

Életem spirálja a sima Volume Effet Faux Cils spirál, de ezzel még soha nem sikerült összefutnom, úgyhogy nagyot dobbant a szívem, amikor megláttam a reptéri duty free-ben, ráadásul kettőt egy áráért. Jött velem haza, amint pedig alkalom adódott rá, azonnal rávetettem magam, hogy kipróbáljam. Azt hiszem, hogy az összes YSL szempillaspirálra jellemző, hogy friss állapotában festéktúltengésben szenved szegény kefe, számomra nem zavaró, jól eloszlik a festék a szempilláimon, viszont a gyakorlatlanok vagy rövid szempillájúak először lehet, hogy átkozni fogják. Furcsán működnek ezek a spirálok, mert inkább később, több használat után hozzák a WOW-hatást, viszont akkor tényleg elhagyja a "Hűha" a számat. A sima testvéréhez képest szerintem nem nyújt akkora pluszt, talán abban rejlik a Shocking-hatás, hogy eszméletlenül fekete és egy kicsivel jobban dúsít, viszont a Babydoll kiadással egy az egyben ugyanazt produkálják. Egyébként, hogy az eredményt is kivesézzem: lévén, hogy a kedvenc spirálfajtámról van szó, tudtam, hogy nem kapok zsákbamacskát. Gyönyörűen ívelt, sűrű és fekete pillákat kaptam, viszonylag hosszú szempilláim vannak alapjáraton, de ez tényleg rátett még egy lapáttal, szép szálas lett az eredmény, pókláb effekt nélkül. Szépen rétegezhető, nem állnak tőle egybe a szálak akkor sem, ha 3 vagy több réteget viszünk fel. Tartósságra eddig sem volt panaszom, most sincs, tartja magát reggeltől estig, anélkül, hoyg a szemem alatt kötne ki apró kis pöttyöcskékben. A 4 csillagot csak azért adom, mert nem produkál sokkal extrább hatást, mint a sima társa vagy a Babydoll, plusz az elején talán még több festéket vesz fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

szambi

2013. szeptember 12.

Jujj mennyit csorgott a nyálam ezért a spirálért, de minden egyes alkalommal lebeszéltem magam róla. Aztán végre megkaparintottam, pontosabban megkaptam.
Hát nincs túl fényes véleményem róla. A kefe irdatlan mennyiségű festékkel távozik a tubusból, nem túl gusztusos. Ennek ellenére egész elfogadható az eredmény, szóval a hatása hagyján, de ritkult a szempillám tőle. Fel kellett függesszem a használatát, mert úgy éreztem a végén nem marad semmi. Úgyhogy én nem fogom többet újravenni. A márkával amúgy sincsenek olyan tapasztalataim, amit elvártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.