Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Kiszerelés:   60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: aromás-fougere

Illatösszetevők: alma, gyömbér, bergamott, muskátli, borókabogyó, zsálya, fenyőtömjén, tonkabab, borostyánfa, cédrus, vetiver

savonm

2020. szeptember 17.

Nem értem ezt minek csinálnak melle kiknek edp ét ami friss nem értem ezt és ez nagyon jelen van a mai piacon nagyon egy friss illat az ami meg van a cél közönsége akkor miért kell belőle émelyítő edp ét csinálni??? Zugig van a mai hype ezekkel a friss edp kel poén mellé hatalmas SZÉGYEN az YSL is elkezdte ezt
Éget gumi szag szilva pálinkával mellé ez ha nem lenne elég brutal tartós undorral ... és mind ez Ysl :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Jolti

2020. július 12.

Eszméletlenül jó minőségű illat!
Nem tudom megmagyarázni, hogy miért érzem ezt, de valahogy olyan minőségi érzetet ad.
Picit édes, de pont nem túlzóan! A gyömbér és a bergamott nagyon kijön belőle. Persze az sem túlzóan!
Valahogy semmiből nincs benne semmi túlzóan.
Nekem amúgy olyan mintha a 212 Black nagytesója lenne! Valamiért arra emlékeztet. Mintha annak a , felturbózott gyümölcsösebb, prominens tesója lenne.
Hatósugara' és a tartóssága kiváló!
A hölgy ismerőseim imádják!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 12.

Eszméletlenül jó minőségű illat!
Valahogy semmiből nincs benne semmi túlzóan.
Hatósugara' és a tartóssága kiváló!
A hölgy ismerőseim imádják!

nicolette88

2020. január 23.

A férjem kapott tőlem egy ilyen parfümöt, és eszméletlenül jó. Ő is szereti és én is. Igazi pasis illat, ami után megfordulnak a nők.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 23.

galbanum1

2019. október 18.

Fantasztikus illat. Tartós, nagy szillázsú, de szerencsére mentes minden túlzástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 18.

Vaslady

2019. március 12.

Férjem kapott belőle gyári mintát,amit nagy örömmel elhasznált,de egy fújásnyit megtartott :-D.
Neki nagyon tetszik az illat,nekem kevesbé.
Szép illat,sőt utánna is kaptam a fejem.
4 csillag csak azért,mert vannak illatok amiket sokkal jobban szeretek rajta :).
Tartósság tökéletes .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Neki nagyon tetszik az illat,nekem kevesbé.
Szép illat,sőt utánna is kaptam a fejem.
Tartósság tökéletes .

tizesh

2019. március 12.

Nincs még vélemény???????????? :D
Akkor elsőként dicsérhetem agyonra ezt a remekművet!
Aki ismeri az edt változatot és szereti akkor ezt feltétlen próbálja ki!
Friss, gyümölcsös, férfias, egyedi!
Igazi Yves Saint Laurent minőség!!!!!
Brutál tartós: minimum 6 óra! Hatótávolsága is tökéletes!
Rengetegen dicsérik!
10 csillag!
(üvege is nagyon 10 :) )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 12.

Nincs még vélemény???????????? :D
Akkor elsőként dicsérhetem agyonra ezt a remekművet!
Aki ismeri az edt változatot és szereti akkor ezt feltétlen próbálja ki!
Friss, gyümölcsös, férfias, egyedi!
Igazi Yves Saint Laurent minőség!!!!!
Brutál tartós: minimum 6 óra! Hatótávolsága is tökéletes!
Rengetegen dicsérik!
10 csillag!
(üvege is nagyon 10 :) )

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Coumarin
Színezékek: CI 60730, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090

Színezék. Lila színű.