Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Kiszerelés:   60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: fás-aromás

Fejillat: bergamott, aldehidek, gyömbér, citrom, menta

Szívillat: ibolyalevél, zsálya, muskátli, alma, ananász

Alapillat: pézsma, ámbra, tömjén, balzsamfenyő, cédrus, vetiver

floracska6

2020. november 22.

Ez egy nagyon szexi illat! Egyetértek az előző véleményekkel, semmi formabontó inkább klasszikus. Viszont már nem először veszem észre nagy divatházak parfümjeinél, hogy a férfi illatok jobb minőségűek mint a nőiek. Gondolom mert a nők úgyis vásárolnak, nem kell őket meggyőzni?!
A barátom reggel fújta fel az illatot, még este is nagyon intenzíven érződött annak ellenére, hogy ez egy EDT. Egyszóval minőségi darab, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

Lapo

2019. október 25.

Nem igazán kaptam mostanában több pozitív visszajelzést másra, mint erre az illatra, legfőképp Hölgyektől.. valamiért nagyon működik, magam sem értem.. szinte mindegy mikor, milyen évszakban és milyen eseményre fújom, de konkrétan mindig megjegyzi valaki, hogy "mi ez az iszonyat jó illat?!?!".. tényleg, sokszor értetlenül állok a visszajelzés előtt.
Egyrészt valóban nem rossz.. egy friss, kellemes, biztonságillat, de ennyi.. semmi egetverő, korszakalkotó vagy maradandó nincs benne, másrészt az EDP változat számomra továbbra is az, amit szerintem elsőként ki szerettek volna adni a sorozatból.
Tartóssága átlagos, de kifújást követően 2-3 órán keresztül egész szép szilázsa van.. Örök kérdés, hogy magának vagy a környezetének használ parfümöt az ember..legtöbb esetben nagyon nem ugyanaz a kettő..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Rhodesian Ridgeback

2018. február 28.

Everything Starts with a WHY, vagyis mindegy egy miérttel kezdődik. Tehát a kérdés: Miért? De miiiiiiiiééééért????
Miért kellett beállni a sorba és az YSL-nek is elkészítenie egy jellegtelen tömegillatot. Egyébként egy tiszta, friss illat, de semmi különleges nincs benne, mint ami az YSL illatokra azért általában jellemző. Csalódtam, mert az üvegje nagyon pengén néz ki. Tudom, egy könyvet sem a borítója alapján kell megítélni, de amikor először megláttam, az üvegéből következtetve, jobb illatra számítottam. Meglehet, hogy népszerű illat lesz, de hogy nem lesz egy korszakalkotó, abban biztos vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Timi8

2018. február 22.

Párom fùjja rendìthetetlenül!
" fekete bőrdzseki, fehér pòlò" sztájl '30-asoknak.
Kissé Dior Sauvage, de talán még másik 3 illat is kapásbòl menne amihez hasonlìtani tudnám...
Olyan mindenkinek tetsző illat, nem lehet vele mellélőni, tartòs is, de tényleg semmi extra, fel sem tudom idézni az illatát, vagy csak alig...
Kellemes, de szerencsére van itthon több, ennél jobb illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Párom fùjja rendìthetetlenül!
" fekete bőrdzseki, fehér pòlò" sztájl '30-asoknak.
Kellemes, de szerencsére van itthon több, ennél jobb illata is.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin
Színezékek: CI 60730, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Lila színű.