Zador

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Scara, Módosítva: 2016. január 8.

Kategória:   Szappanok

Az érzékek legcsábítóbb szappanja

A mítoszok illatát keltettük életre az egyik legrégebbi szent növény, a füge illatának ZADOR szappanba zárásával. Körtével párosítva tökéletes és kényeztető választás azoknak, akik csáberejük növelésére, titkos érzékeik felébresztésére vágynak. A Hévízi termálvíz és a shea vaj együttes

ereje krémesen ápoló és gyógyító energiákkal ajándékoz meg minket, rendszeres használatával a bőr puha, finom textúrájú és a magas ásványi anyag tartalomnak köszönhetően egészségtől kicsattanó lesz. Ez a választás mindenkit az érzékek birodalmáig vezethet!

• Energizálja az egész testet
  • E-vitamin tartalma táplálja és védi a bőrt
  • Öregedésgátló shea vaj tartalommal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

piroslili

2021. augusztus 16.

Minden Zador szappanba szerelmes vagyok. Az egész fürdőszoba és én is illatozom miatta. Szerelem.
Nem szárítja a bőrt és megfelelően visztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Nem szárítja a bőrt és megfelelően visztít.

boltkoros

2021. április 18.

Nagyon sok natúr szappant próbáltam már. Rengeteg van a piacon de mégis ez a kedvencem. Isteni illata van, igazi luxus parfüm illat, krémes a habja, az én bőrömet nem szárítja. Nem mellesleg gyönyörű a csomagolása is.
Nagyon szeretem de úgy döntöttem, hogy a pálmaolaj miatt többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 18.

Nagyon szeretem de úgy döntöttem, hogy a pálmaolaj miatt többet nem veszem meg.

Drzsu

2021. január 19.

Úgy látom én leszek, aki lehúzza ezt a terméket, amit sajnálok, mert magyar a tulajdonos... De nekem nem adja azt a luxus érzetet, túl szárítja bőröm, az illata nem tartós és utána nagyon kell a testápolás. Sajnos pálmaolaj tartalmú, amit tudtam, de olyan ajánlást kaptam rá, hogy gondoltam kipróbálom. Van különbség más natúr szappanokhoz képest... de ez árában is...Én nem tudom jó szívvel ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Csuporka

2020. szeptember 29.

Ezúton is köszönöm Olgának, akitől itt vettem ezt a csodás szappant.
Hol is kezdjem?... Ilyen az, amikor Külcsín találkozik Belbeccsel és annyira összeillenek, hogy ez nem lehet más, mint egy gyönyörű barátság kezdete.
Mondjuk ősszel találkoznak és sétálgatnak az erdőben a csípős levegőn :) merthogy szerintem ez egy tökéletes őszi illat. Melegséget és puhaságot hoz a szeles-esős napokba. Alapvetően nem vagyok oda az édes illatokért, de ez tényleg mennyei. Nagyon emlékeztet valamire még gyerekkoromból, de nem jövök rá, hogy mire. Viszont jó érzéssel tölt el. Órákkal zuhanyzás után is meg-megcsap az illata.
Nagyon kellemes érzetű a bőrön és tényleg jól hidratál, de télen lehet, hogy elkellhet utána még testápoló. Az arcomon viszont nem tetszik a nagyon finom, viaszos réteg, amit hagy maga után, de testápolásra kitűnő.
Lehet, hogy drága, de m.i.n.ő.s.é.g. és hozzá még mennyiség is! :) És nem mállik szét a szappantartóban.. és jól is habzik, kevés is elég belőle, sokáig fog tartani. Bár most legszívesebben naponta háromszor zuhanyoznék vele :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Ezúton is köszönöm Olgának, akitől itt vettem ezt a csodás szappant.

dorilepke

2020. augusztus 9.

Imádom! Nagyon száraz a bőröm, eddig még nem találtam olyan terméket, amivel, ha letusolok ne kéne utána testápoló, mert húzódik, viszket. DE ezután nem kell! Az illata is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Lylien

2018. december 30.

Nagyon szuper illata van, tényleg. Természetes összetevőkből álló szappan ritkán tud ennyire finom illatú lenni (persze, tudom, van benne egy kis parfüm:)).
Bár zuhanyzás után sajnos kevésbé érezni a bőrön, az illatfelhő használat közben belengi a fürdőszobát. Maga a szappan krémes, jól habzik, jól tisztít. Testápolót azért érdemes mellette használni, de egyáltalán nem lehet mondani, hogy nagyon kiszárítaná a bőrt.
Arcra még nem használtam, de más bőrfelületeket nem irritál. Az összetevői is figyelemreméltóak. Egy csillagot csak az ára miatt vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

diahlin

2018. március 25.

Csodás illata van, ami betölti az egész fürdőszobát, és még másnap is érződik a bőrön, én ezért kicsit többet használok belőle mint más szappanokból. A habja krémes, de nekem azért igényli a bőröm a testápolót utána, és elég drága is, viszont az illatával engem megvettek kilóra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

Scara

2015. december 29.

Imádom a Zador szappanokat! Mesés az illatuk és még télen sem kell testápolót használnom, mert megfelelően hidratálnak.
Más szappanokkal ellentétben tényleg krémes a habjuk és meglepően lassan fogynak, így megéri beruházni rájuk.

Eddig 4 félét próbáltam és ajándékba is adtam már - nagy sikert aratott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Eddig 4 félét próbáltam és ajándékba is adtam már - nagy sikert aratott :)

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.