Zador

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Scara, Módosítva: 2016. január 8.

Kategória:   Szappanok

Az érzékek legcsábítóbb szappanja

A mítoszok illatát keltettük életre az egyik legrégebbi szent növény, a füge illatának ZADOR szappanba zárásával. Körtével párosítva tökéletes és kényeztető választás azoknak, akik csáberejük növelésére, titkos érzékeik felébresztésére vágynak. A Hévízi termálvíz és a shea vaj együttes

ereje krémesen ápoló és gyógyító energiákkal ajándékoz meg minket, rendszeres használatával a bőr puha, finom textúrájú és a magas ásványi anyag tartalomnak köszönhetően egészségtől kicsattanó lesz. Ez a választás mindenkit az érzékek birodalmáig vezethet!

• Energizálja az egész testet
  • E-vitamin tartalma táplálja és védi a bőrt
  • Öregedésgátló shea vaj tartalommal
  • Misztikus gyümölcsös illattal
  • Regeneráló Hévízi termálvíz tartalom
  • Több mint 98%-ban természetes összetevők
  • Magyar termék
  • Kézzel csomagolt, Triple-Milled szappan

dorilepke

2020. augusztus 9.

Imádom! Nagyon száraz a bőröm, eddig még nem találtam olyan terméket, amivel, ha letusolok ne kéne utána testápoló, mert húzódik, viszket. DE ezután nem kell! Az illata is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

boltkoros

2020. március 24.

Nagyon sok natúr szappant próbáltam már. Rengeteg van a piacon de mégis ez a kedvencem. Isteni illata van, igazi luxus parfüm illat, krémes a habja, az én bőrömet nem szárítja. Nem mellesleg gyönyörű a csomagolása is. Évek óta ismerem és használom. Nálam TOP termék. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 24.

Lylien

2018. december 30.

Nagyon szuper illata van, tényleg. Természetes összetevőkből álló szappan ritkán tud ennyire finom illatú lenni (persze, tudom, van benne egy kis parfüm:)).
Bár zuhanyzás után sajnos kevésbé érezni a bőrön, az illatfelhő használat közben belengi a fürdőszobát. Maga a szappan krémes, jól habzik, jól tisztít. Testápolót azért érdemes mellette használni, de egyáltalán nem lehet mondani, hogy nagyon kiszárítaná a bőrt.
Arcra még nem használtam, de más bőrfelületeket nem irritál. Az összetevői is figyelemreméltóak. Egy csillagot csak az ára miatt vonok le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

diahlin

2018. március 25.

Csodás illata van, ami betölti az egész fürdőszobát, és még másnap is érződik a bőrön, én ezért kicsit többet használok belőle mint más szappanokból. A habja krémes, de nekem azért igényli a bőröm a testápolót utána, és elég drága is, viszont az illatával engem megvettek kilóra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

Scara

2015. december 29.

Imádom a Zador szappanokat! Mesés az illatuk és még télen sem kell testápolót használnom, mert megfelelően hidratálnak.
Más szappanokkal ellentétben tényleg krémes a habjuk és meglepően lassan fogynak, így megéri beruházni rájuk.

Eddig 4 félét próbáltam és ajándékba is adtam már - nagy sikert aratott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Eddig 4 félét próbáltam és ajándékba is adtam már - nagy sikert aratott :)

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.