Zador

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Arioso virágbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 1.

Lelőhely:   Arioso virágbolt, online
Kategória:   Szappanok

• A tökéletes hangulatjavító egy hosszú nap után
  • E-vitamin tartalma táplálja és védi a bőrt
  • Öregedésgátló shea vaj tartalommal
  • Édes gyümölcsös illattal
  • Regeneráló Hévízi termálvíz tartalom
  • Több mint 98%-ban természetes összetevők
  • Kézzel csomagolt, Triple-Milled szappan

anyujobbantudja

2019. május 28.

Az 'úri szappan ' :D Nagyon posh, nem egy tipikus szappan, hosszantartó kellemes illat, puha bőr, nem szárít tipikusan mint a szappanok többsége. Ezzel még zuhanyoztam is ami nagy szó mert általában nem szereti a bőröm. Igazi luxus, újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

csipijo

2018. november 13.

Nagyon finom az illata, ez lett a kedvenc szappanom. Nem szárít és tiszta puha bőr érzetet hagy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 13.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.