Zamian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. december 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Magas kakaópor- és kókuszolaj-tartalmú, kézzel készített szappan, amely védi a bőrt a kiszáradástól. Bőséges habot képez arcmosás közben és hatékonyan megtisztítja a zsíros arcbőrt, miközben táplálja is.

Ideális a Zamian csokis arcmaszk használata előtti arcmosáshoz
Kiszerelés: 30g.

kati545

2013. december 26.

Minden egyes alkalommal ezzel mostam le az arcomat a maszk használata előtt. Nem tudom, hogy mennyiben változtat a maszk hatásán, de szerintem semmin. Igazából nekem a maszk sem jött be, semmiféle változást nem láttam a bőrömön, szóval nem hiszem, hogy ez valami csodaszer lenne.
A bőrömet szárította, húzódott a használata után. Mivel azonban rögtön felkentem a maszkot, ezért ez az érzés nem tartott sokáig.
Véleményem szerint annak, aki használja a maszkot egy teljesen sima lemosó is megfelel az arc tisztítására, ezt nem kell megvenni.
Nem volt drága, de biztosan nem veszem újra, ahogyan a maszkot sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Nem volt drága, de biztosan nem veszem újra, ahogyan a maszkot sem.

eozeen

2013. november 23.

A csokis maszkkal együtt használva jó kis mattító hatása van, engem nem szárít, de alaposan is tisztít; kellemes illata van, jól habzik, sokáig elég, éppen ezért az árát is kedvezőnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

Wish

2013. november 21.

A csokis maszkhoz vettem. Nem éreztem különlegesebb hatást, mint amilyet bármilyen szappan tud. Az illatát szeretem, és elég gazdaságos is, mert lassan fogy, de nem vagyok tőle elájulva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

timeej

2013. október 2.

A csokis maszk mellé megrendeltem ezt is (és a kaméliásat is). Az orromon lévő nagy mitesszereket eddig semmivel nem tudtam szépen kitisztítani, még a kozmetikusnak sem sikerült, ráadásul hiába a gondos kezelés, pár napra rá újra csúnya, fekete pontok éktelenkednek az orromon. Reggel és este használom, majd utána a kaméliásat. Picit ugyan húzódik a bőröm utána, de egy kis hidratáló és már el is múlt. Szépen leszárítja a pattanásokat, és a már meglévőkön lévő sebek is gyorsabban gyógyulnak. Már újra is rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

Mildi

2013. július 24.

Már vagy az ötödiket használom el, mindet az utolsó borsónyi nagyságig. A legutóbbit az e-bayen rendeltem már, mert épp nem lehetett kapni a kedvenc koreai kozmetikum webáruházamban. A kiszerelése nagyon praktikus: kicsi lapos korong, elfér a női tenyérben, és nem olvad el túl hamar. Az illata inkább nyers kakaós, de nem kellemetlen. Remekül felhabzik, és kellemesen krémes állaga lesz, remekül szétkenhető. Használat után frissen vasalt-ropogós huzatú kispárna érzést hagy a bőrön, szépen összehúzza a pórusokat, zsírtalanít, nem túlzottan dehidratál, és hosszú időre biztosítja a tisztaságot. Hasonló a hatása a Lush Coalface szappanához, de ennek kellemesebb az illata, kézreállóbb, és a lényeg, hogy olcsóbb. Zsíros tágpórusú bőrre feltétlen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 24.

vörösáfonya

2013. január 26.

Nekem szárítja a bőrömet, a kaméliás jobban tetszett. Először ezt használom, utána a kaméliásat, jól tisztítanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

svivko

2012. december 24.

A csokis maszkos csomagban kaptam őt. Az illata nagyon erős. Neten rendeltem, és mikor bontogattam a kis postai dobozt az ágyamon, megcsapott az illat, és hamarosan az egész szobám ilyen illatú lett, pedig be volt csomagolva. erről elég is ennyi.
Nagyon egyszerű a használata, a hatásával is meg vagyok elégedve, hozzáteszem, és a 3 terméket együtt használom.
Jelenleg egy kitisztított alverdés makadámdiós testápolós dobozban kuksolnak, jól elzárva a szobám légterétől- minden használat után kiszárítva, természetesen. :)
Amúgy a csomag szuper, ha valaki hezitál rajta, higgye el, egyáltalán nem pénzkidobás, csodát tesz a bőrrel!
A pórusösszehúzásról meg később update.

chapter2: Pórusösszehúzásban a maszk, és a szappanok használatával komoly sikereket érek el.
De nem emiatt jöttem vissza, hanem hogy elmondjam, hog yez a szappan egy csoda. Felváltotta a bőrtisztító szereimet (néha még egy kis radír azért belefér), de az én zsíros bőrömre tökéletes, már nem is szárít annyira, mint az elején, sőt, sminklemosónak is szuper, csak vigyázz, hogy ne nyisd ki a szemed, mert akor lesz ne mulass! :D Nagyon szeretem. A sárga hugicája viszont már nem képes erre...
Az illatához meg hozzászoktam, és amúgy sem olyan hosszantartó a bőrön.

Újravettem. :) Szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 24.

A pórusösszehúzásról meg később update.

Az illatához meg hozzászoktam, és amúgy sem olyan hosszantartó a bőrön.

Újravettem. :) Szuper.

bogirepcsin

2012. november 29.

az erős illata ki tud kergetni a világból, ezért gondosan elzárva tartom, de a hatása csodás!
magában csak szoktam magában reggelente használni, és akkor is kevésbé zsírosodik a nap folyamán a bőröm, a szett pedig csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

Tigrisfog

2012. június 28.

Hatalmas meglepetésre nálam is egy hármas csomag elsőként alkalmazandó tagja.
Egy tubus maszkot már elkentem nélkülük, az újrarendeléskor épp tombolt egy akció, aminek keretein belül kaptak esélyt.
A már említett erős illat meglepett, nemcsak a szekrényt - szobát, hanem az egész emeletet képesek voltak beteríteni.
Három hónapja kaptak lehetőséget kiegészíteni és javítani a maszk hatását - amire ugye hivatottak - de én ha belegebedek sem látom, hogy történne olyan, ami előttünk nem. Én becsületesen lemosom vele előtte, a kaméliással utána, de az a rejtély, hogy erős habzáson és a kellemes illaton kívül rendelkezik-e egyéb hatással, még "odaát" van ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Hatalmas meglepetésre nálam is egy hármas csomag elsőként alkalmazandó tagja.

lovemiyu

2012. június 4.

Csomagban rendeltem, de sajnos ez sem vált be. Nem zavar, hogy nem jó az illata, de a hatás is elmaradt. Szárít az is oké, de nekem teljesen eltömíti a pórusaimat és pattanásos leszek tőle, valamint ha használom még zsírosabb lesz a bőröm. Pedig nagyon hittem benne/bennük. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Theobroma Cacao Fruit Powder, Honey, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.