Zamian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. december 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

A-, B- és E-vitaminokat tartalmaz, valamint antioxidánsokat, melyek gátolják a szabad gyökök bőrrugalmasság-csökkentő hatását és megakadályozzák a bőr öregedését. Puhává és hidratálttá válik tőle a bőr.

Ideális a Zamian csokis arcmaszk használata utáni arcmosáshoz.
Kiszerelés: 30g.

kati545

2013. december 26.

Használtam a maszk után (s előtte a kakaós szappant is), de szerintem ennek a használata nélkül is meglettem volna. A bőrömet szárította. Pontosabban nem tudom leírni azt az érzést, amit utána éreztem. Nem matt volt, hanem olyan fura. Mintha nem is bőr lenne az arcomon, hanem valami mű dolog. Nem tudom sajnos leírni. A maszk maradványainak a leszedését sem könnyítette, mert átcsúszott rajta.
Szóval részemről felejtős és nem újravásárolandó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Szóval részemről felejtős és nem újravásárolandó.

eozeen

2013. november 23.

A csokis maszkkal együtt használva jó kis mattító hatása van, engem nem szárít, de alaposan is tisztít; kellemes illata van, jól habzik, sokáig elég, éppen ezért az árát is kedvezőnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

timeej

2013. október 2.

A kakaós szappan után szoktam használni. Szépen leszedi az elhalt bőrt, a már múló pattanásokról. Nekem jól teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

vörösáfonya

2013. január 26.

Kevésbé szárít, mint a kakaós szappan. Szeretem, mert habzik, érezhetően tisztít, utána friss a bőröm, nem feszül, hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

bogirepcsin

2012. november 29.

ha ezt a kamillás szappant használom, pakolással vagy nélküle, mindig egy fokkal puhább a bőröm, szóval én imádom, és az illata is nagyon finom, nem úgy mint a kakaós társainak.
öt csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

öt csillag

Tigrisfog

2012. június 28.

Mint már a csokoládés testvérénél kifejtettem, úgy alkalmazom én is egy ideje, ahogy az elő van írva a nagykönyvben.
Egy tubust már elhasználtam nélkülük, de kövezzenek meg, én nem látom azt a hatást, amit elvileg garantálniuk kéne.
Önmagukban nem használom, mert a normál felé hajló bőrömnek ők nagyon szárítóak.
Amit nyújt - az erős habzás, az aránylag kellemes illat - messze van az ígérttől, de lássuk be, így majd' egy ezressel többet el lehet kérni tulajdonképpen ugyanazért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

lovemiyu

2012. június 4.

Csomagban rendeltem, de sajnos ez sem vált be. Szintén szárít és szintén, teljesen eltömíti a pórusaimat és pattanásos leszek tőle, valamint ha használom még zsírosabb lesz a bőröm, ahogy a csokis szappantól is. Pedig nagyon hittem benne/bennük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Samybubu

2012. május 7.

Nagyon szép lett tőle a bőröm, a kakaós és ez a szappan is nagyon bevált. Ha maszkkal együtt használom akkor kicsit feszül utána a bőröm, de maszk nélkül szuper. Az illata is kellemes, és olyan jó érzés az arcon, ahogy habzik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

fata morgana

2012. április 22.

Iszonyúan szárította a bőröm. A csokis sem vált.Mindkettőt ki kellett dobnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

Iszonyúan szárította a bőröm. A csokis sem vált.Mindkettőt ki kellett dobnom.

svivko

2012. március 24.

A csokis maszkos csomagban kaptam őt.A csokis tesója illata nagyon erős. Neten rendeltem, és mikor bontogattam a kis postai dobozt az ágyamon, megcsapott az illat, és hamarosan az egész szobám ilyen illatú lett, pedig be volt csomagolva. Neki pedig kicsivel virágosabb, sokkal lágyabb illata van.
Nagyon egyszerű a használata, a hatásával is meg vagyok elégedve, hozzáteszem, és a 3 terméket együtt használom.
Való igaz, hogy ő az aki a kakaós szappan, és a pakolás után hidratálja a bőrt, sokkal kevésbé húzódik, bár nekem, kell utána kennem paprika krémet, ami a hab a tortán. :)
Jelenleg egy kitisztított alverdés makadámdiós testápolós dobozban kuksolnak, jól elzárva a szobám légterétől- minden használat után kiszárítva, természetesen. :)
Amúgy a csomag szuper, ha valaki hezitál rajta, higgye el, egyáltalán nem pénzkidobás, csodát tesz a bőrrel! Sokkal egységesebb, nem kamu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Honey, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!