Zao

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zao mintabolt, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Blueberry-cosmetics.hu-n 9990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: dandy93, Módosítva: 2020. február 20.

Kiszerelés:   13,5 g
Lelőhely:   Zao mintabolt, online
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Blueberry-cosmetics.hu, 9990 Ft

"Az ásványi selyempor egy igazi alapozó púder. Nagyon könnyű a használata, mivel az egyénileg választott hidratáló krémre visszük fel, így bármilyen bőrtípusra megfelel."

8 árnyalatban kapható

Ár: 9990 Ft , Eladó: Blueberry-cosmetics.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, pick-pack-pont

R3ka

2020. október 13.

Nagyon szeretem, kis kellemes enyhe illata van. Nem ad totális fedést, de egységesebbé teszi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Milka

2012. december 16.

nagy szerencsémre aukciós oldalon kettőt vettem az eredeti egy áráért, és nagyon-nagyon megérte, megkockáztatom, hogy ha elfogy, teljes árban is meg fogom venni. rozáceás lévén, nagyon nem mindegy, mit használok, ezért is választottam ezt az alapozót, hiszen ásványi, ami erre a bőrtípusra a legmegfelelőbb. bár korrektor gyanánt minimális bb krémet is használok a piros területekre, ez után viszem fel a zaót, de tény, hogy tökéletes arcbőrt varázsol, ami egész nap tart. egyetlen bajom vele az, hogy ha korrektort használok a szemem alá, borzalmas ronda lesz vele együtt az összhatás, beleül a ráncokba, plusz kiütközik az egyébként tökéletesen bőrömhöz igazodó korrektor. ezért használom úgy, hogy a szem alá bb krém, és zaót ott kihagyom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 16.

xixi

2012. december 5.

Nagyon jó minőségű termék, de alapozónak csak szép bőrre használható, nincs különösebb fedése, nem is hasonlítható még egy közepesen fedő ásványi púderalapozóhoz sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 5.

Ani

2012. július 2.

Az első poralapozó, amit kipróbáltam.
Kellemesen csalódtam benne, sokkal jobb a fedése a vártnál.
Még a fekete karikákon a szemem alatt is sokat javít, önmagában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Az első poralapozó, amit kipróbáltam.
Kellemesen csalódtam benne, sokkal jobb a fedése a vártnál.
Még a fekete karikákon a szemem alatt is sokat javít, önmagában.

Antioxidánsok: Tocopherol

Squalane eo 1 0

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.