Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Izabel, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   Zara üzletek

2016-os, virágos-gyümölcsös női parfüm.

Illatösszetevők: bergamott, körte, fekete ribizli, rózsa, narancsvirág, írisz, szantálfa

Timi8

2016. október 4.

Kellemes, komfortos illat. Szàmomra inkàbb viràgos mint gyümis, bàr vmi kis körtèssèg mintha tènyleg előbukkanna a tisztasàgot àrasztó viràgillat mellett. Gucci Flora is benne van, viszont nekem a Jimmy Choo Flash edp-re is hajaz csak sokkal enyhèbben ill.a pacsuli nèlkül. Nem rosssz (bàr ha gyümisebb ès/vagy èdesebb, csöpögősebb lenne az mèg jobb lenne, de tènyleg nem rossz, sőt), főleg, hogy rajtam tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 4.

fcsenge

2016. szeptember 10.

Szerintem ez egy igen karakteres mű. Nem a fűszeressége (az nincs benne), hanem a brutál kirobbanó virágos-gyümölcsössége miatt, mely könnyednek ugyan nem nevezhető, így télen lehet ideális a nagy szilázsa miatt. Tartós, nem mindennapi illat. Nem is gondoltam, hogy a ZARA ilyet is tud. Egyébként engem a Gucci Flora EDT-jére emlékeztet nagyon. Egy kicsit meguntam, hiszen mégis csak 100ml, ezért raktam fel eladásra, hogy aki kedvet érez, hajrá nosza! De lehet, később még hiányozni is fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

orik

2016. szeptember 10.

Finom, friss és nyárias illat - közepes tartóssággal. Az egyik legjobb a termékcsaládból, ár-minőség arányban kiváló. Bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Izabel

2016. augusztus 7.

Fizetésre várakozva kezdtem el szagolgatni a parfümöket és ennek annyira megtetszett az illata, hogy a kis kiszerelés velem jött :) (1295,- volt, ha jól emlékszem, annyiért pedig abszolút megéri). Ezzel szoktam magamat napközben felfrissíteni. Kellemes, könnyed, nyárias illat. Plusz: a roll on aplikátor nagyon praktikusnak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Antioxidánsok: BHT