Zara

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2014. július 9.

Lelőhely:   Zara üzletek

A Zara legújabb, 2014-es illata

Főbb illatjegyei: körte, narancs, pomelo, rózsa

rdm

2016. június 12.

Tényleg light blue, 10 ml rollerest vettem az ibizával tavaly nyáron. Nagyon bejön!!! Csak azt bánom, hogy nem vettem nagyobb kiszerelést! 😦 Miért kell a jó illatokat megszüntetni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

narcozia

2016. május 20.

Mindig megszagolom az új illatokat, amikor Zara üzletben járok, tavaly nyáron egy ilyen alkalommal találtam rá erre a parfümre. Először nem is néztem meg különösebben, csak sorra teszteltem az újonnan megjelent kollekciót. Amint ezt megéreztem, azonnal úgy éreztem magam, mint mikor fiatalabb koromban volt szerencsém két nyarat Los Angelesben tölteni. Van valami az összetevőkben, ami tökéletesen emlékeztet arra az időszakra. A nosztalgia az egyik központi téma az életemben, szóval fokozottan hajlamos vagyok megvenni valamit, ami egy korábbi, boldog élményt juttat eszembe. Csak azután néztem meg a parfüm nevét, miután ezt megállapítottam magamban, szóval elég kellemes meglepetés volt, hogy ennyire összhangban volt az asszociációm azzal a koncepcióval, amit az alkotók kitaláltak az illathoz :)
Egyébként nem annyira összetett, de a kevés citrusos kompozíció egyike, amit igazán szeretek. A körte, a narancs, a pomelo és a rózsa is ugyanannyira érezhető, így meglehetősen lineáris szerkezetű illat. Ennek ellenére rajtam meglepően tartós, már amennyire egy ilyen könnyű nyári illat az lehet. Eddig nem igazán voltak olyan parfümök a gyűjteményemben, amiket a legnagyobb forróságban is magamra fújhattam, úgyhogy ebből a szempontból nekem hiánypótló volt. Kellemesen fanyar, szerintem teljesen uniszex és elképesztően frissítő illat.
Sajnos tavaly túl sokáig gondolkodtam rajta és nem maradt már az üzletekben, mire venni akartam, idén pedig 20 ml-t sikerült csak nagy nehezen beszereznem egy kedves lány jóvoltából, aki hajlandó volt megválni az övétől. Ha valakinél lapul még, aki nem ragaszkodik hozzá annyira, kérem jelezze nekem, mert nagyon szívesen megvenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Ebi

2015. augusztus 7.

Imádom ezt az illatot :)
Ha esetleg valakinek van egy fölösleges legyen kedves szólni nekem, megvenném!
eevi.nagy@gmail.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Imádom ezt az illatot :)
Ha esetleg valakinek van egy fölösleges legyen kedves szólni nekem, megvenném!
eevi.nagy@gmail.com

Kristie

2015. május 21.

A D&G Light Blue kivételével nem igazán kedvelem a citrusos illatokat, de ez valami isteni! Olyan mint egy citrusos sorbet kevéske rózsával meghintve. A forró nyári napokra szuper kis frissítő illat. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 21.

bobekecske

2015. március 24.

Kellemes, gyümölcsös, friss. Nem túl tartós, de melegben éppen elegendő lesz. Nem nyúlnék érte gyakran, de 10 ml-t elhasználgatok majd a nyár során. (10 ml-es rolleres kiszerelésben sikerült hozzájutnom. Ár/érték arányban nem éri meg a 75 ml-es kiszereléshez képest, de 75 ml igazán túl sok lett volna nekem ebből az illatból, és azt nem is tudnám magammal vinni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

nyarigabi

2015. március 18.

Nagyon jó kis nyári illat, igazi Light Blue érzés olcsóbban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 18.

Nagyon jó kis nyári illat, igazi Light Blue érzés olcsóbban.

creammaniac

2014. július 7.

Az aktuális kedvenc! :) Citrusos, frissítő nyári illat! Nagy hátránya: nem tartós. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

MilkyWay

2014. június 26.

Tökéletes nyári friss,könnyű illat.Különleges. Pont ilyet szerettem volna idén:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Limonene, Linalool