Zara

Ár:   4595 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karina, az összetevőket feltöltötte: lavender, Módosítva: 2021. október 14.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek: mandarin, maracuja, pézsma, tiaré virág, vanília

Saranhuone

2019. június 23.

Fűszeres-vaníliás, nekem illatra nagyon bejött. Rajtam valamiért egy enyhe marcipán is érzik belőle. Nem émelyítően édes, pont megfelelő és az üvegét konkrétan önvédelemre lehetne használni, olyan nehéz :D nem egy magammal hurcolós cucc az is tuti. Egy problémám van vele, az hogy sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

szptimea

2019. január 28.

Egy csomagban vettem a Red Vaníliával, és mivel ilyen jó árban volt, vettem hozzá egy Orientalt is. Finom mind, de valahogy olyan tucat illat. Hétköznapra jó használni, de én inkább itthonra használom. Hamar elillan az illat, újra kell fújni. De így is megérte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

svekits

2019. január 3.

A Red vanillával volt egy csomagban, és igazából ezt magamnak szántam, a Red vanillát meg egy barátnőmnek ajándékoztam, a kettő együtt nagyon jó árban volt,de szerintem a Zara parfümök összességében önmagukban is megérik az árukat nagy átlagosságban, ha az ember nem kifejezetten parfüm-sznob. Én nem vagyok, nekem kb mindegy, mi van rajtam, csak jó illata legyen meg relative tartós. Ugyanannyira szeretem, mint a 35ezer forintos Jo Malone parfümömet, viszonylag sokáig érződik az édeskés, kicsit fanyar-fűszeres illata. Elsőre hirtelen gyerekrágó vagy cukorka illatú, nemistudom, aztán rögtön kiadja a fűszeres, pézsmás-vaniliás illatot. Maga az illat pár óráig intenzív csak, aztán hamar eltompul, de úgy is kellemes. Nem kifejezetten a kedvenc illatom, nem is annyira különleges, én hétköznapokon fújkálom, mikor nem tudom, mihez lenne kedvem, akkor mindig nagyon jól esik, de buliba, vagy különlegesebb eseményre, de még egy munkahelyi vagy üzleti megbeszélésre se fújnám fel, nem oda való nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Gina19

2018. augusztus 25.

Red vanillaval osszecsomagolva vettem, ugyes huzas, hogy igy ennyire megeri, mert amugy nem vettem volna meg. Elso szaglasra szamomra negro illata volt.. :D a boromon kisse szelidebb, de valahogy nem tudtam meg hozzaszokni, baratkoznunk kell. Az tuti, hogy nem egy szokvanyos kompozicio, de a baratnom szerint inkabb idosebb nokhoz illik, es ezzel egyet kell, hogy ertsek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Agnes09

2018. július 30.

Kedvenc illatom. Sajnos mar nem kapható. Nagyon tartós. Keleti illat édes fűszeres vanillia pézsma illat dominál. A gyümölcs nem erőteljes benne így ez a gyümölcs teszi a pézsmás lllarot szexi érzéki illatá. Nem véletlen h a zara night collection tagja
Valóban éjszakai illat, kirívó erős illat. Alkalmakra, buliba, esti szórakozashoz való illat. Nem egy szimpla egyszerű nappali munkahelyi v suli illat szerintem. Akárcsak a párja Red Vanillia. Nekem a Black Amber jobban bejön mint a Red Vanillia..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

kvin

2018. június 1.

Nem olvastam el az előző véleményeket. Ez egy Zara színvonalú, ugyanolyan mainstream, nagyon trendi illat, trópusi gyümölcsös beütéssel. Édes passiógyümölcs, maracuja tejszínhabbal. Nagyon modern, el tudom képzelni 36/38as méretű, szép hosszú, vasalt hajú, szoláriumozott lánykákon, dekoltázzsal, instás képekkel - nem sértés, csak mint típus - számomra ez már sok, nem nőies, nem szexi, nagyon nem én vagyok, de aki leírás alapján magáénak érzi, annak bátran ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

Bogyopar

2018. március 13.

Imádtam ezt a parfümöt!
2 éve nyáron használtam, ajándékba kaptam névnapra, annyira de annyira szerettem az illatát. Nagyon tartós volt a bőrömön és mindeki dicsérte! Szeretném újra venni, de mostanában nem látom a Zarában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 13.

Imádtam ezt a parfümöt!

Lori1991

2018. március 4.

Sorbanállás közben hoztam magammal, mert túl sokat kellett várni,de egyáltalán nem sajnálom. Az ár-érték-tartósság arány rendben van, nekem plusz pont az érdekes illata,mert eddig teljesen más parfümöket használtam. Átlagos napi fújkára jó, komolyabb megjelenésre ennél komolyabb parfümöt fogok használni ezután is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

ErikaErika2

2018. február 21.

Nagyon tetszik, valamilyen parfumre nagyon-nagyon emlekeztet gyerek/tinikorombol. Mindig befujom magam vele a Zaraban. Sajnos rolam sitty-sutty eltunik, ugyhogy nem eri meg - szamomra - meg a 4000 forintot sem. Van egy amber vanilla es egy dancing vanilla illatom, de csak.furdoben fujkalom a fent emlitett ok miatt. Marhara sajnalom, mert nagyon jo illatok es szinte ingyen van (foleg kiarustitas alkalmaval). :( Irigylem azokat, akiknek a bore nem "eszi meg" ezeket a parfumoket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 21.

mzsani

2017. december 19.

Csomagban vettem a red vanilla ilattal,kedvező áron volt, és ez az illat nem tetszett de úgy voltam vele jöjjön. Azóta mégis csak ezért az illatért nyúlok és nem azért , amiért megvettem a csomagot. Tökéletes őszi, téli illat lett ez.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.