Zara

Ár:   1295 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yubiri, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 27.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek: feketeribizli, bazsarózsa, őszibarack

Yubiri

2020. október 20.

Tartós illat! Én mondjuk abszolút nem szeretem az ilyen típusú illatokat, ezért nekem még akkor sem éri meg, ha ilyen árban van. Én az ilyen illatokat hívom avonos típusú illatnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

Antioxidánsok: BHT