Zara

Ár:   5595 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dottir, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 19.

Lelőhely:   Zara üzletek

A Jo Malone illatházzal közösen alkotott limitált széria darabja.

Megjelenés éve: 2019

Illatjegyek: bazsarózsa, pacsuli, guaiac fa

Pamador

2020. július 8.

Még nem tudom, hogyan tovább vele, de elsőre nagyon tetszik. Annyira, hogy bejártam érte a fél várost, hogy megszerezzek egy 10ml-s kiszerelést kezdésnek. Nekem olyan mint egy monodráma. Mintha egy egyfelvonásos darabon belül, felelevenítené Chanelékat, majd folytatódik más illatképekkel, házakkal egyesülve, majd a legvégén ott áll saját maga, minden manír nélkül. Elegáns illat, kicsit komoly a pacsulitól, de mégis ott a szívében az érzékenység a bazsarózsától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

googles

2020. február 24.

Kivancsi voltam nagyon a sok jo velemeny miatt, de sajnos nekem nem jott be. Nehez leirni, savanykasnak es zavaronak erzem ezt az illatot, pedig kulon nincs gondom a jegyeivel. Tetszik, hogy kulonleges kombinacio, de sajnos megsem kellemes az orromnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 24.

SCsilla

2020. február 22.

Nehéz szavakba önteni, mennyire beleszerettem. Mostanában tört rám az illatok iránti rajongás, ami meg is lepett, mert nem vagyok egy felhalmozó típus és sajnálnám nem elhasználni minden egyes cseppjüjet. Szeretem az eddigieket, mert mindegyik mást ad hozzá a napomhoz, hangulatomhoz. Ugyanakkor maradt bennem valami kis hiány, csodás illatok, de tovább kutattam nem tudtam mi után. Aztán rábukkantam erre az illata és elakadt a lélegzetem. Vagyis nem, pont ez a lényeg. Később akadt el, a viselésénél. Pont ezt az érzést kerestem, csak nem tudtam megfogalmazni. Az ember beleszippant és nem tudja hova tenni. Először csak keresem mert valahogy nem egyértelmű, nincs az hűha élmény. Nem ordít, nem harsány, nem közli a jelenlétét. Csak van. Nem magát helyezi előtérbe, hanem a viselőjét. Olyan, mint a zenekarban a dobos. Nem frontemberként van elől a fényben, hanem hátulról irányít, figyel, rezdül amikor kell. Na ez a parfüm is pont ilyen. Amikor már elvileg sehol sem kellene lennie, mert rég vége a dalnak, még mindig ott lüktet a fejedben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Jule

2019. december 27.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez valóban egy igen jól sikerült, figyelemre méltó illat!
Nem ismerem a Zara illatait, teljesen véletlenül botlottunk egymásba, szerencsére.
Kétség kívül a pacsulié a főszerep, az ő szúróssága pont illik a bazsarózsa finomságához. Nagyon szépek benne a fás-földes jegyek, én kifejezetten érzek benne egy kis dohányt is. :)
Ez a csodás alap a pacsulival és a rózsával...nagyon finom, nagyon kellemes.
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 27.

Ez a csodás alap a pacsulival és a rózsával...nagyon finom, nagyon kellemes.
Csak ajánlani tudom!

Krisztimaci

Korcsoport: >54
2019. december 21.

Hasonlóan az előttem szolóhoz, nem izgattak a Zara illatok. De most egy kis plusz időm volt így boklásztam egy kicsit az illataik között. Kb 10 órakor délelőtt. Fújtam egy picit ebből, majd mentem a dolgomra. Barátnőm azt mondta, ez isteni. Én bizonytalan voltam. Majd este fürdés után a csuklómon megéreztem egy illatot, ami közel sem az volt amit délelőtt mutatott. Ez az ezer éves Moschus Mistyc love mély pézsmás illatát idézte. És megigézett. A kabátom is napok óta illatozik attól az egy fujastol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. december 21.

Dottir

2019. december 7.

Ez egy fantasztikus sorozat, hatalmas ötlet a Zara-tól, hogy összeállt Jo Malone-nal. Pontosabban - gondolom - Jo állt össze Zara-ékkal. Az összes darab tetszik, mind egyedi, perfekt és sajátosan Jo-s. Minőségükben is, az áruk pedig nevetséges. Nekem ez a kedvencem. Véletlenül bukkantam rá, a fiamnak kerestem kabátot, és feltűnt a minimadizájn, aztán a feliratok, Jo loves, miccsoda?? Levágtam, hogy itt most helyzet van. Eddig nemigen törődtem a parfümökkel a Zara-ban, amit láttam ott, soha nem indított arra, hogy szagoljam is, ami - most már tudom - elég korlátolt hozzáállás volt részemről. Ebből viszont azóta több üveggel is beraktároztam, és tervezem még a Waterlily Teadress, valamint a Fleur d'Oranger beszerzését is, őket tuti biztosan. Mióta ez a pacsulis megvan, csak őt fújom. Mitöbb, nem is érdekel más, parfümvakságot és -monogámiát okozott. Eddig egyszer történt meg, hogy egy illatot évekig kizárólagosan használtam, és most ebben is benne van ez a faktor. Ergo a szignatúra.
Látszólag könnyed és friss, de valójában nagyon nőies és különleges eleganciájú illat, a női charme inkarnációja. A bazsarózsa friss csillogásán a pacsuli csodásan áthat földpáraillatával, a guaiac gyantája pedig kicsit olyan muskotályos, egzotikusan édes benne. Imádom, ahogy körülleng egész nap, amikor már azt hiszem, elhalványult, ismét megcsap a finom köd. Nagyon sokan megkérdezték, mi ez az isteni illat, ami jelenthetne rosszat is: sokaknak tetsző, tehát nem elég különleges. Na itt erről szó nincs, egyszerűen olyan, mint Jo Malone parfümjei: távol a közízléstől, mégis igézve, bájolva azt. Nagyon a magaménak érzem, és ha sokáig nem írok, az miatta lesz.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 7.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.