Zara

Ár:   1995 Ft, 5595 Ft és 7995 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 40 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodi.kriszti92, Módosítva: 2020. január 7.

Ár:   1995 Ft, 5595 Ft és 7995 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 40 ml és 90 ml
Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek: grapefruit, mandarin, vetiver

Zara Emotions No.1 Vetiver Pamplemousse mini+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)
Zara Emotions No.1 Vetiver Pamplemousse+sok más Zara illat:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

random

2021. február 22.

Ebből van egy 40 milisem, és be kell valljam, hogy ez telitalálat. Pedig amúgy nem szeretem a grapefruitot. A vetievert viszont ezek szerint nagyon... amolyan tiszta, friss illat, de nem mosóporosan, hanem zölden, mint mondjuk a citromfű. És nagyon unisex is, abban az értelemben hogy rajtam nőies, de egy pasin férfias illatú. Csak hát a tartóssága... nagyon gyorsan bőrközeli lesz, egy óra alatt. Bele kell nyomnom a csuklómba az orromat hogy érezzem utána. Mondjuk nyáron, akár a legnagyobb kánikulában is biztos jó lesz (nekem az Elizabeth Arden Green Tea Revitalize helyett), mert abszolút nem offenzív illat.
Amúgy szépen rétegezhető az Ebony Wooddal, azt már ott is leírtam :)

Up: hát őszinte leszek, ez lett nekem a mindennapi parfümöm. Annyira megrémültem hogy el fog fogyni, hogy megvettem a nagyot is (plusz egy mini parfümszórót, hogy a táskámban legyen). Egyszerűen Tökéletes nappalra - egyrészt úgy feldob, mint egy jó kávé, másrészt nem offenzív, így bármilyen helyzethez illik - igen, irodába is, sőt állásinterjúra is! Viszont úgy érzem, hogy ez bár amúgy négyévszakos illat, azért tavasz közepétől ősz közepéig sokkal-sokkal jobb, mint hidegebb időszakban. Megkapja az 5 csillagot :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Amúgy szépen rétegezhető az Ebony Wooddal, azt már ott is leírtam :)

bodi.kriszti92

2020. január 7.

Nos, a Bluebell-es illatot szerettem volna megszagolni (abból kiindulva h a jo malone wild bluebell-ért odavagyok meg vissza, csak hát a tartóssága az egy KAKI), na de pont ezt nem találtam akkor a zarában.... nyilván.... Szóval megszaglásztam, ami akkor épp elérhető volt és ez tűnt a legígéretesebbnek, persze ebben meg már nem volt annyi, hogy fújjak is belőle, szóval csak beszippantottam :D Végülis egy 10 ml-s jött velem, ami meg mint utóbb kiderült golyós és nem fújós :( Se baj, elkenegetem..
Az illat egy ilyen Földanya illat kb :D Néha úgy érzem magam benne, mintha egy füstölővel telt szobából jönnék ki épp :'D Elég különleges, bejövős! Azért rendes fújós üvegben is kipróbálom majd, biztos ami biztos. Ruhán tök jól tart egyébként.
Csak a golyós kiszerelés miatt 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Csak a golyós kiszerelés miatt 4.

Antioxidánsok: BHT