Zara

Ár:   1995 Ft, 5595 Ft és 7995 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 40 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Donna, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 29.

Ár:   1995 Ft, 5595 Ft és 7995 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 40 ml és 90 ml
Lelőhely:   Zara üzletek

A Jo Malone illatházzal közösen alkotott limitált széria darabja.

Megjelenés éve: 2019

Illatjegyek: bergamott, menta, pézsma

Qwerty

2020. március 2.

Megbántam, hogy nem hoztam magammal. Egy könnyű, mégis karakteres illat. Magamra fújva először friss, virágos illatot éreztem, aztán megrémített, hogy lett egy földes felhangja az egésznek. Pedig pont ezek a nem erős, nem édes, mégis nagyon furcsa illatok szoktak bejönni. Ha hagyok időt magamnak az ismerkedésre. A pulóveremet azóta is szimatolgatom, és határozottan jó. Mikor megnéztem az összetevőket, akkor lepődtem meg csak igazán. Hogy lehet ezekből az összetevőkből ilyen illatot kihozni? Bakker, ez nekem kell!

Update: kétszer is próbáltam teszterből bőrön, tetszett. Megvettem. A sajátomat viszont túl pézsmásnak érzem. A citrus és a menta jól ellensúlyozza, nem válik mézessé, de akkor is jobban kiérzem belőle, mint azt szeretném. A tartósságával viszont nem érzek gondot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 2.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.