Zara

Ár:   6595 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bigris, Módosítva: 2022. március 31.

Lelőhely:   Zara üzletek

Megjelenés éve: 2021

Fejegyek: málna, rózsabors

Szívjegyek: narancsvirág, fehér virágok

Alapjegyek: írisz, fekete vanília, benzoin

cherry19

2022. augusztus 16.

Instans szerelem. Amikor fenn jártam Pesten Zara üzlet közelében túl sok másik illatot összeválogattam már, úgyhogy nem hoztam el, pedig első szaglásra elragadott. Időközben találtam itthon egy bébi mintát a LVEB L'eclat EDT-ből, amibe szintén fülig beleszerettem, majd azt láttam online, hogy elvileg a M.O. arra is hasonlít valamennyire, így amikor megláttam egy bontott üveget belőle egy parfümös csoportban le is csaptam rá, rendkívül boldog vagyok.
Édes málna elegáns vaníliaágyon, így tudnám leginkább jellemezni, rendkívül "otthonos" illat. Szerencsére nem fojtogatóan édes, így egy melegebb (nem forró) napon is jól viselkedik.
Tartósságára egy rossz szavam nem lehet, szolid 6-7 órán keresztül megtalálom magamon, a projekciója viszont nem erős.
A L'eclat-hoz az emlékeim szerint köze sincs, de majd a héten jön belőle egy üveggel és alaposan összehasonlítom. Az Intensement verziót nem ismerem, boltban próbáltam, de nem nagyon volt kraft a teszterben, jó eséllyel megromlott.
Az kicsit böki a csőröm, hogy 80ml-s az egyetlen elérhető kiszerelés, csak olyan illatokból szeretek 50ml-nél nagyobbat venni, amit alaposan ki tudtam már próbálni és tudom, hogy sokáig ki akarok tartani mellette/mindennapos jellegű illat számomra..
Nagyon jól sikerült illat, én teljesen odáig vagyok érte, alig várom, hogy picit hűvösebb legyen, hogy teljesen ki tudjon bontakozni. 5 csillag, az abszolút befutó a Zara parfümök közül eddig nálam.

(Ráadásul pár óra múlva ráfújt egy fújás Lady Millionnel teljesen olyan illatot alkot, mint a sütéshez használt vaníliás cukor. Fenomenális.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 16.

eheiszki

2022. augusztus 5.

Nagyon meglepődtem hogy ez az LVEB Intensément dupe-ja mert az anno nem tetszett (azóta tetszik). Nagyon hasonlóak azt mondanám 98%os hasonlóság. Amit viszont kiemelnék hogy az LVEB leszáradása nekem kicsit lapos lett míg ez standardan tartja magát.
Az LVEB egyébként intenzívebb, tartósabb összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 5.

Az LVEB egyébként intenzívebb, tartósabb összességében.

Bigris

2022. március 25.

Lancome La Vie Est Belle Intensément dupe. Nagyon naqy a hasonlóság. A Zara kicsit kisebb szillázsú és kicsit kevésbé tartósabb, talán egy hangyányival kevésbé gyantás-szantálos a leszáradása, mint a Lancomé. Egy kicsit általánosabb vaníliás leszáradásba megy át, de ha nem fújtam volna egyik kezemre a MO-t, a másik kezemre a LVEBI-t, észre sem venném a különbséget. A LVEBI-t imádom, a vélemények alapján gondoltam kipróbálom a MO-t is, annyit olvastam a hasonlóságról. A MO csak nemrég érkezett, még további tesztelésre szorul, de azt hiszem ez nagyon jó és olcsó alternatívája lehet a La Vie Est Belle Intensément-nek, ha valaki nem tud vagy akar tízezreket adni egy parfümért.
Annyit még, hogy az üvege gyönyörű, letisztult, minőségi. Mellesleg annyira nehéz, hogy fegyverként is használható. Nagyon tetszik ez a letisztult dizájn.
Tőlem megérdemli a maximális csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 25.

Tőlem megérdemli a maximális csillagot.

Hidratálók: PEG-40, Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.