Zara

Ár:   4995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Linett21, Módosítva: 2021. április 20.

Lelőhely:   Zara üzletek

Linett21

2021. május 4.

Upd.:
Hasonló illatok (@bengoo98):
Ariana Grande Cloud; Burberry Her, Christian Siriano Ooh la rouge; Zara Montsouris; Zara Red temptations for him (www.fragrantica.com).

2021. március 28.
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540-klón. Teljesen véletlenül bukkantam rá. Szeretem a Zara férfiparfümöket általában, és a szokásos szaglászósdi közben csak úgy belekortyoltam ebbe is... elképesztő volt! Abszolút unisex. Azonnal megvettem (sőt, azóta már még 1 üveggel is) és boldogan fújkálom azóta is. A hasonlóság leginkább a fejillatban megdöbbentő; bár tény, hogy leszáradás során egyre jobban távolodik tőle. Szerintem ez szárazabb, papiruszosabb lecsengésű; míg a BR540 édesebb, gyantásabb érzést hagy maga után. Összbenyomásra hasonlóságuk: kb. 85-90 %. Mindenesetre ezt is nagyon szeretem, és Zarás parfümhöz képest korrekt a tartóssága is, rajtam kb. 3-4 óra. Plusz pont, hogy noha a bőröm sok Zarás parfümöt nem bír (kipattogzik); ezzel eddig semmilyen gondom nem volt, nem irritál, pedig a 2. üvegem felénél járok. A Zarát ismerve, talán még ha fél évig megtalálható a polcokon, szóval futás betárazni, ha a BR540-be nem akarsz/tudsz vagyonokat beruházni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 4.

Upd.:
Hasonló illatok (@bengoo98):

2021. március 28.

bengoo98

2021. április 16.

Linett21 ezt a parfümöt 2 hete vettem észre elősször egy ismerősömön.
Első szaglásra szerelem volt.
Mivel te látom hogy nagyon jártas vagy a témában így szeretném a segítségedet kérni.
Ma végig jártam budapest nagyobb bevásárlóközpontjait ezután a parfüm után keresve de sehol nem találtam.
Olvastam hogy a rouge 540 se pont ugyan ez az illat (zarának most van az extreme 9.0 ami állítólag ugyan ez csak más az arcualta, de sajnos közel sincs hozzá) és ebben kérném a segítséged hogy van e szerinted 95% pontossággal hasonló ehhez a parfümhöz vagy egy be nem teljesedett szerelemként adjam fel a vele való harcot?
Válaszod előre is köszönöm.

Ui.: ámulattal olvastam az összes hozzászólásod és az illatokhoz való tehetséged lenyűgözött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

Linett21 ezt a parfümöt 2 hete vettem észre elősször egy ismerősömön.
Első szaglásra szerelem volt.
Válaszod előre is köszönöm.

Antioxidánsok: BHT