Zara

Ár:   6995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: albertinablogg2, Módosítva: 2023. február 20.

Lelőhely:   Zara üzletek

Limitált kiadás

Fejjegy: borostyán

Szívjegyek: bazsarózsa, rózsaszirom, málna, licsi

Alapjegyek: praliné, pézsma

ddoorraa

2024. január 5.

nagyon szeretem az illatát de nem érzem, hogy tartós lenne. Lehet csak én nem érzem magamon, mert megszokom, nem tudom....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 5.

lillad2000

2023. december 23.

up: azóta megvettem a másik 30ml-es üveggel, és egy utazó 10ml-es kiszerelésem is van. jelenlegi kedvencem

egyszerűen imádom. tartósságát tekintve nem a legjobb, de erős illat. számomra egyáltalán nem virágos, sokkal inkább ilyen édes cukorkás. fun fact, hogy az enyémre Red Zara Temptation van írva, pedig eredeti, boltban vettem :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 23.

Madalenaa

2023. július 9.

Nagyon finom illat, imádnám ha tartós lenne, mert sajnos nem az. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 9.

Nagyon finom illat, imádnám ha tartós lenne, mert sajnos nem az. :(

nandy.25

2023. április 23.

Szeretném felpontozni.Valóban egy nagyon kellemes kis tavaszi, virágos illat,de a tartóssága továbbra is gyenge.

Hirtelen,átgondolatlan webshopos vásárlás volt.Az alap Red Temptation életem egyik legjobb illata,mondom nagyon nem lőhetek mellé.Jelentem sikerült😁Szerintem (ez ugye szubjektív),köszönőviszonyban sincs az anyaillattal, virágos,gyümölcsös vonal,semmi esetre sem orientális,fűszeres (kár).Sokan CH :Very Good Girl szóbajöhető dupe-jának (a piros cipős üveges 👠) jellemzik,egyénként igen,vmi olyasmi ez az illat de nekem 99% ESCADA-érzés.🌸Megtartom,elfújom,de nem szerelem💔
Update: tartóssága nagyon gyenge😪

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 23.

Update: tartóssága nagyon gyenge😪

zoraima

2023. április 8.

Jöttem korrigálni a véleményem... Szóval, a tegnapi nem túl jó hangulatú megismerkedésünk után, amit az első felfújás indított, mára a második próba már kicsit közelebb hozott minket egymáshoz. A jód/fertőtlenítő mára elillant, csak a virágos illat maradt, ami viszont nagyon kellemes. Tartóssága továbbra is gyatra, napközbeni frissítés nem árt, ahhoz meg viszont ez az üveg nehéz, jó lenne majd belőle is egy 30ml-s kiszerelés, vagy ha lehetőség van fújósban vigyük inkább magunkkal... Mostmár értem miért tetszett mindenki másnak rajtam kívül 😊Felviszem 4 csillagra

Valóban a legjobb az RT sorozat tagjai közül... Azonban első kifújáskor én nem tudtam leplezni a csalódottságom. Nem dupe-ként, hanem önálló illatként tekintek rá, mert az ihlető illatot sajnos nem ismerem. Rajtam a kezdet egy hasonló fertőtlenítő (bocsánat) szag, mint a sima Red Temptation ☹️ Utána ez csillapodik (sőt el is tűnik) és megjelenik a gyümölcsös virágos jegy, de nagyon gyatrán. Jajj, elég izzadságszagúra sikeredett, my apologize... ☹️ Picit dominánsabb málnára számítottam... ez persze nem az illat hibája, hogy az elképzelés más volt róla, de felbuzdulva a hengeres Zara illatokkal való sikeres ismerkedésünkön, bizalmat szavaztam neki is. Ami számomra meglepő, hogy a közvetlen közelemben sikert aratott. Ki érti ezt. Nem vagyok egy 'illat-sznob', megtalálható a repertoáromban a 3000ft-os parfümtől az istentelenül drágáig mindenféle, de most valahogy tőle többet vártam...
A lényeg viszont - aki egy könnyű gyümölcsös - virágos illatra vágyik, ami egyáltalán nem zavaró mások számára sem, nyugodtan tegyen vele egy próbát és ne tántorítsa el az én véleményem. Hétköznapra, munkahelyre, jövök-megyek illatnak tökéletes. Szillázsa nem nagy, tartóssága közepes, az ára - hmm, talán még belefér ebben a kategóriában, de ennél többet biztos nem ér...tudsz Te jobbat is, Zara!
Gyenge 3.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 8.

Gyenge 3.

cherry19

2023. március 30.

Nagyszerű illat! Édes, de nem fojtogató, könnyed, de azért közepesen tartós és rendkívül nőies. Az eredeti Red Temptationt utáltam, a Winterhez nem volt szerencsém, a Summer pedig abszolút befutó nálam. Nincs benne túl sok az eredetiből, talán a leszáradásban előbújik némi szárazabb jellege az illatnak, ami az eredetire emlékeztet, viszont annál fényévekkel elviselhetőbb formában. Nincs izzó vaskapu-szaga :D A málna-bazsarózsa-licsi triót érzem a legerősebben, tartóssága stabil 5-6 óra rajtam, eleinte közepes hatósugárral, 1-1.5 óra után inkább bőrközelben.
A CH Very Good Girl Glamhez tudom kicsit hasonlítani annak is hasonló, édes-virágos-gyümölcsös az első szakasza, majd púderesre szárad ez pedig inkább borostyánosra, de nem vagyok még túlzottan jártas a parfümök világában, úgyhogy ezt ne vegyétek készpénznek. Szerintem hasonlóak, de inkább féltestvérek, mint ikertesók. Állítólag a Fleur Narcotiquera, Greenwich Villagere hasonlít leginkább, ezeket még nem ismerem.
Az ára viszont felment ezeknek a hengeres illatoknak, 8595Ft volt a 80ml....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 30.

Az ára viszont felment ezeknek a hengeres illatoknak, 8595Ft volt a 80ml....

Mea21

2023. március 14.

Ez az illat valami mesés. Imádom.Most szereztem be és tusolás után muszáj volt befújnom vele magam.A tarósságáról még nem tudok nyilatkozni ha reggel még érezném meglenne.Akkor tökéletes lenne. Igazi virágos kis csodát érzek most magamon. Eddig 5☆.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 14.

Missglamorazzi

2023. március 9.

Olyan sok emberen éreztem már, hogy még a végén én is bedőlök ebbe a Baccarat és társai hullámba. A dupe-ok közül nekem ez a Zara változat a legjobb, legelviselhetőbb, de csak hideg időben tudom elképzelni, annyira erős. A sima Red Temptation rajtam olyan jódos szagú, hogy azt egyszerűen nem tudom elviselni, ez viszont ruhán és bőrön is jól teljesít. A Zara parfümökön eléggé sokat javítottak, a régebbiek alig érezhető kis szellőcskék voltak ezekhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 9.

Mancsoska

2023. március 6.

Az elején picit fanyar, gyümölcsös, szerintem finom illat, a sima Red Temptationre egyáltalán nem emlékeztet. Aztán eltűnik. Kb. 15 perc után nem éreztem se bőrön, se ruhán és mást megkérdezve sem érezték már rajtam az illatot. Az eddigi Zara parfümjeim egyébként kifejezetten jól tartottak. Sajnálom, hogy ez nem, mert egyébként tavaszra tökéletes hétköznapi lenne, de így nem vettem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 6.

MsAttitude

2023. február 27.

Szerintem ez egy jó illat, valóban könnyebb, mint a sima RT, de szerintem sincsen sok köze hozzá. A licsi határozottan kivehető belőle, egy ideig egy enyhe mohás illat is kísérte, ami nekem nagyon tetszett, de sajnos ez nem tart a végéig. Kb. egy óra elteltével én is csak sima átlagos gyümölcsös-virágos illatot kaptam. Lehet,hogy felismerném, ha érezném valakin, de közel sem annyira különleges, mint a nyalókás-fémes-narancsos társa. Nekem az a tuti!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.