Zara

Ár:   1995 Ft és 6995 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Doll66, az összetevőket feltöltötte: zsofi207, Módosítva: 2023. február 1.

Ár:   1995 Ft és 6995 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 80 ml
Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek: rózsa, ámbra, vanília

Zara Rose Gourmand 30 ml
Ár: 3000 Ft , Eladó: NagyVani
Állapot: Kétszer használt, egy hónapja vásárolt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Ár: 6500 , Eladó: nagygabi
Állapot: 100/90 ml, Helyszín: Budapest, XII., fizetés: Személyes átvétel Bp-en, vagy +posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Cress

2024. április 6.

Nekem ez totál Armani Sí. Bevallom, így kicsit már bánom is, hogy megvettem. Persze ugyanakkor szép, édes rózsa, de nem különösebben különleges.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 6.

Macska27

2023. október 29.

Mielőtt le írom a véleményem, tudnotok kell, hogy az én bőrkémiámmal a parfümök egy része furcsán működik együtt.
Egy 5 ml-s kis mintán van belőle, amit itt vásároltam a Km-en.
Az én bőrömön a rózsa jegy a domináns ebben a parfümben. Olyan friss, mint ami kint van a kertben. Édes, vaníliás rózsa, semmi több, legalábbis rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 29.

Egy 5 ml-s kis mintán van belőle, amit itt vásároltam a Km-en.

Berna88

2023. július 29.

Sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e, mert rengetegen hordják. De annyira vágytam rá, hogy végül egy 30 ml-es kiszereléssel gazdagodott a gyűjteményem. Szerintem nagyon szép kreáció, szexi és elegáns is egyszerre. Sokan megkérdezik, hogy mi ez a finom illat amikor viselem. Én inkább hűvösebb időben hordom, mert melegben szerintem fullasztó, esetleg egy hűvösebb nyári estén tudom még elképzelni. Rajtam nagyon tartós, bőrön 10-12 óra minimum, de volt, hogy még zuhanyzás után is éreztem magamon. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen. Jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 29.

Sabeth21

2023. április 17.

Ijesztően nyit, mint a Luxure Coffee Time: konyak és potpourri.

Szerencsére hamar szelídül. Ámbrás, édeskés hervadtrózsa-illat lesz rajtam belőle. Érzek benne valami tolakodó keleties jegyet. Olvastam valahol, hogy oudos illatot érzett benne valaki, ez lehet az.

Először azt hittem, fekete csipkéhez jó lesz koncertre, gótikus, borongós illatnak éreztem.

Most már ott tartok, hogy ez nem borongós, hanem nagymamás. Csöppet sem csinos, nem dögös, idősebb hölgyek meg találnak jobbat is, ha fűszeres-ámbrás parfümöt keresnek.

Próba nélkül nagyon rossz ötlet megvenni, ajándékba sem adnám, rosszul is elsülhet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 17.

Ijesztően nyit, mint a Luxure Coffee Time: konyak és potpourri.

Sz.Anita79

2023. április 1.

Nem ismerem a Montale és Delina parfümöket, így nem tudom, hogy azokra mennyire hasonlít. Rajtam kimondottan Armani Sí-re hasonlít, de mézesebb kiadásban. Rózsa sehol. Masszívan órákon át tartja magát, nagyon tartós és elég csíkhúzós is. Aztán egyszercsak hirtelen nagyon finom, pézsmás tisztaság illattá szelidül. Jó nagy eltérés van a két illat között, így kb. 2in1 parfümnek is felér.😅 Nekem a leszáradása finomabb, az jobban tetszik.
Egynek jó volt kipróbálni, azért örülök, hogy csak 10 ml-est vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 1.

Egynek jó volt kipróbálni, azért örülök, hogy csak 10 ml-est vettem.

Katabogár

2023. február 5.

Intense Café és Delina keveréke nekem, szeretem, bár sajnos nem érzem tartósnak.
Ez az első parfümöm, - pedig hát van egy-pár...,- amit többen is megdícsértek rajtam.
Szerintem különleges illat, lehetne tartósabb, így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 5.

Szerintem különleges illat, lehetne tartósabb, így csak 4 csillag.

Key4U

2023. február 5.

A Montale - Intense café dupe-jaként vettem meg. Első szimatra és bőrön is próbálva a Zara könnyedebb, nálam sajnos az ámbra gyengén muzsikál, pedig arra az illatjegyre kattantam rá. A rózsa és a vanília jól kivehető, a kávé csak bekukkant és megy is tovább.
Szuperszexi illat lesz rajtam (mintha pézsmát is éreznék), de sajnos kicsi hatótávval és rövid tartóssággal, nekem meg a vesszőparipám, hogy egy parfüm legyen 12 órás rajtam ( :-D ). Ennek ellenére megérdemli az 5 csillagot, mert jó minőségű, kellemes, vonzó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 5.

MsAttitude

2023. február 2.

Húúú, ez nagyon tömény! Nagyon! Most kísérletezgetek az illatokkal és a rózsára sokan mondják, hogy nagyon karakteres és megosztó, ezért gondoltam miért is ne érne meg egy próbát? Elsőre nekem is valamiért egy idős asszony jutott eszembe, de szerintem ez már csak azért van, mert mindenhonnan az ömlik, hogy a rózsa öreges. Úgyhogy nem ítélkeztem elsőre. Nos, az én bőrömön irtó rózsás, ami idővel csillapodik és kellemesen elkeveredik a vaníliával, de még így is elég nehéz. Az első benyomás tényleg nagyon szappanos, olyan rózsás minőségi kéziszappan, de megéri kivárni a végét. Ahogy vártam, szaglásztam úgy 5 percenként a kezem és kb. a 10. percre állt össze. Fogalmam sincs ezt a töménységet mi okozza, de valaki írta, hogy kissé oud-os, ezzel egyetértek és szerintem ez lesz az, amiről beszélek. Miután csillapodik a rózsa és összeérnek az illatok, utána füstölősen "sűrű" lesz az illat. Ezután amikor megszagolom, előjön az a furcsa érzés a számban, mint a méz illatától és ízétől :D Mindent fog, amihez hozzáérek és jól körbeleng. Nekem még barátkoznom kell vele, de biztosan fogom használni, mert különleges és amúgy tényleg kellemes. A páromnak nagyon tetszik, szerinte ez egy igazi nőies illat, vonzó és komoly. Egy próbát mindenképpen megér lealább bent a boltban. A Red Temptation női verziójával egy napon próbáltam ki és azt kell, hogy mondjam, a kettő illat keveredése a levegőben egyáltalán nem is rossz!
Update: Elragadta a szívemet ez is, pár nap használat alatt megadtam magam neki. Imádom, ahogy a rózsa átmegy abba a mézédes, füstölős nehéz illatba, tényleg gourmand, szinte harapni lehet a levegőben. Tökéletes lesz arra, hogy pihenőt tartsak a kiemelkedőbb és uniszexebb illataim használata közben és beiktassak valami igazán nőieset, de azért mégsem túl könnyűt :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 2.

zsofi207

2023. január 27.

Rajtam iszonyúan fás, nehéz oud-os lesz. Semmi édeset nem érzek ki, de még talán a rózsát sem. Ez így tőlem nagyon messze áll. Barátnőmnek ajándékoztam, akin viszont nagyon kellemes, édes, virágos illat lett. Tényleg nagyon érdekes kinek mit hoz ki a kémia. Nem pontozom le, mert akin működik, nagyon jó illatú. Rettentően tartós, lemoshatatlan rajtam, egy fújás is csíkhúzós volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. január 27.

Hannah11

2023. január 14.

Nem vártam tőle sokat, szimplán csak megtetszett az illata, és gondoltam miért ne, hétköznapokra tökéletes lesz. Meglepődve tapasztaltam, hogy milyen tartós..Sok Zara parfümöm van, de ez lerobbanthatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 14.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.