Zara

Ár:   2595 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pünyike, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 19.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek: licsi, rózsa, vanília

Fújós Zara Sense of Glam EDT
Ár: Ár a leírásban , Eladó: Bigris
Állapot: Sajátomból frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után igény szerinti módon postázom

Pamador

2020. július 8.

Volt a Nagymamámnak egy piros rúzsa. Isteni illata volt. A rúzs még ma is megvan, az illata már elment a Nagymamámmal együtt. De most újra elővarázsolódott. Betévedtem a Zarába, és elkezdtem szagolgatni. Nem tudom minek köszönhető, eddig nem figyeltem fel erre az illatra, vagy nem fogott meg, de most megtörtént a csoda. Jött is velem haza. Ha tartós, ha nem, nekem már az is öröm, hogy egy emlék újra megelevenedett ebben az illatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

Anne74

2020. június 28.

Nagy reményeket fűztem hozzá...nem is értem,hogy miért...
Aztán csalódás... Egyáltalán nem tartós. Egy illatot nem azért vásárolunk,hogy az üveget "szagolgassuk" ha érezni akarjuk...
Így sajnos használhatatlan... 🙁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 28.

Nagy reményeket fűztem hozzá...nem is értem,hogy miért...
Így sajnos használhatatlan... 🙁

Pünyike

2019. november 21.

Végre megérkezett. Egész nap nem fújtam magamra semmit, nehogy beakavarjon. Picike, egészen csinos, piros üvegcsében érkezett. Na, de a lényeg! Bal kezemen a Sense, jobb kezemen a L.R. Erőteljes gyümölcsös, alkoholos indítás (pár pillanat) után az egész átalakul az áhított, gyönyörűséges illattá, amire annyira vágytam már. Szagolgatom, szimatolom, az orrom eggyé válik a csuklómmal, de sok különbséget nem találok már. A licsit éreztem az elején, de max fél óráig, utána 99°%-ban L.R. A különbség az én bőrömön csak a vanília erősségében mutatkozik meg. A L.R. enyhén, de tényleg csak nagyon enyhén vaníliásabb. Hatósugara nem egy Angel, de kit érdekel, én akarom érezni. Ez az illat most nem a tőlem 10 méterre lévő embereknek szól, csak nekem és a közvetlen környezetemnek (nem egy mimóza illat, lehet érezni, de nem húzok csíkot)! Ja, és a tartósságával sincs gondom, szinte megegyezik a L.R.-val.Tökéletesen megalkotott illat.Nem könnyű engem boldoggá tenni, de ez most siekrült. Köszi Zara!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 21.

Antioxidánsok: BHT