Zara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Myrtle, Módosítva: 2016. július 8.

Lelőhely:   Zara üzletek

Fejjegy: tangerine

Szívjegyek: passion fruit (maracuja), jázmin

Alapjegyek: vanília, praliné, pézsma

Terka25

2016. szeptember 22.

Lehet nem ma kellene véleményt alkotnom erről az illatról, megvagyok fázva, nyűgös vagyok. Többször használtam már, de nem tudtam róla mit írni. Az alapjegyek közül semmit nem érzek, olyan illata van, mint egy gyümis-virágos tusfürdőnek. Tartóssága meglepően jó, a reggeli fújást egész nap intenzíven éreztem , amit nem tudok eldönteni még, hogy jó-e?! Az illata jó, a tartóssága nagyon jó, valahogy mégsem bírtam ma elviselni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Coumarin, Citronellol, Citral, Linalool, Anise Alcohol, Geraniol, Cinnamal, Eugenol, Benzyl Benzoate

Részletesebb információ a smartskincare-en.