Zara

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. július 13.

Lelőhely:   Zara üzletek

Megjelenés éve: 2016

Illatjegyek: kókusz, dohány, szantálfa, méz, cédrus

Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive EDT 10ml
Ár: 900 Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után foxpost
Ár: 5 ml / 10 ml 800 Ft / 1.500 Ft + pk , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: banki utalás után postán maradóra

DorinaBalog

2021. február 10.

Számomra nem hasonlít PDM Herod-ra, ahogy azt sokan említik. Talán a régi verzió igen.

Fantasztikus téli illat.Tökéletesen unisex, de ha választanom kéne, inkább magamon szeretem érezni, mint a páromon, számomra van egy erős feminin vonal a leszáradásában.

Nekem az újabb verzió van, ami illatjegyeit tekintve egyszerűbb a 2016-os kiadásnál: rum, fehér bazsarózsa, bourbon vanília.

Tartóssága Zarához képest kiemelkedő, sillage közepes.

Taxiban hátul ülve is megjegyezte a sofőr (aki maszkot hordott rendeltetésszerűen), hogy fantasztikus illatom van.

Karácsonykor is hű társam volt, alvós-bújós illatnak is használom. :)

Szóval egyértelműen warm and addictive :)

Az ára vicc a minőséghez képest. Be is táraztam, ki tudja, meddig elérhető. Bár az utóbbi időben mindig van készlet a webshop-on. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Tartóssága Zarához képest kiemelkedő, sillage közepes.

Karácsonykor is hű társam volt, alvós-bújós illatnak is használom. :)

Szóval egyértelműen warm and addictive :)

bellehercegno

2020. február 27.

Abban a reményben vásároltam meg,hogy a T.F. Tobacco Vanille vagy esetleg a Phaedon Tabac Rouge pénztárcakímélő változatát kapom majd. :) Az árában nem csalódtam,viszont a fent említett parfümök közül kicsit sem hasonlít egyikre sem,ellenben a Montale Intense Café-val vannak közös vonásaik,nem is kevés! :D Kifújáskor nekem nagyon "zajos" az illat,de kis idő elteltével tényleg az I.C.-re hajaz,nem kicsit,ellenben nagyon! :) A tartósságára sem volt kifogásom,bőrön és ruhán egyaránt lerobbanthatatlan volt. Az üveg és a doboz szintén tetszetős,ezért az árért egy brutális mennyiségű,kellemes kávés,rózsás parfüm lesz a miénk. :) Viszont ha megfeszülök,sem tudom férfin elképzelni,a páromon biztosan nem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 27.

ancsyka88

2020. január 27.

Egészen jó illata van, nekem csak méz és dohány pici vaníliával. Azért adok 3 csillagot, mert egy óra után se híre se hamva, de még halványan se. Viszont azt nem értem mért írjátok, hogy nem kapható. Pesten az összes Zara tele van vele. Tartóssága miatt nem vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Verona5

2019. november 12.

Édesebb, mézesebb, kicsit gyümölcsösebb mint az imádott Phaedon Tabac Rouge-om, amivel néha rétegezve is kipróbáltam és jól működnek együtt. Melegséget áraszt, kuckózós, simán fújható női bőrre is, nagy a kompatibilitás.
Sajnos bőrön nem a legtartósabb, de ruhán simán fent marad, másnap is érezhető.
Ő sincs már a piacon, minő szomorúság....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 12.

Sajnos bőrön nem a legtartósabb, de ruhán simán fent marad, másnap is érezhető.
Ő sincs már a piacon, minő szomorúság....

allebag2

2019. október 10.

Hát ezzz... Puha, meleg mézes dohány. A karácsonyi készülődés utáni megnyugvás illata. Kint hideg van, a meleg lakásban egy szelet szentestéről megmaradt püspökkenyérrel és egy bögre forró szilvás teával pokrócba burkolózós esti filmnézés. Tartóssága bőrön gyenge közepes, viszont ruhán, hajon tovább tart. Ennyi pénzért 100 ml ajándék. Mennyei őszi-téli illat... Női bőrön is csodálatosan muzsikál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

Ferita

2019. szeptember 29.

Olvastam,hogy sokan Paco Rabanne Olympea Legend-hez hasonlítják ezt az illatot.Nem igazán hittem el,mert a Legend nagy kedvencem és semmi férfiasság nincs benne.Gondoltam veszek egy fújóst és tesztelem. Csuklómra fújtam és meglepődtem...Valóban nagyon hasonló,ez még a Legendnél is alkoholosabb kifújáskor,de aztán tényleg nagyon hasonló lesz.Sajnos a tartóssága olyan Zarás,max. 1 órás,ennek ellenére ha még kapható lenne az illat megvenném,persze magamnak :) A férjem tuti,hogy nem fújná magára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

pomme

2019. szeptember 19.

Rajtam nem szilvapálinkás az elején, hanem inkább szilvakompótos-fűszeres, de ha valakinek van ilyen szilvapálinkája, mindenképp szóljon :D

Alapvetően nem szeretem a szilvát, elvileg nincs is benne, de nem bántó. Kicsit később előjön a méz meg a kókusz pici dohánnyal, amiből - ha én készítettem volna a parfümöt, - sokkal többet tettem volna, a szantál is szuperfinom benne, meg egész sok bourbon vaníliát is érzek (ez sincs benne elvileg).
Anyukám vette át a csomagot, amiben ez lapult, persze nem bírták ki, és kibontották a kolléganőkkel, akik azonnal rárepültek, hogy nekik ez KELL. Na itt már tudtam, hogy én ezt biztos nem adom, pedig akkor még nem is ismertem :D Anyáék meg teljesen ki voltak akadva, amikor elmondtam, hogy férfiparfüm :)

Ahogy Galagonyanya is írta, ez tényleg egy tuti jókedv-generátor őszre/télre, vastag pulcsik és még vastagabb paplanok alá, esti könyv mellé vagy elalvós parfümnek (igen, tudom, de vagyunk páran ilyen elvetemültek...hívjuk aromaterápiának, az jobban hangzik :D)

Sajnos a tartósságával vannak problémák, de mivel még az Uramnak nem mutattam meg, így nem merem befújni magam éjszakára vele, hogy megnézzem, tényleg tartósabb-e ruhán. Remélem igen :) Volt egyébként valami fűszeres szilvás tea régebben, arra emlékeztet, és gondolom ezért jön vele a kuckózós feeling. Meg fogom venni a másik verziót is belőle, az állítólag ugyanez, csak pepitában (rummal) :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

TheTroublemaker

2019. augusztus 23.

Tényleg addiktív! Felfújáskor van egy kis szilvapálinkás bukéja, de ez szerencsére hamar elillan, és nagyon kellemes vaníliás, fahéjas szilvába vált át. Szerintem abszolút női illat, ismerőseimet kissé lesokkoltam vele, mikor elmondtam, hogy a férfi részlegről vettem. :D Nekem nyáresti és őszi parfüm. Rajtam elég tartós, fél napot simán kibír. Sajnálom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

krémparádé

2019. június 13.

Mmm mézeskalács illat, meleg, édes, fűszeres. A méz a legfinomabb benne, mostanában nagyonis vonzódom a mézes illatokhoz, és ez betalált. A dohányt enyhén érzem benne, ettől kissé misztikus, nem túl cukros, még így melegben is kellemes pár fújás, milyen lehet akkor a ropogós hidegben? Bőrön nem tartja magát annyira, de ruhán simán fél napot. Azt kell hogy mondjam, meglep, hogy a Zarának ilyen is van, eddig egyetlen illatuk sem tudott meggyőzni, nem is vettem tőlük soha egyet sem, ez még ráadásul férfiaknak lett kutyulva eredetileg. Nem szeretem az édességet férfi bőrön, de ez szerintem simán megállja a helyét a nőkön is, már rég nem tetszett valami ennyire, úgyhogy most elégedett és boldog vagyok vele. Amúgy emlékeztet valamire a mézessége, ha rájövök, mire, megírom még ide.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Csutak

2018. október 10.

Öcsikém vette magának, mint férfi parfümöt és fújt belőle rám is. (Tartósságát az is jelzi, hogy amíg mosásba nem raktam a pólómat, érzett rajta. Durva!!) Nagyon finom illata van, de egy fújásnál többet nem szabad, mert akkor nagyon tömény, tolakodó lesz az illata. Nekem sajnos hányingerem van tőle, ezért két csillag. :( De ő szereti és már le lett adva a rendelés, hogy mivel úgyis megyek Debrecenbe glamournapozni, hozzak egy üveggel bátyámnak is. A debreceni Fórum Zara üzletében még lehet kapni, tesómé is onnan van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.