Zara

Ár:   4995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2021. november 28.

Lelőhely:   Zara üzletek

Megjelenés éve: 2016

Illatjegyek: kókusz, dohány, szantálfa, méz, cédrus

Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive EDT -fújós
Ár: 800 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: saját parfümből frissen átfújva, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra, foxpost
Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive EDT+sok más Zara finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

wallflower87

2022. március 9.

Isteni, különleges, fűszeres, meleg illat, olyan amit legszívesebben megkóstolna az ember :D Sajnos a tartóssága botrányosan rossz, talán ha 1-2 óráig érezni, kb testpermet kategória. Nagy kár érte, hiszen magát az illatot nagyon jól összerakták- egyedi, különleges, mégis olyan kis kellemes, jó érzéseket keltő. Leginkább otthoni bekuckózós, összebújva filmnézős, olvasgatós, teázós alkalmakra felel meg, vagy én még edzőterem előtt szoktam használni, mert hiába egy alapvetően édeskés, meleg illat, mégsem émelyítő, nem fullasztja meg a körülöttem lévőket, ami ott fontos szempont, szóval azt se bánom ilyenkor hogy gyenge és hamar elillan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 9.

Dormir

2022. február 5.

Imádom ezt a finom illatot! Magamon és a férjemen is
Mézes, dohányos, melengető, mint egy kandalló egy norvég fa házikóban a zord havas hegyekben. Számomra egy biztonságot sugárzó, nagyvonalú illat.
Rendkívül tartós, szolidan körbevesz. Én télen és ősszel vagyok oda érte.
Azt hittem, eltűnt a kínálatból,de tegnap újra tudtam venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 5.

Imádom ezt a finom illatot! Magamon és a férjemen is
Rendkívül tartós, szolidan körbevesz. Én télen és ősszel vagyok oda érte.
Azt hittem, eltűnt a kínálatból,de tegnap újra tudtam venni.

Saranhuone

2022. január 14.

Meleg otthon illat, ezt kifejezetten otthonra fújom. Biztonságérzetet ad. Sajnos nem tartós de rengeteg van benne, lehet locsolni ezerrel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

Deeinna

2022. január 14.

Cukros szilvapálinka, némi kókuszos, enyhén füstös aláfestéssel.Sajnos a bőrömön nem tartós, max. 3 órát bír, de ruhára fújva nem annyira illékony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 14.

zsocinger

2021. december 12.

Az egri dohánygyár közvetlenül az általános iskola mellett volt, ahova alsóban jártam. Akkor ismertem meg a fermentált dohány illatát. Később apukám pipázni kezdett és cherry-s dohányt szívott. Lehet, hogy ezért szeretem a nyers dohány illatát. Nekem az újabb verzió van, isteni rumos, dohányos, meleg, vidám illat. Leginkább a napos, meleg őszi napokon szeretem viselni. Szerintem a legjobb Zara parfüm, a másik kedvenc, az Ebony wood mellett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 12.

eheiszki

2021. december 9.

Volt anno az Oriflame-nek egy makadámdió és lonc illatú testápolója még olyan 12-14 éve.. a loncnak van több parfümben mézédes illata.. Ennek a zara illatnak a pont olyan illata van mint az ori testápolójának.
Ha nagyon szeretném, érzek bele kis dohányt meg a lonc miatt ilyen méhviaszos jegyet..és nagyjából ennyi. Félreértés ne essék, szép és tetszik..de ez egyrészt nem férfi illat, ez sztem kifejezetten nőies ettől persze még állhat jól férfinek is. Számomra nem lesz addiktív mert valóban olyan inkább mint egy testpermet. Az illatomkompozícióra/dohányos vonalra/üvegre adok 4 csillagot. Egyelőre marad nálam de lehet nem sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 9.

kisszandi

2021. november 28.

Nagyon finom illata van. Kókuszos mézes brandys.
Ami fontos egyáltalán nem férfi parfüm, hiába a Zara férfi részlegén vásárolható.
Általában rajtam nagyon tartósak a parfümök, hát ez sajnos annyira nem.
Az illata kárpótol :)
Sajnos már nem igazán kapni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

Nagyon finom illata van. Kókuszos mézes brandys.
Általában rajtam nagyon tartósak a parfümök, hát ez sajnos annyira nem.
Az illata kárpótol :)
Sajnos már nem igazán kapni...

HelloSziaIvett

2021. november 17.

Szerintem ez egy nagyon kellemes kókuszos testápoló illat. Rajtam legalábbis semmi más. Enyhén édes de nem vaníliás, kókuszos öblítő. Tartóssága és szilázsa esetemben közepes. Sajnos nem érzek benne se dohányt, se füstöt, se mélységet. Kellemes itthoni illatKA.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

Nikcsy91

2021. szeptember 18.

Egyáltalán nem férfias. Rajtam lineárisan csoki-szilva-kakaò illatú. Nem rossz, de azért hátast sem dobtam tőle. Édes és fűszeres, nem tartòs annyira. Téli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Kodi

2021. szeptember 9.

Van egy leopárdmintás selyemblúzom, hozzá ő dukál. A kis Dög. Ritkán veszek meg azonnal parfümöt magamnak, pláne nem férfiparfümöt. De amint a neve is sejteti, addiktív illatról van szó. Fejillatában rendkívül izgalmas fűszeres-vanília bontakozik ki, később pedig egy érdekes illatjegy, amit nehéz eldönteni micsoda, de talán így írnám le: melegben felhevült férfibőr, némi állott, enyhén nedves pipadohánnyal keverve. Kicsit bizarrul hangzik elsőre, de nagyon érdekes. Leszáradása nem különleges, tartóssága is átlagos. Magamon nagyon tetszik, abszolút nem férfias, nagyon kellemes. Összességében jó kis fűszeres vanília. Jóféle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.