Zara

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bambusz92, Módosítva: 2019. szeptember 6.

Lelőhely:   Zara üzletek

Fejjegy: cseresznyevirág

Szívjegy: magnólia

Alapjegy: tonkabab

Zara Violet Blossom EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, üvegesen még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Zara Violet Blossom EDP+sok más Zara illat:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100

eheiszki

2021. szeptember 3.

Láttam fragin is sokan említik, hogy Girl of now dupe, én nem ilyenre emlékszem de régen volt már GoN parfümöm. Nekem ez az illat nem annyira tetszik, nagyon magnóliás bár nem fejfádító. Az édessége kellemes, van egy nuttys beütése. 😃 Rajtam relatíve tartós, 3-4 óra. A végén rajtam tipic fehér virágos, krémes illat marad.
Update: De ez nagyon hasonlít a Girl of now-ra, talán kicsit lágyabb, kevésbé mandulás inkább virágos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Rekassav

2021. július 26.

Nagyon szeretem az illatát, viszont szerintem nem valami tartós. Valamiért, ruhán hajon jobban megmarad az illata, mint bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

Angelless

2021. június 16.

Meglepően tartós.
Nem letsz a kedvencem, csak táskába dobós, munkában magamra kenős parfümnek vettem a mini változatát. De abszolút pozitív csalódás.
Be kell látnom, hogy a tonkababos illatok tartósak rajtam még a nyári izzadós időben is. És ami fontos, a cseresznyés illatot szinte végig érzem, nem csak úgy elillan.
A végére egy sötétvörös-krémes-virágos illat marad leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Meglepően tartós.
A végére egy sötétvörös-krémes-virágos illat marad leginkább.

NyBetti

2021. február 27.

Hát lányok, én nem tudom nekem milyen bőröm van, de ez az parfüm rajtam valami eszméletlen tartós. 13 órája fújtam magamra, és még mindig érzem...
Az már korábban is feltűnt, hogy a mások által elillanósnak mondott illatok is jól bírják rajtam (Light blue pl.) de most meglep hogy egy 4995 HUF/200 ml árkategóriájú is.
Az illata csodás, tényleg Girl of now hasonmás. Erősen érezni a magnóliát meg valami meghatározhatatlan édes tónust, viszont nem sütibaba szint azért. Nem túl bonyolult kompozíció, igazi farmer pólóval viselethez való. Nagyon kellemes kis illat, hétvégi itthon fetrengős/túrázni menősnek neveztem ki🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

Timi8

2020. október 29.

Remekbeszabott Elue Saab Girl of Now edp utánzat.
Időjárás függvénye de néha-néha kis Dior Poison Girl edp is felsejlik benne. Édes, telt, intenzìv, kellően tartòs. Ez jò lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.

Remekbeszabott Elue Saab Girl of Now edp utánzat.

Verena

2020. október 29.

Az üvege egyszerűen gyönyörű. Az külön tetszett, hogy ebből elérhető kisebb, 30 ml-es kiszerelés is. Táskabarát méret, de ugyanolyan szép színű, mint a nagy üveg. Plusz pont, hogy még a párom is azt mondta rá, hogy nem rossz. Van benne valami mély, sötét, misztikus. Őszi-téli illat, mivel kicsit tömény. Próbálom magamat visszafogni az újabb parfümök vásárlásától, de ezt a kis üveget még haza kellett vinnem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

nataliasrtz

2020. július 28.

Illatra teljesen Ellie Saab - Girl of now.. ISTENI

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Illatra teljesen Ellie Saab - Girl of now.. ISTENI

Babsszi

2020. július 26.

Testes, intenzív és édes illat rajtam. Meglepően tartós, télen-nyáron szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Testes, intenzív és édes illat rajtam. Meglepően tartós, télen-nyáron szeretem.

cintialaura

2020. április 13.

Kellemes illat de nem érzem magaménak. Közepes tartóssága van, ennek ellenére elhasználom, de nem venném újra. Szerintem őszi-téli illat inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Saranhuone

2019. december 22.

Ajándékba kaptam, még a kibontás előtt megnéztem az összetevőit és őszintén szólva egy ideig nem akartam kipróbálni, mert alapvetően nem vagyok oda a virágillatokért. De aztán megadtam magam. Rajtam ez egy meglepően édes illat, valóban virágos ( a japán kert fantázianévre hallgató illatgyertyámat idézi) de én vaníliát kiérzek belőle. A tartóssága egész meglepő, reggeltől estig éreztem. Most télen inkább félretettem, ilyenkor inkább gyömbéres, szegfűszeges, "kaja" illatokat szeretek hordani na meg a tömjénes, banyásakat :D de szerintem tavasszal teljesen jó lesz. Én megelőlegezem neki az ötöst.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Antioxidánsok: BHT