Zarkoperfume

Ár:   41 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. június 22.

Ár:   41 990 Ft
Lelőhely:   Douglas, online

Megjelenés ideje: 2019.

Illatjegyek: vanília, sárkánygyümölcs, borostyán

Foxyka

2021. június 1.

Rajtam kifejezetten tartós. Tropic nyári hangulat, édes vaníliás de mégsem fullasztó. Enyhe bogyós gyümölcs vibe -al keverve

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

skin

2020. szeptember 24.

Kellemes lila illat. Nekem kibogozhatatlan.
Sajnos a tartóssága rajtam 20 perc. És ezzel el is veszítette a meccset. Ennyi pénzért nem veszek szagosvizet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Kellemes lila illat. Nekem kibogozhatatlan.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance