Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2015. október 11.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A Zelka Rozmaringos szappan alapolajai a napraforgóolaj, a kókusz-, és a pálmavaj. Ezeknek az összetevőknek köszönhetően a szappan rengeteg A, D és E vitamint, és antioxidánst tartalmaz. A benne lévő méz gazdagon hidratálja a bőrt. Az íriszgyökérpor összehúzó, edző tulajdonságokkal rendelkezik, a rozmariggal együtt kiváló hatással van a bőr vérkeringésére. A rozmaring antibakteriális, gombaölő és gyulladáscsökkentő hatásáról is ismert.

A Zelka Rozmaringos szappan anyagába belekevert rozmaring használat közben gyengéden masszírozza a bőrt, az illója pedig csökkenti a szellemi fáradságot. Segíti a cellulitisszel küzdő bőr megújulását, és krémes habjával gyengéden kényezteti a bőrt. A Zelka Rozmaringos szappan zsíros és normál arcbőr ápolásához is ajánlott.

fagas

2013. október 20.

Eddig csak jókat tudok írni erről a szappanról.:-) Meglepően krémes, lágy habot "ad", kellemes, kissé gyógynövényes illata van, szuperül tisztít, fürdés utáni utókrémezés nekem nem szükséges, mert nem szárít, sőt, a a dehidratálásra hajlamos területeken (könyök, lábszár) is sima lesz a bőröm. 90 g., így nem tudom, meddig lesz elég, én okvetlenül igyekszem lecsöpögtetni, mert a vízben ázás a legnagyobb ellensége ezeknek a szappanoknak.
2013. X. 20.
Nos, elfogyott, a fenntartom az eddigieket, szuper szappan! Biztos újraveszem még. Marad az 5 csili!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 20.

2013. X. 20.

Hidratálók: Honey