Zelka Szappanmanufaktúra

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Szappanmanufaktura.hu-n 1790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bebababa66, Módosítva: 2016. november 25.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Szappanmanufaktura.hu, 1790 Ft

Zelka illatmentes szenzitív dezodor. Káros vegyszerek nélkül véd a kellemetlen szagoktól 24 órán keresztül.

Ár: 1790 Ft , Eladó: Szappanmanufaktura.hu
Fizetés: utánvétel, készpénz, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 800 Ft + posta , Eladó: Pagica
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel,postázás banki utalás után
vicky93

2018. november 21.

Azért választottam, mert alumíniummentes és az illatmentesség is vonzott. Nem igazán vált be, mintha semmit sem kentem volna magamra, kifejezettem büdös voltam a nap végére. Ha otthon vagyok és nincs sok dolgom akkor elég, de mindennapi használatra, például egy munkanapra, vagy edzésre nem. Mivel még használok alumíniumtartalmú készítményeket (kb sosem fognak elfogyni, de nem vagyok a kidobálós fajta), megvárom hogy azok nélkül milyen lesz a hatása, de jelenleg nem sok haszna van sajnos. Így két csillag, de idővel lehet jobb lesz, majd esetleg updatelek.

Update (2017.11.09): elfogytak az alumíniumsós dezodoraim, egy ideje ezt használom felváltva egy másik termékkel. Alig izzadok a használatakor, viszont sajnos a kellemetlen szag még most jelentkezik a nap végére, ami eléggé zavaró. Szerintem egy plusz csillagot megérdemel, legyen 3*.

Update2 (2018.11.21): Korábban nem gondoltam volna, hogy még egyszer megkeresem ezt a véleményt, és frissítem... Több, mint egy éve használom a dezodort, most már minden nap, és a kedvencem lett. Nem tudom hogy történt, de már semmi gondom nincs vele, nagyon jól működik. Az izzadást azért nem gátolja teljesen, de már nincs kellemetlen szag a nap végére, még akkor sem, ha elmegyek edzeni, és elfelejtek új réteget felvinni. Remélem nem szólom el magam, de eddig ez a leghatékonyabb dezodor, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

KVanda

2017. november 20.

A szép összetevők miatt választottam, akció keretein belül egyből 2-t rendeltem, de már megbántam. Nekem ragacsos érzetet hagy a bőrön, és sajnos nem véd a kellemetlen szagoktól sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

narancsfavirág

2017. július 27.

Az alumíniummentessége meg illatmentessége miatt választottam ez a dezodort, de sajnos nem vált be. A használatával büdösebb voltam mint nélküle, pedig adtam neki több esélyt is. Elkezdett irritálni is, úgyhogy nem mertem tovább használni. Valószínűleg a fő izzadásgátló összetevőt nem bírom, mert más dezodorokkal is volt hasonló problémám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

AnnaZsB

2017. január 17.

Nekem bevált, már régóta akartam olyan dezodort használni ami alumínium mentes, és Zelka szappanokat már használtam, elégedett is voltam velük, szóval megrendeltem akcióban és nem bántam meg.Kedvező az ára így hogy "minden" mentes és nekem elég reggel bekennem magam, nem izzadok nagyon de ha stresszes a napom akkor délután bekenem magam újra a biztonság kedvéért. Illatmentes szóval illata nincsen, nekem 5 csillag! Most még van 1 tartalékba de ha az is elfogy újra rendelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Propanediol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.