Zenna

Ár:   1470 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucisunderground, Módosítva: 2019. május 17.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alkalmas minden bőrtípusra, különösen a zsíros vagy korpás hajra, gondokkal küszködő fejbőrre.

narancsdzsem

2020. július 8.

Végre,nem szenvedés a hajmosás a dús,hullámos hajammal! Valüszínűleg a keratin miatt lágyítja el a hajat már a mosáskor,így nem kell dörzsölni,h eljusson a habja a fejbőrömig. Idáig a legjobb samponszappan,amit próbáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

eliffe002

2020. július 6.

A legjobb szilárd sampon a piacon! Finoman tisztít, nem lesz tőle nyikorgoan tiszta a hajam. Szép fenyes lesz és puha. ^^ nekem nagyon bejövős, ujra fogom venni és ajánlom másoknak is.
Valamint a cégnél is iszonyatosan korrektek és aranyosak, a rendelés mellé termékminta ajándékokat is kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Donatella

2020. június 25.

Update: Utólag kénytelen voltam lepontozni. pedig sokáig nagyon jó volt, és lassan fogyott, de most már (sok hónap után) elkezdte irritálni a fejbőrömet, így nem tudom tovább használni. De biztos van, akinek a bőre jobban bírja.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a samponnal, a fejbőrt se nem szárítja, se nem zsírosítja. Megfelelően tisztít, én nem bánom, hogy van benne Coco-Sulfate, szerintem arra a zsíros fejbőrnek szüksége lehet. Már több hónapja használom, és a nagy része mindig megvan, szóval az ár-érték aránnyal sincs gond.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 25.

vgeorgina

2020. május 18.

Sajnos a fogamzásgátló abbahagyása után nagyon rossz állapotba került a hajam és az arcom is. Ez az arcomon fél éve nem akar múlni, viszont a hajamnál ezzel a szappannal megtaláltam a megoldást hála az égnek. Könnyen habzik, sokáig kitart, kellemes az illata - nem túl gyógynövényes - nem szárít szerencsére, olajos pakolásokat is ki tudok vele mosni, és megfelelő balzsammal, hajolajjal kombinálva tökéletes sampon.

UPDATE: februártól májusig használtam, és sajnos elkezdett szárítani, észrevettem, hogy a hajtövem hámlik és viszket is tőle, egyre inkább terjedt ez a terület beljebb a fejemen, néha csípett is a sampon, így egyelőre leváltottam, egy csillagot le is vonnék emiatt. Viszont lehet, hogy a jövőben más samponnal felváltva jó lesz majd, de önmagában sokáig így nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Imo

2020. május 5.

Egyszerűen imádom <3
Már majdnem egy éve használom, (hosszú, dús, könnyen zsírosodó hajam van), és azóta nem is akarok más sampont kipróbálni.
Nagyon jó az ára, és nálam heti 1-2 mosással is kitart 3 hónapig (szerintem 500 Ft/hó egyáltalán nem vészes).
Sokkal lassabban zsírosodik a hajam, mióta használom, puhább és erősebb is lett. A szuper INCI és a környezetbarát forma csak hab a tortán :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

Egyszerűen imádom <3

Manooo13

2020. január 16.

Sok év sokféle samponja után végre megtaláltam ezt a csodát, aminek a használatával tényleg nem zsírosodik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

ildis

2019. szeptember 26.

Nagy nehezen rátaláltam a számomra megfelelő samponra. Szépek az összetevői és szilikonmentes, a használata mellett sokkal kevésbé zsírosodik a hajam. Az illata eléggé gyógynövényes a csalán miatt, de én nagyon szeretem, szárítás után pedig teljesen elillan. Sokáig elég és kedvező az ára - szerintem többet ér bármilyen csilivili samponnál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Mexx88

2019. augusztus 11.

Ár érték arány szuper! Korábban professzionális sampon márkát használtam, ugyanazt tudja ez is. - 1csillagot le kell vonnom sajnos az SCS miatt :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

lucisunderground

2019. május 16.

Az ára nagyon jó egy ilyen szilárd samponért,nagyon szeretem.Helyre rakta a korpás hajamat.Az INCI-je is szupi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Emolliensek: Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Coco-Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Coco-Sulfate
Illatanyagok: Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil
Tartósítószerek: Sodium Benzoate

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.