Ziaja

Ár:   649 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: matrjoska, Módosítva: 2012. január 21.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Kézkrémek

Hatásosan regenerálja a bőrszövet lipo-struktúráját. Észrevehetően puhítja és kisimítja a kezek bőrfelületét. Erősíti a körmöket csökkentve hajlandóságukat a lemezesedésre és töredezésre.

Daiquiri053

2019. szeptember 3.

Még anno a legelső kézkrémem volt, azóta sokszor vettem újra. Télen kifejezetten szerettem, nagyon jól hidratál. Vannak jobb opciók is ilyen áron, de nem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Bettiiyy

2019. április 17.

Középiskolában nagyon szerettem, de az illata miatt. Nem volt sose kiszáradva a kezem, így nem tudom, mennyire segít ebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

marci789

2018. szeptember 17.

Enyhén száraz bőrre használom, megfelelően zsíros, de túl sokáig érződik az illata, mely nem feltétlen kellemes 2 óra múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

cattitude

2018. április 8.

szettben vettem a tusfürdőjével. az inci nem valami megnyerő, de legalább ásványi olaj nincs benne. a csomagolása szerintem irtó hülyén néz ki. az illata édeskés, picit kakaós, nem mű csoki - én az avon kakaóvajas kézkrémének szagát sokkal jobban rühellem. az állaga szerintem okés, de gyanúsan gyorsan beszívódik, nem kifejezetten érzem ápoltnak a kezem utána. ártani nem ártott, meg gyakorlatilag ingyen volt, egyezzünk ki egy hármasban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Manhattanlove

2018. január 13.

Nagyon kellemes illata van es gyorsan beszivodik. A hidratalo hatasarol sokat nem tudok mondani, nekem soha nem szaradnak ki meg picit sem a kezeim:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Bettu

2018. január 8.

Már megvan egy ideje, imádom az illatát, a hatása is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Már megvan egy ideje, imádom az illatát, a hatása is jó.

crazy724

2017. december 11.

Csomagban vettem, baráti áron, nem mondom, hogy csalódás volt, de nem venném újra. Az illatát szeretem, bár a testápolónak és a tüsfürdőnek sokkal jobb az illata. Hamar beszivódik, nem hagy zsiros érzetet, de olyan, minta egy plusz réteg lenne a bőrömön, cserébe a legkevésbé sem hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

bubilany

2017. augusztus 25.

Nagy csalódás volt a tusfürdője és a testápolója után!!! Az illata is más, az állaga meg nagyon vizes..nem veszem újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

ancsi0824

2017. május 26.

Illata nagyon kellemes, de kissé vizes állagú. Árához képest közepesen teljesít. A Neutrogénák mögött messze elmarad. Kialakítása miatt nagyon könnyen elfér laposabb vagy boríték táskákban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Karinaa7

2017. április 14.

Az első pár napban imádtam. Hasonlít az illata egy testápolóra, de még nem tudtam rájönni melyikre. Nem olyan vizes az állaga, ez nagyon tetszett benne, de sajnos ez miatt egy kicsit többet kellett belőle használnom. A hatása nagyon jó, de egy idő után az illata szörnyű lesz. Jópár nap után, már nem bírtam elviselni az illatát. Én szeretem az ilyeneket, de ez nem lett a kedvenc, szerencse, hogy akciósan jutottam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isopropyl Myristate, Canola Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, C13-14 Isoparaffin, Sodium Polyacrylate, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Steareth-2, Steareth-21, Laureth-7, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Steareth-2, Steareth-21, Laureth-7, Xanthan Gum
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.