Ziaja

Ár:   649 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: matrjoska, Módosítva: 2012. január 21.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Kézkrémek

Hatásosan regenerálja a bőrszövet lipo-struktúráját. Észrevehetően puhítja és kisimítja a kezek bőrfelületét. Erősíti a körmöket csökkentve hajlandóságukat a lemezesedésre és töredezésre.

EvandEra

2020. június 29.

Megvettem, mert kipróbálás után ez végre olyan kézkrémnek tűnt, amitől nem izzad a kezem, de sajnos pár használat után ugyan az van mint a többi eddig próbáltnál. Kellemes illata van, de nekem nem szívódott be teljesen, illetve egy idő után inkább szárított mint sem hidratált, gondolom túlzásba vittem a használatát. Összességében egy kellemes kakaóvajas illatú krém, de nálam messze nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

RyahOneY

2020. február 11.

Régóta kacérkodtam már a gondolattal, hogy ki kellene próbálni legalább néhányat a Ziaja termékei közül, annyiszor futottam már beléjük itt-ott. Karácsonyra anyóséktól kaptam egy ajándékcsomagot, ez a kézkrém is benne volt, most kezdtem használni. Az illata nagyon kellemes, hosszan meg is marad a kéz bőrén. A simító hatása is nagyon jó, valóban olyan komfortos, sima érzetű lesz a bőröm. A nagyon száraz bőrrel viszont nehezen boldogul, többször újra kell kenni, mire legalább valami kis puhaság érződik az érdes, kiszáradt bőr helyén... Hidratálónak mindenesetre nem mondanám.
Pluszpont, hogy az itteni összetevőkhöz képest ezek szerint változtattak a terméken, mert a csomagolása alapján már kevesebb parabént tartalmaz ("csak" Methyl- és Ethylbarabént), és volt olyan "piros" jelzésű összetevő, amit kicseréltek egy hasonló, "narancssárga" kockázati szintű összetevővel. Nem a legjobb, de még mindig jobb, mint az itt feltüntetett sok veszélyes összetevő... :/. Régen erre annyira nem figyeltem, de most már odafigyelek, mit kenek a bőrömre... :/
Egyszóval: jó-jó, de magamtól nem vettem volna meg, és újravenni sem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Egyszóval: jó-jó, de magamtól nem vettem volna meg, és újravenni sem fogom.

Yette

2019. december 3.

Egy teljesen átlagos kézkrém.
Nagyon kellemes illattal rendelkezik.
A hatása közepes, amennyiben nincs nagyon kiszáradva a kezem teljesen elég hidratálást nyújt, de amennyiben kifújta a szél a bőrömet akkor már közel sem elég amit nyújtani tud.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 3.

Egy teljesen átlagos kézkrém.
Nagyon kellemes illattal rendelkezik.

Daiquiri053

2019. szeptember 3.

Még anno a legelső kézkrémem volt, azóta sokszor vettem újra. Télen kifejezetten szerettem, nagyon jól hidratál. Vannak jobb opciók is ilyen áron, de nem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Bettiiyy

2019. április 17.

Középiskolában nagyon szerettem, de az illata miatt. Nem volt sose kiszáradva a kezem, így nem tudom, mennyire segít ebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

marci789

2018. szeptember 17.

Enyhén száraz bőrre használom, megfelelően zsíros, de túl sokáig érződik az illata, mely nem feltétlen kellemes 2 óra múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

cattitude

2018. április 8.

szettben vettem a tusfürdőjével. az inci nem valami megnyerő, de legalább ásványi olaj nincs benne. a csomagolása szerintem irtó hülyén néz ki. az illata édeskés, picit kakaós, nem mű csoki - én az avon kakaóvajas kézkrémének szagát sokkal jobban rühellem. az állaga szerintem okés, de gyanúsan gyorsan beszívódik, nem kifejezetten érzem ápoltnak a kezem utána. ártani nem ártott, meg gyakorlatilag ingyen volt, egyezzünk ki egy hármasban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Manhattanlove

2018. január 13.

Nagyon kellemes illata van es gyorsan beszivodik. A hidratalo hatasarol sokat nem tudok mondani, nekem soha nem szaradnak ki meg picit sem a kezeim:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Bettu

2018. január 8.

Már megvan egy ideje, imádom az illatát, a hatása is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Már megvan egy ideje, imádom az illatát, a hatása is jó.

crazy724

2017. december 11.

Csomagban vettem, baráti áron, nem mondom, hogy csalódás volt, de nem venném újra. Az illatát szeretem, bár a testápolónak és a tüsfürdőnek sokkal jobb az illata. Hamar beszivódik, nem hagy zsiros érzetet, de olyan, minta egy plusz réteg lenne a bőrömön, cserébe a legkevésbé sem hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isopropyl Myristate, Canola Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, C13-14 Isoparaffin, Sodium Polyacrylate, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Steareth-2, Steareth-21, Laureth-7, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Steareth-2, Steareth-21, Laureth-7, Xanthan Gum
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.